Reklama

Potřebujete zaujmout ženské publikum, představit novinky, získat nové klienty?

Nevíte, kde efektivně investovat do reklamy, jak se zviditelnit, upoutat lidi, kteří se k Vám s radostí budou vracet? Utratili jste obrovské částky za inzerci s bezvýznamným účinkem?

Rádi Vám s rozhodnutím pomůžeme! Se Salóny-krásy.cz dokážete:

  1. Být vidět před cíleným ženským publikem, které zajímají novinky z oblasti krásy a zdraví (70% žen ve věku 20–54 let s vyšším příjmem, které rozhodují o nákupech v domácnosti, 1.300.000 uživatelů v r. 2013)
  2. Zvýšit návštěvnost www (např. zápis TOP e-shop, PR článek)
  3. Získat TRVALÝ a kvalitní odkaz na Vaše www (PR článek)
  4. Prezentovat se před profesionály v oboru krásy a zdraví - 5.700 registrovaných specialistů (např. direct mail) i veřejností
  5. Přilákat nové klienty a zajistit, aby se vraceli
  6. Předběhnout konkurenci
  7. Získat prestiž Vašich produktů
  8. Obdržíte řešení na míru Vašim potřebám a možnostem

Jsme jiní, jsme lepší!

Jak se dostane uživatel na Salóny-krásy.cz?

Jak se můžete prezentovat na Salóny-krásy.cz?

Speciálně pro registrované salóny krásy

Pro více informací si stáhněte ceník reklamy nebo mediakit Salony-krásy.cz.

Co o náš říkají naši klienti?

Michaela Šimáňová, vizážistka

Na zápisu TOP salon nejvíce oceňuji, že je má nabídka opravdu vidět, vše je krásně přehledné. Každý týden mi volá nová klientka!

Ludmila Novotná, kosmetička a vizážistka

Po ty roky co pracuji jako vizážistka a kosmetička jsem měla už dost reklam na zviditelnění a přitažení nových zákazníků. Nikdy to nebylo nic moc. Až teď jsem narazila na www.salony-krasy.cz. Mohu jen doporučit si tam připlatit za zvýhodněné zobrazení TOP salon. Skutečně to funguje. Min. jednou týdně mi volá nová zákaznice se zájmem o ošetření, pedikúru nebo svatební líčení s česáním. Některé dni mám pocit, že bych si měla pořídit telefonistku na zvedání telefonů a objednávání klientů. Chcete-li účinnou reklamu, tak www.salony-krasy.cz

Ludmila Novotná, kosmetička a vizážistka

Konečně portál, který funguje jak má. Roky jsem se trápila s reklamou, která nefungovala. Po obnovené registraci na Salóny-krásy.cz jsem jako Alenka v říši divů. Každý týden mi díky tomuto portálu volá několik nových zákaznic. To jsem neznala..

Jana Štěpánková, vedoucí oddělení propagace RYOR

Spolupráci hodnotím jako kladnou. Především využíváme newslettery. Kontakt s kosmetickými salony je pro nás velmi důležitý. Bohužel je nám známo, že je stále mnoho odborníků, kteří internetem nebrouzdají a víme, že je nutné dostat informaci s co největším servisem přímo do mailových schránek kosmetických salonů, což nám právě Salony-krásy.cz umožňují. Jistě ráda využiji těchto služeb i nadále.

Zuzana Heralová, Bene Communication, (PR pro Henkel & Schwarzkopf)

Naše agentura spolupracuje s webem Salony-krasy.cz již několik let. Jde zejména o komunikaci novinek portfolia Henkel & Schwarzkopf z oblasti vlasové kosmetiky (řady péče, barev a stylingu), ale i péče o tělo (značky Fa a Vademecum). Díky článkům, které se pravidelně objevují na webu Salony-krásy.cz se informace o nových produktech dostávají bezprostředně ke spotřebitelkám, které tak mohou reagovat a novinku ihned po uvedení na trh vyzkoušet. Spolupráce je pravidelná a naprosto perfektní. Oceňujeme profesionální přístup a záruku, že budou novinky našeho klienta perfektně prezentovány.

Michal Votruba, executive director TAWAN - Thai massage centers

Salony-Krásy.cz jsou pro nás nejlepším specializovaným webem v našem oboru podnikání (thajské masáže, wellness, spa, beauty). Za celý TAWAN děkuji a těším se na další spolupráci."

Markéta Davidovich, Marketing manager Hair Servis

Spolupráci mezi společností Hair Servis a webu Salony-krasy.cz vnímáme jako velmi přínosnou. Velmi oceňujeme flexibilitu a rychlost v jednání. Velmi příjemná spolupráce

Radka Kvaková, kosmetička

Velmi mě potěšil fungující portál Salóny-krásy.cz. Musím za něj velmi poděkovat. Díky němu klienti najdou jednoduše a přesně to, co hledají. Jako kosmetičce mě přinesl spoustu nových, spokojemých zákazníku.

Neváhejte a vyzkoušejte naši nabídku jěště dnes!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace