V.I.P. Studio

Základní informace

Komplexní kosmetické, kadeřnické a vizážistické služby. Cílem mé péče je krásná, zdravá pleť a dokonalý vzhled. Díky mým znalostem v oboru, které si neustále rozšiřuji, produktům prvotřídní kvality, různých značek, koncentrací a složení dosahuji výrazných výsledků.

Kontakty

Ulice Jiráskovo náměstí 10
Město Ostrava
Telefon +420 608 747 472
E-mail kosmetika@vip-studio.cz
Web www.vip-studio.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón V.I.P. Studio? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Nepracuji podle předem daných programů, ale podle zdravotního stavu klientky a její pokožky. K osobnímu přístupu patří rovněž naprosté soukromí (pouze jedno křeslo) a diskrétnost, dodržování smluvených termínů a hygienických předpisů. Tyto samozřejmosti byly a jsou základní kameny pro vybudování a fungování mého studia. Kurzy a odborná školení, přednášky a demo akce

Nabídka platí pro jedince i firmy. Kurzy líčení, aplikace očních meziřas a mnoho dalších, vše pod vedením Leony Bednaříkové, vícenásobným mistrem ČR.

Obecné informace k prodlužování a zahušťování vlasů

Provádíme inovační techniky s neomezenými možnostmi jejichž pomocí je možno zvětšit objem vlasů, prodloužení vlasů a vytvoření originálních barevných efektů. Aplikace je možná ve všech odstínech a 3 strukturách – rovné, vlnité a kudrnaté.

Vlasové prameny se přizpůsobí na pramínky Vašich vlastních vlasů. Množství nastavovaných vlasových pramenů je individuální. Přihlíží se na vlastní hustotu vlasu a zda klintka požaduje prodloužení, zahuštění nebo obojí.

Aplikované odrostlé prameny doporučujeme pravidelně každé tři až čtyři měsíce (záleží na rychlosti růstu Vašich vlasů) sundat a provést opětovné nasazení těchto pramenů (posun) blíže k hlavě. Mezi odstraněním a nasazením doporučujeme jednotýdenní pauzu (není podmínkou).

Opětovná aplikace (posun, obnova pramínků) je cenově výrazně výhodnější.

Nejbližší slevy

–30 %

Lash lifting a laminace obočí v jednom termínu

Balíček kompletní péče za ještě výhodnější cenu

1500 Kč končí za 16 dní
–20 %
letni-akce-na-tetovanou-mezirasovou-linku

Letní akce na tetovanou meziřasovou linku

Letní akce na tetovanou maziřasovou linku v termínu…

1750 Kč končí za 27 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.