Top 3 hračky pro dospělé, s nimiž si dokonale užijete

Kategorie: Vy a jenom Vy

Mojekrasa

Lidská sexualita je zcela přirozenou záležitostí a jakákoli tabu již dávno padla. Pokud se ovšem stále při vyřčení výrazů jako dildo nebo vibrátor poněkud červenáte, rozhodně na tom není nic špatného. V každém případě se vyplatí tyto zajímavé a vcelku moderní hračky pro dospělé vyzkoušet. Učinit tak můžete jak sama v soukromí, tak i jako součást sexuálních hrátek s partnerem či partnerkou. Netušíte-li, co byste měla vybrat, nechte se inspirovat.

V následujících řádcích vybíráme top 3 erotické pomůcky z bohatého sortimentu známého eshopu Růžový slon.

1. Užijte si sílu vibrací

Hodně oblíbený je u mnohých žen především vibrátor. Nejčastěji mívá tvar penisu. Takovýto klasický model je velmi účinný a jednoduše použitelný. Výbornou volbou jsou ale i vibrátory určené pro masáž klitorisu. Vybrat si lze bez problémů i robertky, které jsou dvojité a umí dráždit jak oblast vagíny, tak i análu. Pokud se rozhodnete pro vibrátor s přísavkou, jistě neuděláte krok vedle. K uspokojení a strávení příjemných chvilek fakticky nebudete potřebovat nic a nikoho jiného.

2. Jemné venušiny kuličky

Máte pocit, že chvění pocházející z vibrátorů je umělé a zbytečně silné? Pak vám nic nebrání vyzkoušet něco jiného třeba na čistě přírodní bázi. Ano, skvělou volbu představují venušiny kuličky. Právě ony fungují na velmi jednoduchém principu jemných otřesů, jež zapříčiní setkávání se malých kuliček uložených ve větších dvou spojených obalech. Venušiny kuličky si klidě můžete vzít na cestu do zaměstnání anebo pro pohyb v domácnosti. Jen pozor na přílišnou slast…

3. Dilda v mnoha provedeních

Už jste vyzkoušela dildo? Tento nevibrační penis lze vybírat v mnoha různých podobách. Hodně oblíbená jsou třeba i oboustranná dilda. O erotické zážitky s nimi nouze zcela jistě nebude. Výborné jsou i variace s přísavkou, případně ejakulací. Zmiňovaný sexshop jich nabízí spousty.

Komentáře

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde