Reklama

Možnosti prezentace na Salóny-krásy.cz

Potřebujete zaujmout ženské publikum, představit novinky, získat nové klienty? Nevíte, kde efektivně investovat do reklamy, jak se zviditelnit, upoutat lidi, kteří se k Vám s radostí budou vracet? Utratili jste obrovské částky za inzerci s bezvýznamným účinkem?

Rádi Vám s rozhodnutím pomůžeme!

Obchodní podmínky

Inzerát

Ideální možnosti jak stručně a efektivně prezentovat vaše potřeby před jedinečným publikem je umístění inzerátu v sekci „Inzerce“:/inzerce. Potřebujete prodat, pronajmout nebo hledáte zaměstnance? Sekce jsou vytvořeny speciálně pro profesionály v oboru krásy a zdraví.

Inzerát obsahuje:

Topování inzerátu – upřednostnění inzerátu v kategorii inzerátů

kategorie: kou­pím/prodám | pro­nájem prostor | přenechám salón | zaměs­tnání/práce na ŽL | hledám/pos­kytnu garanci | ostatní

Cena topování inzerce

Akční nabídka

Upoutejte uživatelé, kteří vyhledávají změnu nebo novinky! Zavedli jste novou službu v salonu nebo jenom chcete upozornit na váš salon zajímavou nabídkou na Den sv. Valentýna, vánoční poukazy nebo přilákat nový segment návštěvníků (např. maminky, seniory atd.)? „Ukázka formátu“:/slevy

Cena akční nabídky

PR článek (trvale na webu Salony-krasy.cz) – nejoblíbenější formát propagace

Budujte si důvěru, prestiž a oslovte nové klienty! PR článek je skvělým a výhodným marketingovým nástrojem, kterým prezentujete nejenom svoje znalosti, úspěchy nebo novinky, ale je také významný nástrojem pro vyhledávače, kdy lze pohodlně posílit pozice vašeho webu v Google nebo Seznam.

PR článek obsahuje:

Cena:

Bannerová reklama

Propagujte své služby po celém webu nebo jenom na titulní stránce, která je nejfrekventovanější na Salony-krasy.cz a dosáhněte tak větší návštěvnosti vašeho webu a přilákejte nové klienty i k vám do salónu!

Cena (cena za měsíc):

Partneři

Zaujměte exkluzivní pozicí v sekci Staňte se naším partnerem a zaujměte tak své potencionální klienty ještě více než předtím! Aktivní odkaz přímo na Vaše stránky nebo podstránku na Salony-krasy.cz.

Více než 1.000.000 zobrazení ročně, formát obsahuje:

Cena 9.900Kč při platbě napřed nebo 890 Kč/měsíc x 12 měsíců

Specializované formáty – NOVINKA

Profil značky

Profil značky obsahuje:

Cena:

Sponzor služby (např. ajurvédská masáž Praha)

Formát sponzor služby obsahuje:

Cena

Sponzor kategorie (např. masážní salony Praha)

Formát sponzor kategorie obsahuje:

Cena

Sponzor webu Salony-krasy.cz

Reklamní formát Počet jednotek Počet jednotek
Logo sekce „Partneři“ celý web Salony-krasy.cz 1 1
Banner 971×90 celý web Salony-krasy.cz/měsíc 1 3
Uvedení v pravidelném newslettru Salony-krasy.cz 1 3
Sdílení příspěvku/poz­vánky/akce na FB fan page Salony-krasy.cz 3 5
PR článek na Salony-krasy.cz 2 5
Cena za 12 měsíců 19.900 Kč 60.000 Kč
Cena za 12 měsíců (měsíční platba) 1.690 Kč x 12 měsíců 5.090 Kč x 12 měsíců

Zviditelnění salónů na Salony-krásy.cz prémiovými zápisy „TOP salon“:/top-salon

Basic Salon Top Salon Top Plus Salon
Název, Adresa Basic Salon a k tomu Top Salon a k tomu
Telefon Logo VIP servis – úprava salónu kdykoliv na požádání
Otevírací doba Ve výpisu před zápisy Top Salon
1× kategorie salónu 5 akčních nabídek ZDARMA 10 akčních nabídek ZDARMA
Email, web Možnost umístění video prezentace do profilu salonu 10 TOP inzerátů ZDARMA
1× Foto 10× Foto 15× Foto
Odkaz na Facebook fan page 5× PR články
Profil salonu připraven na míru
Možnost umístění video prezentace do profilu salonu
Přístup do uživatelské sekce (editace údajů, služeb)
Statistiky návštěvnosti profilu
Ve výpisu před zápisy Basic Salon
Možnost vložení ceníku v pdf. do profilu
5 TOP inzerátů ZDARMA
Možnost vložit foto do sekce Proměny
2× PR články (trvale na webu)
Poptávkový formulář v profilu
Cena 0 Kč 3.190 Kč/12 měsíců napřed 6.400 Kč/12 měsíců napřed
měsíční platba 266 Kč x 12 měsíců měsíční platba 534 Kč x 12 měsíců

Potřebujete poradit nebo doporučit vhodný formát nebo připravit balíček na míru Vašim potřebám? „Kontaktujte nás“:https://www.salony-krasy.cz/kontakt na lucia@salony-krasy.cz

Co o náš říkají naši klienti?

Michaela Šimáňová, vizážistka

Na zápisu TOP salon nejvíce oceňuji, že je má nabídka opravdu vidět, vše je krásně přehledné. Každý týden mi volá nová klientka!

Ludmila Novotná, kosmetička a vizážistka

Po ty roky co pracuji jako vizážistka a kosmetička jsem měla už dost reklam na zviditelnění a přitažení nových zákazníků. Nikdy to nebylo nic moc. Až teď jsem narazila na www.salony-krasy.cz. Mohu jen doporučit si tam připlatit za zvýhodněné zobrazení TOP salon. Skutečně to funguje. Min. jednou týdně mi volá nová zákaznice se zájmem o ošetření, pedikúru nebo svatební líčení s česáním. Některé dni mám pocit, že bych si měla pořídit telefonistku na zvedání telefonů a objednávání klientů. Chcete-li účinnou reklamu, tak www.salony-krasy.cz 

Ludmila Novotná, kosmetička a vizážistka

Konečně portál, který funguje jak má. Roky jsem se trápila s reklamou, která nefungovala. Po obnovené registraci na Salóny-krásy.cz jsem jako Alenka v říši divů. Každý týden mi díky tomuto portálu volá několik nových zákaznic. To jsem neznala..

Jana Štěpánková, vedoucí oddělení propagace RYOR

Spolupráci hodnotím jako kladnou. Především využíváme newslettery. Kontakt s kosmetickými salony je pro nás velmi důležitý. Bohužel je nám známo, že je stále mnoho odborníků, kteří internetem nebrouzdají a víme, že je nutné dostat informaci s co největším servisem přímo do mailových schránek kosmetických salonů, což nám právě Salony-krásy.cz umožňují. Jistě ráda využiji těchto služeb i nadále.

Zuzana Heralová, Bene Communication, (PR pro Henkel & Schwarzkopf)

Naše agentura spolupracuje s webem Salony-krasy.cz již několik let. Jde zejména o komunikaci novinek portfolia Henkel & Schwarzkopf z oblasti vlasové kosmetiky (řady péče, barev a stylingu), ale i péče o tělo (značky Fa a Vademecum). Díky článkům, které se pravidelně objevují na webu Salony-krásy.cz se informace o nových produktech dostávají bezprostředně ke spotřebitelkám, které tak mohou reagovat a novinku ihned po uvedení na trh vyzkoušet. Spolupráce je pravidelná a naprosto perfektní. Oceňujeme profesionální přístup a záruku, že budou novinky našeho klienta perfektně prezentovány.

Michal Votruba, executive director TAWAN – Thai massage centers

Salony-Krásy.cz jsou pro nás nejlepším specializovaným webem v našem oboru podnikání (thajské masáže, wellness, spa, beauty). Za celý TAWAN děkuji a těším se na další spolupráci."

Markéta Davidovich, Marketing manager Hair Servis

Spolupráci mezi společností Hair Servis a webu Salony-krasy.cz vnímáme jako velmi přínosnou. Velmi oceňujeme flexibilitu a rychlost v jednání. Velmi příjemná spolupráce

Radka Kvaková, kosmetička

Velmi mě potěšil fungující portál Salóny-krásy.cz. Musím za něj velmi poděkovat. Díky němu klienti najdou jednoduše a přesně to, co hledají. Jako kosmetičce mě přinesl spoustu nových, spokojemých zákazníku.

Neváhejte a vyzkoušejte naši nabídku jěště dnes!