Seznámení s tantrou - poradenství, koučink, supervize.. "Jsme opravdová tantra pro ženy"

Základní informace

Děláme masáže jinak, jsme opravdová tantra pro ženy. U Seznámení s tantrou se především věnujeme poradenství, koučinku a supervizi. Stálým klientkám pak nabízíme i možnost vip relaxační masáže. Většina žen od nás obvykle vykročí za svými sny..

Kontakty

Ulice Vídeňská 100
Město Brno
Telefon +420 739 878 389
E-mail aa.rose@seznam.cz
Web seznameni-s-tantrou.webnode.cz

Otevírací hodiny

pondělí 10:00 - 18:00
úterý 10:00 - 18:00
středa 10:00 - 18:00
čtvrtek 10:00 - 18:00
pátek 10:00 - 18:00
sobota zavřeno
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Seznámení s tantrou - poradenství, koučink, supervize.. "Jsme opravdová tantra pro ženy"? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Nechme chvíli stranou předsudky a pojďme se podívat, co dovede tantra..

Na tantrickou masáž a tantru obecně je nahlíženo, jako na něco nepatřičného. Obzvláště, je-li s tantrou spojována žena. Přitom u ženy je velice důležité, aby měla dobrý pocit z vlastního těla. Měla dobrý pocit ve vlastním těle. Jenže a právě skrze dotek muže na citlivých místech si žena uvědomuje (ne)přirozenost vlastního těla. Přičemž přirozenost je pro ženu základní složkou dobrého pocitu ze sebe sama.

Tento pocit dovedeme u Seznámení s tantrou navodit u ženy, jako jsi třeba i ty, už při klasické relaxační masáži. Protože dovedeme rozlišovat mezi citlivými místy a místy intimními a dovedeme vědomě pracovat s energií.

Víceméně hlavní jádro přirozenosti a potenciálu ženy je ukryto v pochopení vlastních emocí, pocitů, energií a schopnosti harmonizace. Proto je u Seznámení s tantrou hlavní službou poradenství, koučink a supervize, kterými řešíme a rozvíjíme životní, profesní a vztahovou úroveň našich klientek.

Nejbližší slevy

–21 %

Winter Special

Hot Stones Masáž se zlatou maskou

2850 Kč končí za 28 dní
–13 %

BodyWraps + Maderoterapie

Hubnoucí zábal v kombinaci s anticelulitidní masáží…

1990 Kč končí za 29 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

aa.rose@seznam.cz 8.2.2021 12:35

„Ahoj a předně díky. Za co? Inu za masáž, která není obyčejnou masáží. Myslím, že slovy nevyjádřím to, o jak úchvatnou záležitost jde... Není to "jen" relaxační masáž .... Po první masáži jsem prožila den uvolněně a v pohodě, po dlouhé době jsem si dovolila si prožít den čistě jen pro sebe a se sebou, chvílemi jsem si zdřímla, chvíli jsem se procházela.... Pro mě, aktivní ženu, která je stále v pohybu toto byla novinka, zkrátka si tělo vyžádalo ono zastavení. Druhý den jsem pocítila, že tělo a mysl byla zrelaxována tak, jak mi to ani dovolená nedopřála. Po druhé masáži jsem zažila zvláštní věc, jako by se mé tělo začalo čistit. Ráno z mého těla odešlo bůh ví co :) Únavu jsem nepocítila, spíše naopak, večer se mi do postele nechtělo a ráno se vzbudila mnohem dříve než bych chtěla, čilá jako rybička. Vřele doporučuji vyzkoušet účinky, řekla bych léčivé masáže, na každém těle. A nemusí jít vůbec o tantrickou masáž, vyzkoušejte tu relaxační, stojí to za to