Zpět na Kadeřnictví

Salon Prodige na Sylvánu v Plzni

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat zda má také někdo tak otřesnou zkušenost z tohoto salonu jako já.Přišla jsem do tohoto zařízení s vlasy do puli zad.Chtěla jsem melír.Odešla jsem s nazrzlými proužky.Slečna Jitka,která mě měla na starosti mi vlasy upravila,vyžeh­lila.Takže až doma jsem zjistila,že ,když si vlasy zvednu,tak mi jaksi chybí vespododu zhruba 25cm vlasu.Prostě mi je upálila :-(Telefon mi nezvedá a upřímně na žádnou opravu už bych k ní nešla,protože tady mi pomuže jedině prodloužení vlasu.Každý mi říká,že jsem jí měla kontrolovat jak dlouho mi tam barvu nechává apodob.Jenže jsem laik a spoléhala jsem se na profesionála.Za­jímalo by mě,zda jsem ojedinělá smolařka nebo je nás víc.Děkuji

marie | 30.12.2008 11:24 | ip: 81.201.60.162

No tak to je opravdu smůla možná spíš jděte někam do města a koukejte i v kadeřnictví nejen v salonu protože já občas žasnu že každý je salon a nic s toho. Máte smůlu mohu vám snad jen doporučit aby jste se stavila u nás a můžeme se vám na to podívat ,zda by se dalo aspon něco s toho zachránit někdy to vypadá horší než to je a jdou i vlasy zachránit. Přeji Vám aby jste měla štastnější volbu věřte že je v Plzni mnoho dobrých profesionálů. ;-)

Mirka | 3.1.2009 9:48 | ip: 90.178.96.216

mirko,moc děkuji za radu.Zašla jsem k paní Vorlíčkové na Slovany,ukázala jsem jí výtvor ,který mám ted na hlavě.Nakoupila jsem doporučené výrobky a odešla s radou,abych ted nechala vlasy odpočinout.Roz­mluvila mi prodloužení…Takže fakt počkám až vlasy dorostou a musím vydžet chvilinku bez melíru.Když mě se tááák hnusí odrosty…Ještě jednou děkuji

marie | 11.1.2009 13:14 | ip: 81.201.60.162

Dobrz den, do tohoto salonu chodim jiz strasne dlouho a jsem strasne spokojena…Slecna Jitka je tam sice nova, ale vlasy mi zatim neznicila
;-) vzdy jsem se vsemy pracovnicemi byla spokojena..a to i ma dcera..dobre je ze hned v kadernictvi najdete solarko a nehtovy salonek..Vsechno si chvalim..100% spokojenost! :-) :-D :-D

Anonym | 16.3.2009 20:17 | ip: 85.71.172.64

Zdravím, hledám už delší dobu adekvátní nástupkyni mé kadeřnice, která odešla z Plzně . Jako 4. kadeřnici v pořadí jsem v tomto salónu vyzkoušela slečnu Jitku. Použila velmi kvalitní barvu a se střihem jsem také spokojená. A to je po vysoce nastavené laťce mé bývalé kadeřnice opravdu co říci. Byla jsem velmi spokojená s kvalitami přípravků, s chováním i prostředím salónu. Lída :-)

Lída | 14.4.2010 13:39 | ip: 81.201.60.156

Mám zkušenost se salonem dobrou, ale jen s Martinou, která to tam zdá se zavedla ale teď pracuje jen občas, protože je na mateřské. Umí výborně stříhat podle obrázku. K nějaký Jitce bych nechodila ale Martina je dobra.

Xena | 30.10.2014 11:39 | ip: 89.102.125.7

Dobeý den,
marně hledám telefoní spojenín do vašeho salonu,bylo by možné zaslat?
Děkuji Jana

Jana | 21.2.2017 14:04 | ip: 109.80.243.130

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.