Energeticko - tantrická masáž pro znovunabití energie v zimním období - 90 minut

končí před rokem (6.2.2019 - 6.4.2019) salon Masáže na Kozině

Platnost akce již vypršela.

Původní cena 2500 Kč

Sleva 36 %

Současná cena 1600 Kč

Naše masáže Vám pomůžou získat zpět svojí energii, kterou ztrácíte během zimních dní a to nejen díky chladnému počasí, ale i kvůli nedostatku slunce a světla celkově.

Masáž Vám pomůže nejen zrelaxovat celé tělo, ale i mysl a zároveň pomocí dýchání a celkového způsobu provedení masáže pomůže získat novou energii.

Tantrická masáž je velmi starý rituál, který vychází ze starodávné tantrické filozofie, která v dnešních dnech opět ožívá. Tantra je styl života, který nám nejen dodává energii, ale pomáhá v každodenním životě zlepšovat i náš psychický stav, zlepšovat vztahy ať už v práci nebo doma a zároveň nám pomáhá být více v klidu a nad věcí. Na vše se můžete zeptat našich masérek, které Vám vše rádi zodpoví a ochotně poradí.

Dopřejte si hýčkání, které si zasloužíte a které Vám vrátí chybějící energii. Namaste

Masáž je možné si dopřávat tak často jak chceme, avšak minimálně jednou za měsíc je více než vhodné si vyhradit čas pouze pro sebe a své uvolnění fyzické i mentální a znovunabití nové energie.

Více o energeticko – tantrické masáži i dalších energetických masážích speciálně vhodných pro ženy jako je např. masáž pěti smyslů/elementů naleznete na https://www.schamanka.cz/nabidka-sluzeb/

Současná cena 1600 Kč / 2 hodiny

Jak získat akční cenu? Objednejte se v salonu s heslem „Salony-krasy.cz“

Kde slevu uplatnit?

Masáže na Kozině
Na Kozině 9, Mladá Boleslav

Telefon: +420 777 366 617
E-mail: info@masaze-na-kozine.cz
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde