Sothys

Vítejte v kosmetickém studiu Krásné Já v Pardubicích

Kategorie: Top salony

Mojekrasa

Jmenuji se Vanda Petrovičová a ráda bych vás pozvala na kosmetické ošetření v mém kosmetickém salonu Krásné Já v Pardubicích. Kosmetice se věnuji už dlouhou dobu a kladu důraz na osobní přístup, příjemnou atmosféru, pohodu a maximální láskyplnou péči. Ráda vám poradím s péčí o pleť či vyřeším nedokonalosti pleti. Věřím, že pouze zdravá pleť je krásná pleť.

Kosmetické ošetření Pardubice

Užijte si unikátní péči o pleť. Čištění pleti pěnou sytící pleť kyslíkem je doplněno o hloubkové čištění hydrofilním olejem, ultrazvukem a ultrazvukovou špachtlí. Pak následuje aplikace bylinkového séra, chemický peeling a můžete si užít i masáž obličeje, krku a dekoltu. Při relaxaci vás omladí čistící a kolagenová maska s kyselinou hyaluronovou, tonizace pleti kyslíkovým sprejem, aplikace výživného hydratačního krému a zažehlení všech přípravků pomocí galvanické žehličky.

Ošetření řas Lash Lifting značkou Elleebana

Perfektní způsob k natočení a prodloužení řas, které esteticky otevřou oko a zintenzivní jeho výraz. Vytváří atraktivní dlouhodobý efekt delších, silnějších a tmavějších řas, který vydrží 8–12 týdnů. Cena 1000 Kč.

Lymfatické přístrojové ošetření pleti

Čistí pleť hloubkové a zároveň pleť liftuje pro perfektní efekt ošetřené pleti. Při ošetření pleť čištěna povrchově i hloubkově, což zajistí hloubkové zapracování do pleti ultrazvukem a galvanickou žehličkou. Vhodné pro povadlou zanesenou pleť, které ošetření dodá sílu a mladistvost.

Barvení Hennou Brow Xenna

Barvení obočí hennou doporučujeme ženám, které vyžadují výdrž nabarveného obočí alespoň měsíc, chtějí podpořit nebo zesílit přirozený tvar obočí a nebo které nechtějí podstoupit permanentní make-up. Cena 500 Kč.

Mikrojehličkování Dermapen

Pro omlazení si můžete užít i kosmetické ošetření zahrnující proceduru proti povadlé pleti, vráskám, akné či pigmentovým skvrnám. Při mikrojehličkování se využívá znecitlivění pleti Emlou, po kterém následuje ošetření Dermapenem pro aktivaci buněk a stimulaci tvorby kolagenu. Konečné zklidnění pleti se provede pomocí chladící hlavice, následuje aplikace Panthenolu a kyseliny hyaluronové.

Omlazující liftingové ošetření

Omlazující liftingové ošetření pleti zahrnuje čištění pleti kyslíkovou pěnou, hloubkové čištění pomocí hydrofilního oleje, ultrazvuku a ultrazvukové špachtle i lymfatickou masáž obličeje, očního okolí a dekoltu baňkami. Po aplikaci liftingového séra, masky i krému proti vráskám se přípravky zažehlí galvanickou žehličkou. Využít můžete i ošetření pleti pomocí radiofrekvence Thermage.

Přírodní kosmetika Le Chaton

Používaná kosmetika Le Chaton je čistě přírodní, šetrná a s protizánětlivými složkami. Omlazuje a hloubkově vyživuje pokožku. Pomáhá na problematickou pleť, akné, dermatitidu nebo potíže jako je rosacea a kuperóza.

Kosmetické ošetření může zahrnovat i úpravu tvaru a barvení obočí barvou či henou, lashlifting řas značkou Ellebanna, nebo třeba depilaci míst nad horním rtem i na bradě.

Kde najdete salon Krásné Já:

Smilova 386

Pardubice

Telefon: +420 734 672 228

E-mail: vanda.pet@seznam.cz

Web: www.krasneja.cz

Fotografie

Komentáře