Pro odborníky - články

Proveďte váš salon detoxem

Přechod na přírodní, případně šetrnější kosmetiku není dnes jen celosvětový trend, ale je to také projev vlastního pudu sebezáchovy vás profesionálů. Trávit celé dny na pracovišti, které se podobá chemické továrně není nic dobrého ani pro zdraví, ani pro krásu.

před 4 měsíci

Salóny-krásy.cz partnerem Congress of Beauty 2017

Kongres je určen především kosmetičkám, vizážistkám, ale také osobám z příbuzných oborů jako je např. aromaterapie, masáže. Vstup na kongres je pro všechny kosmetičky, i ty, které nejsou v Unii kosmetiček členkami. Registrace na kongres je již spuštěna a zájemci se můžou přihlásit předem na webových stránkách Unie kosmetiček.

před 5 měsíci

23 Nápadů na příspěvky na Facebooku

Potřebujete zaplnit Facebook zajímavým a pestrým obsahem, který klienty osloví, zabaví a nahlédnou tak do zákulisí Vašeho salonu nebo firmy? Nový měsíc je ideálním na plánování originálních příspěvků, tak pojďme na to. Náš tip: Každý svůj příspěvek doplňte o fotografii, která přitáhne více pozornosti. Ručíme Vám, že naše tipy zvýší zásah příspěvků i odezvu ze strany fanoušků Vaší fan page.

před rokem

Jak získat fanoušky na FB? Ověřených 15 tipů, které zaručeně fungují!

Vaše fanouškovská stránka (fan page) na facebooku je založena, ale co teď? Dalším krokem je získání co nejvyššího počtu fanoušků, kterých budete bavit a edukovat svým obsahem. Aby mohli lidé stránku označit “líbí se mi”, potřebují se o Vás dozvědět.

před rokem

Online marketing pro salóny krásy

V dnešní době už nestačí jenom kamenné studio a kvalitní služby. Lidé tráví mnoho času na internetu a vyhledávají tam informace, stejně jako odborníky v různých oblastech. Ani salóny krásy a kliniky nejsou výjimkou. Jak ale být vidět ve vyhledávačech, kde si lidé zadají výrazy jako kadeřnictví praha nebo kosmetické oštření Brno?

před rokem

Objednejte včas a výhodněji - nové formáty prezentace na Salony-krasy.cz

Vážení přátelé,

Nový rok je plný NOVINEK na Salóny-krásy.cz a zahrnuje nové způsoby propagace Vašich služeb, jelikož víme, jak důležitou úlohu sehrává internet – web, sociální sítě a optimalizace pro vyhledavače a odkazy na Vaše salony a víme, jak časově náročné je zvládat online marketing Vašeho salónu po práci.

před rokem

Je čas ukázat Vaše práce světu

Máte za sebou skvělou práci a rádi byste výsledky prezentovali na Salony-krasy.cz, kde si ji mohou prohlédnout lidé, kteří hledají profesionála jako jste Vy?

před rokem

Copywriting: nutnost nebo zbytečnost?

Copywriteři jsou lidé, kteří se živí psaním textů. Jsou schopni napsat text na jakékoliv téma a dodržet přitom pravidla pravopisu a danou normu, kterou by měl text mít. Jedná se o profesionály, kteří dokáží zpracovat potřebné informace a převést je do čtivé podoby.

před rokem

Schwarzkopf Professional podporuje mladé kadeřníky!

Mezinárodní projekt Shaping Futures CZ&SK 2016 pomáhá mladé generaci uspět na trhu práce. Pod vedením špičkových kadeřníků se účastníci projektu seznámili s praktickými základy řemesla a vyzkoušeli si na vlastní kůži nejnovější trendy. Shaping Futures je mezinárodní projekt Schwarzkopf Professional, který si klade za cíl vychovávat mladou generaci kadeřníků a umožnit jim tak jednodušší start v jejich kariéře. Letos se projekt poprvé uskutečnil také pro účastníky z České i Slovenské republiky.

před rokem

Komunikace e-mailem je v dnešní době důležitá, čeho se držet?

E-mailová komunikace patří ve 21. století k nejrozšířenějšímu a nejdůležitějšímu způsobu komunikace na dálku. Email používáme, když chceme kamarádům poslat fotky z dovolené, zeptat se na něco kolegy nebo třeba oslovit firmu, jejíž produkt se nám líbí.

před rokem

Jak zvýšit počet klientů ve Vašem salonu krásy?

V poslední době se mi hromadí emaily od majitelek salónů, které si neví rady při začlenění nové služby do jejich nabídky. Ptají se, jak upoutat nové klienty, jak a kde je získat? Proto jsem sepsala pár tipů, ze kterých se určitě poučíte nebo alespoň zjistíte, kde máte rezervy a co jste ještě nevyzkoušeli.

před 2 lety

3 tipy na péči o klienta, ze kterých se můžete poučit od úspěšných salónů

Ráda navštěvuji různé salóny krásy a protože nechci ovlivnit jejich jednání a chci si vychutnat přirozenost týmu a atmosféry v salónu, chodím tam jedině inkognito. Při otázce co dělám, řeknu, že dělám marketing a nadále si užívám anonymitu. V tomto článku bych Vám chtěla popsat, co je pro mě důležité a čeho si všímám.

před 3 lety

Vítejte na blogu "Pro odborníky"!

Vlastnit kadeřnický nebo kosmetický salon může být zábavné a také velmi obohacující, ale především je to tvrdá a namáhavá práce. Já to vím. Trávím většinu svých dní pomáháním majitelům a marketingovým manažerům k růstu jejich podnikání. A jejich potíže se většinou opakují – "Nemáme dost klientů, nestíháme se věnovat marketingu na internetu a večer po práci na to ani nezbývá dost času a kreativity.

před 3 lety

Rezervační systém 4fitness – maximální pohoda a efektivita pro vás i vaše zákazníky

Pokud provozujete salon krásy, fitness studio, wellness zařízení aj. a nabízíte hned několik různých služeb, potom se bez rezervačního systému neobejdete. Jedině díky němu budete mít přehled o vašich klientech. Právě obtíže či složité podmínky při rezervaci mohou i mnoho klientů odradit. Na trh byl nedávno uveden moderní rezervační systém 4fitness, který nabízí hned několik velmi zajímavých služeb. Jak zefektivní provoz i u vás?

před 3 lety

16 marketingových tipů pro salon - část 3/3 - online marketing

Tématem závěrečného třetího dílu 16 marketingových tipů a rad pro salon je fenomén dnešní doby, online marketing. Dnešní článek uzavírá tento trojdílného seriálu, věnovaný marketingu salonu.

před 4 lety

Další články

Slevy v salónech krásy

–32 %
kryolipolyza-kryolipo

Kryolipolýza Kryolipo 3 vouchery

Kryolipolýza v Chotěboři

Studio Oxygen, Na Chmelnici 609, Chotěboř

4500 Kč končí za měsíc
–30 %

Masáž Michala Astera

Švédská a hot stone masáž 50 minut nohou a zada i šíje

Renové v salonu For all, Domažlická 1, Praha 3

690 Kč končí za 10 dní
–50 %

Permanentní make-up obočí

Permanentné make-up obočí metodou "pastel"

Permanent Style, Blanická 6, Praha

1900 Kč končí za 10 dní

Akční balík

Procedura proti vráskám + pilling obličeje = 799,-Kč +masáž…

Salón krásy Fenix, Řipská 27, Praha

končí za 25 dní
–12 %
detoxikacni-balicek-2

Detoxikační balíček

Kosmetické ošetření DETOX + Medová detoxikační masáž

Dotek Slunce, Korunní 43, Praha

1499 Kč končí za měsíc

Nejdiskutovanější témata

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace