Články

5 podzimních tipů, které váš domov naplní hřejivou atmosférou

Teploty klesají, slunečních paprsků ubývá, a tak je nejvyšší čas vnést do interiéru tu pravou hygge pohodu. Přečtěte si, které kousky vám doma vykouzlí pocit útulna, který vás zahřeje nejen na duši.

před hodinou | kategorie: Styl

Jak začít podnikat jako kosmetička? Co čekat, když plánujete otevřít vlastní kosmetický salon?

Kosmetika je estetický obor, který vyžaduje příslušné odborné vzdělání nebo odbornou rekvalifikaci. Co vás čeká při zřizování vlastního kosmetického salonu?

před 10 dny | kategorie: Pro odborníky

Jak začít podnikat jako kadeřnice? Jak na otevření kadeřnictví

Otevření kadeřnictví či kadeřnického salonu s sebou nese spoustu příprav i administrativy. Podívejte se s námi, co všechno je třeba na začátku vyřídit. Jste kadeřnice a máte příslušné vzdělání? Zvažujete změnu profese či rekvalifikaci na obor kadeřník/ce?

před 11 dny | kategorie: Pro odborníky

Jak začít podnikat jako nehtařka? Co musítě vědět, než se rozhodnete podnikat v oborech pedikúra a manikúra?

Pro modeláž nehtů a poskytování pedikérských nebo manikérských služeb potřebujete spoustu věcí zařídit a splnit spoustu podmínek. Jaké to jsou? Jak začít podnikat jako pedikérka či manikérka?

před 12 dny | kategorie: Pro odborníky

Ikonická salonní služba od Kérastase rozvíjí svůj potenciál.

Od svého uvedení na trh v roce 2011 se profesionální salonní služba Fusio-Dose stala žádanou mezi klienty po celém světě. V rukou Kérastase kadeřníků se Fusio-Dose stává dokonalým nástrojem cílené péče, která okamžitě vyřeší jakékoliv obavy klientů. Ti pak ze salonu odcházejí s vědomím, že jejich vlasům byla dopřána mimořádná pozornost. Díky nekonečným možnostem řešení jakéhokoli vlasového problému je Fusio-Dose velmi účinnou posilou každého kadeřníka.

před 25 dny | kategorie: Účesy a vlasy

Každá žena je silná a krásná. Tak pojďme podpořit ty, kterým osud do cesty postavil vážné onemocnění

Každá žena si zaslouží cítit se silně a krásně! Velký podíl na tom mají naše vlasy, o které pečujeme a dbáme na to, aby vypadaly co nejlépe. Některé ženy se ale potýkají s vážným onemocněním, které je o vlasy připravilo. Právě těm bude již popáté pomáhat projekt Silná a krásná, který opět pořádá značka Pantene.

před 28 dny | kategorie: Účesy a vlasy

Jakou prezentaci salonu krásy zaujmete?

Pokud chcete, aby se o vašem salónu vědělo, musíte být online, mít web a aktivní profily na sociálních sítích. Prezentace salonu je trochu jiná než prezentace soukromé osoby a některé informace není vhodné zveřejňovat.

před měsícem | kategorie: Pro odborníky

Inzerce pro salony krásy. Jak zvýšit úspěšnost inzerátu?

Při podání inzerátu soutěžíme o přízeň zájemců s ostatními uživateli s podobnou nabídkou. Lépe napsaný a propagovaný inzerát může získat konkurenční výhodu. Jak napsat inzerát a čím případné zájemce zaujmout?

před měsícem | kategorie: Pro odborníky

SOUTĚŽ o 3 micelární čistící gely z limitované edice sezonní péče Sothys Paris

Milujete pocit svěží pleti a rádi byste vyzkoušeli novinky z sezonní péče v limitované edici francouzské profesionální kosmetiky Sothys Paris?

Zveme vás do soutěže o 3 micelární čistící gely z limitované edice sezonní péče Sothys Paris.

před měsícem | kategorie: Soutěže

Jak začít s marketingem salonu krásy na internetu?

V dnešní době už nestačí jen mít kamenné studio a kvalitní služby. Lidé tráví mnoho času na internetu, kde vyhledávají informace. Právě internet je skvělý nástroj, jak získat zákazníky. Jak být vidět ve vyhledávačích, aby vás budoucí klienti našli?

před měsícem | kategorie: Pro odborníky

Jak na celulitidu a co ji skutečně odstraní?

Celulitida vytváří nevzhledné hrbolky, jamky, nerovnosti a rýhy na kůži. Jaké jsou osvědčené kosmetické procedury a přístrojová ošetření, které zabírají? V článku vám přinášíme odpovědi na otázky: co je to celulitida, jaké stupně celulitidy rozeznáváme, příčiny vzniku celulitidy, jak se zbavit celulitidy a různá ošetření, která napomáhají zmírnit projevy či zcela odstranit celulitidu.

před měsícem | kategorie: Zdraví a hubnutí

Léčba akné v kosmetickém salonu - co zabírá?

Akné, latinsky acne vulgaris, je chronické kožní onemocnění. Příčinou vzniku akné je ucpání, zanícení a vznik zánětu vývodu mazových žláz v podobě pupínků. Existuje řada variant kosmetického ošetření pleti s akné podle jeho typu a závažnosti. Co je akné, které kosmetické procedury jsou vhodné na léčbu akné? To i další informace se dozvíte v našem článku.

před měsícem | kategorie: Péče o pleť

Slyšeli jste o maderoterapii a její účinky na celulitidu?

Maderoterapie je neinvazivní technika používaná na odstranění celulitidy pomocí dřevěných válečků pro zlepšení proudění lymfy, nastartování metabolismu a vylučování toxinů nahromaděných v podkoží způsobujících pomerančovou kůži. Co je maderoterapie (wood therapy, maderotherapy), jak probíhá a kdy jsou vidět první výsledky?

před 2 měsíci | kategorie: Zdraví a hubnutí

Co je to AirTouch a co od něj můžete čekat?

Termín AirTouch v překladu znamená „dotek vzduchu“. Komplexní a vícebarevné barvení na vlasech vytvoří hladké a jemné přetékání tónů, čímž lze dosáhnout s lehkostí a přirozeností většího objemu a barevné hloubky. Svěží look vás omladí.

před 2 měsíci | kategorie: Účesy a vlasy

Vyzkoušeli jsme za vás: Sothys – oční sérum na povislá víčka - rozzáří váš pohled?

Oční víčka jsou oblastí, která dříve či později začne trápit každého. Pomoci nám s nimi může nejen estetická medicína, ale díky Sothys můžete využít i méně invazivní metody. Dokázal Sothys zastavit boj s časem?

před 3 měsíci | kategorie: Recenze produktů

Další články

Nejdiskutovanější témata