Tattoo Event 2019 Hradec Králové

končí za 24 dní (15.7.2019 - 14.9.2019) salon Brahma Ink Tattoo

Festival tetování v Hradci Králové

Přijměte pozvání na tradiční festival tetování který se bude konat v Hradci Králové, za účasti více než 30 českých i zahraničních tatérů, kteří budou přímo na místě tetovat a zároveň tak soutěžit o to nejlepší dílo.

Takovou podívanou máte možnost vidět v našem kraji jen jednou za rok! a nejen to…

Budete mít možnost shlédnout vše, co se týká trvalého tetování od počátku realizace až do konce kdy porota vybere ty nejlepší díla. Dále na vás čeká…

Airbrush Tattoo a Face Painting nejen pro děti. Módní Rockabilly přehlídka. Barber Shop a pletení francouzských copánků a copů. Prodejní stánky značkového oblečení, šperků a doplňků. Prodej veškerých potřeb pro tatéry kde vám i odborně poradí.

a mnoho dalšího…

Celodenní moderovaná hudební produkce a na závěr After Párty. Občerstvení a nápoje zajištěno na barech a restauraci Aldis kde najdete i venkovní posezení.

>> Soutěžní kategorie pro rok 2019: COLOUR * BLACK&WHITE * OLD/NEW SCHOOL * WATERCOLOUR * INDIVIDUAL a na závěr vyhlášení BEST OF Tattoo Event 2019

…další soutěže: >> FANS TATTOO Facebook soutěž a ocenění obdrží tatér / tatérka s nejvyšším počtem laiků k datu 14.9. 2019. Na místě předáme i cenu za tuto kategorii od fanoušků. SOUTĚŽNÍ KARTY NAJDETE NA FB STRÁNCE TATTOO.EVENT.CZ !

>> Kategorie pro zpestření programu: OLD TATTOO – tetování již zhotovené a zhojené, soutěží jeho nositel a předstoupit před porotu může tedy kdokoliv kdo má na svém těle tetování. Přehlídka před porotou bude vyhlášena v průběhu dne – přesný čas bude uveden v programu na webu.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

14. 9. 2019 (sobota) od 10:00 do 22:00 – Kongresové centrum Aldis, Eliščino nábřeží 375, Hradec Králové

  • Více info a celodenní program najdete na www.tattooevent.cz
  • Sleduj Instagram: Tattoo.event.cz
  • Partner Tattoo Event – Kongresové centrum Aldis, Hradec Králové

Kde slevu uplatnit?

Brahma Ink Tattoo
Resslova 601/33, Hradec Králové

Telefon: +420 776675485
E-mail: brahmaink@icloud.com
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde