Zpět na Estetická dermatologie

Botox

Ahoj, vybírám si salon. Chci si nechat udělat za pomoci botoxu větší rty. Už od mala mám takové malé a chtěla bych aby pořádně vynikli. Určitě mi rozumíte. Zkoušeli jste někdo botox u FYMC.cz ?? To mi přijde takové nejvíce profi.

Emilyly | 29.10.2012 15:02 | ip: 213.192.30.32

Já zkoušela botox v IP Beauty na Kladně a musím říct, že jsem absolutně nadšená, doktor profesionál, krásné prostředí a hlavně skvělé ceny, ty se s Prahou ani nedají srovnat!!

Leník | 5.3.2013 10:12 | ip: 80.239.243.110

Ahoj,
prosím Vás máte někdo zkušenost s botoxem rtu v Praze? Děkuji

Lenka | 25.7.2013 10:12 | ip: 46.13.230.154

Ahoj,
já mám zkušenost s klinikou GHC v Praze a jsem s ní moc spokojená. Nechala jsem si tam dělat více věcí – bělení zubů, trvalou depilaci a právě zvětšení rtů a všechno dopadlo skvěle! :)

Lucie | 25.7.2013 14:51 | ip: 46.13.8.58

Ahoj, já doporučuji kliniku Derma Estetic v Břeclavy. Nechávala jsem si odstranit knírek a jizvy po odstranění pih. Byla jsem naprosto spokojená, všichni ke mně byli moc milý. Botox dělají určitě taky. Koukni se na stránky dermaestetik.cz ;-)

Vanda | 8.8.2013 8:52 | ip: 188.122.215.4

Ahoj,já ti nevím ale botox ti zvětší rty jen dočasně ale jestli s tím počítáš tak tato klinika docela ujde.

Adam Postulka | 24.1.2015 20:13 | ip: 62.201.23.182

Ahoj, mám zkušenosti s botoxem do čela, ale do rtů mi přijde lepší rovnou nějaká výplň. Třeba jako je ta kyselina hyaluronová. Ale musí se to udělat s citem, aby se Ti pak ty rty nezvětšily moc. Od kamarádky vím, že to dělají dobře v pražské Yes Visage.

Zusu1 | 15.5.2016 8:09 | ip: 83.208.159.162

Zdravím všechny přispěvatele, slečny, vy opravdu nemáte ponětí co je aplikace botulotoxinu a co je dermální výplň s kyselinou hyaluronovou. Máte tolik informací na netu, tak proč ze sebe děláte takové hlupačky. Botox je přeci pouze firemní označení léku, který má účinnou látku botulotoxin, nikdy se s ním nic nevyplňuje, protože se aplikuje do svalu.

Jana | 17.5.2016 14:49 | ip: 151.249.110.85

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.