Zpět na Estetická dermatologie

Trvalá depilace přístrojem Sinepil

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s metodou trvalého odstranění chloupků Sinepil. Případně kde jste byli a jestli to opravdu pomohlo. Já jsem byla na laserovém odstranění a výsledek nic moc, tak bych ráda zkusila něco jiného. Děkuju!

Lula | 19.2.2014 15:21 | ip: 194.228.13.173

Na chloupky funguje jenom diodovy laser (ne IPL!), ale pozor na cinske napodobeniny jako maji napr. ve Fit and Beauty na P3. Elektricka jehla (Sinepil) dela jizvy a je vhodna jen na male partie s velmi svetlymi chloupky, hlavne je to asi stotisic let zastarala technologie. Doporucuju si priplatit a zkusit ten diodovy laser, vse ostatni je vyhazovani penez.

Efix | 14.12.2014 13:46 | ip: 109.81.73.194

Ahoj Efix, v cem konkretne je problem s cinskymi diodovymi lasery? Nedostatecny vykon? Nebo jsou v necem nebezpecne?

Jana | 8.3.2015 17:31 | ip: 88.103.8.161

Taky by mě zajímalo, v čem je problém s čínskými lasery. A nemáte zkušenost s IPL epilátory Remington, které se dají standardně sehnat?

Olinka_03 | 24.9.2015 10:07 | ip: 188.120.222.174

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.