Lash lifting + lash botox

končí před 11 měsíci (8.11.2017 - 31.12.2017) salon QUEEN STUDIO - relaxace celého těla

Platnost akce již vypršela.

lash-lifting-lash-botox

Původní cena 1500 Kč

Sleva 54 %

Současná cena 690 Kč

Novinka, která zasáhla celý svět. Vhodné pro klientky, které mají rovné řasy směřující dolů, pro ty, které nechtějí prodloužené řasy a také pro klientky, které prodloužené řasy nosily a po sundání jsou jejich řasy rovné.

Lash lifting a lash botox bomb je proces k zatočení, zvýraznění řas, totální regeneraci a vede k omlazení oka, zvětšení objemu řas a posílení růstu!!! Novinka v oblasti tvarování vlastních řas. Nejedná se o trvalou na řasy! Tato technika tzv. LASH LIFTING a následně LASH BOTOX spočívá v napnutí a zatočení řas na speciální silikonovou formu pomocí tekutin. Výsledným efektem jsou zatočené a jakoby vytažené řasy směrem k obočí.

Následně se aplikuje barva na řasy a jako poslední krok se nanáší LASH BOTOX BOMB, díky kterému řasa dokáže pojmout velké množství výživy, keratinu a vody a dvojnásobně tak zvýší svůj objem. Což je na řase opravdu vidět.

Potřebujete totální rekonstrukci a posílení řas, potom ve spojení s LASH LIFTINGEM dokážeme s řasama zázrak!

Čeká Vás wellness pobyt, dovolená u moře či pobyt v nemocnici a chcete být v každém případě upravená? Potom je tato technika LASH LIFTING ideální právě pro Vás! Vhodné pro klientky, které mají rovné řasy směřující dolů, pro ty, které nechtějí prodloužené řasy a také pro klientky, které prodloužené řasy nosily a po sundání jsou jejich řasy rovné.

Kde slevu uplatnit?

QUEEN STUDIO - relaxace celého těla
Novoveská 1, Jablonec Nad Nisou

Telefon: +420 774 710 888
E-mail: katerina.sulc@seznam.cz
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde