Kyslíkové ošetření

končí před 11 měsíci (1.5.2018 - 1.7.2018) salon Salon Fiore

Platnost akce již vypršela.

Kyslíkové ošetření pro viditelné omlazení s maximálním vyhlazením vrásek.

Kyslíkové ošetření pleti je inovativní ošetření biodisponibilním kyslíkem, vhodné pro všechny typy pleti, zejména pro pleť unavenou, dehydratovanou a stárnoucí. Výsledkem je viditelné omlazení s maximálním vyhlazením vrásek. Mizí nepříjemné pnutí uvnitř pleti.

Vynikajících výsledků v programu anti-age dosahujeme díky séru s biodisponibilním kyslíkem a směsí vitamínů s komplexem DMAE. Pomocí přístroje na rozprášení séra na drobné částice docílíme snadného průniku do pokožky. Po odstranění odumřelých buněk díky nebulizovanému roztoku posílíme syntézu kolagenu a tvorbu kyseliny hyaluronové. Zrychlením metabolických procesů podpoříme regeneraci a detoxikaci pleti.

Ošetření trvá cca 80 minut, zahrnuje také: odlíčení, aplikaci detoxikační pěny, příprava pleti vacupressem, masku a závěrečný krém.

Cena ošetření: 1.450 Kč

Kde slevu uplatnit?

Salon Fiore
Svitákova 2818/9, Praha

Telefon: +420 736 187 226
E-mail: info@salon-fiore.cz
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde