Zpět na Kadeřnictví

Salón šuta (strana 2)

Já jsem navštívila salon v Brně. Jelikož jsem při první návštěvě byla nadšena (perfektní střih, poradenství, profesionální přístup), zašla jsem znova. Ujal se mě pan Robin, který se zřejmě zaučoval (několikrát se byl poradit s kolegyní jak aplikovat barvu), což mě velmi udivilo. To co předvedl bylo strašné. Hlava mě bolela ještě druhý den (poprvé mě to u kadeřníka opravdu bolelo), barva flekatá… Asi nezáleží na kadeřnictví, ale na kadeřníkovi. Jenže, koho napadne, že se na Vás za ty peníze bude někdo zaučovat???

RADKA D. | 31.1.2010 15:41 | ip: 77.48.236.89

Dobrý den paní Radko,
předem Vám chci poděkovat za Váš názor. Je asi pochopitelné že bych raději četl jen spokojené ohlasy na práci týmu. Žádám Vás proto aby jste nezanevřela na naši značku a byla již jen a jen spokojenou zákaznicí.
Teď pár řádek k Robinovi: do týmu Salonu Šuta patří cca 10 měsíců. Jedná se o velice nadaného kolegu. 6 měsíců působil na Salonu Šuta v Hevlíně a na provozovně Salonu Šuta v Brně působí pátým měsícem.
U všech kolegů dbám na to aby komunikovali i spolu neboť více hlav více ví a více očí více vidí. Do současné doby absolvoval asi 7 školení zaměřené na techniky střihu, trendy barvení aj.
A věřte mi že Vaše stížnost není lhostejná nikomu z našeho týmu. Při příští návštěvě Vás prosím, budete-li nespokojená – řekněte nám to přímo v Salonu kde můžeme ihned udělat nápravu aby jste opět odcházela spokojená a odpočatá.
Zde je mé mob. číslo 724 258 368

S pozdravem

Šuta Miroslav
jednatel
Salon Šuta s.r.o.

Šuta Miroslav | 2.2.2010 14:24 | ip: 88.101.217.75

to je všechno hezký,ale spoustu zákaznic se ptá na ceny obyčejného ostříhání a vyfoukání a nikdo není ochoten jim to říct.Proč?

janinka | 4.2.2010 16:32 | ip: 85.161.50.141

Dobrý den,
ceník bude v nejbližší době ke „stažení“ na salonsuta.com
Bližší informace o cenách Vám rádi a ochotně poskytneme i na jednotl. provozovnách, zde jsou kontakty:

  • Salon Šuta Břeclav – 519 325 111
  • Salon Šuta Hevlín – 530 504 159
  • Salon Šuta Brno – 547 213 724

Za názor děkuji a přeji pěkný den.

S pozdravem

Šuta Miroslav
jednatel
Salon Šuta s.r.o.

Šuta Miroslav | 10.2.2010 17:59 | ip: 80.87.179.247

lol…

m | 11.2.2010 23:38 | ip: 213.192.1.45

Jsem maxi,maxi spokojená byla jsem v Břeclav,dík :-P

petra kántor | 12.2.2010 21:02 | ip: 213.192.34.90

to Michael ze Salonu: A uprimne, co je vam do toho, ke komu u vas v salonu byvala zakaznice Zuzka chodila? Ceny za stejnou praci maji byt snad uctovany stejne, ne? Ono vazne neplati, ze v Salonech pracuji VZDY kadernice profesionalne. Jedna od druhe se MARKANTNE lisi a ze si za to jeste nechaji platit, to je fakt hruza…

Petra | 18.2.2010 11:29 | ip: 195.113.55.37

to Luce: Prima nasany vuci te Pavline:)

Petra | 18.2.2010 11:36 | ip: 195.113.55.37

Vážení přispěvovatelé,bo­hužel se to tu zvrtlo a myslím,že svůj názor mohou říkat svobodně všichni i slušnější formou.Zdá se,že není zvykem stěžovat si na místě.Mám-li problém s výsledkem,musím se přeci ozvat na místě a ne se vykřičet písemně.Byla jsem v brněnské pobočce salonu a přesto,že mi střih vytvářela mladší slečna,nezdála se mi špatná.Je pravda,že jsou i profesionálnější kadeřníci,ale šanci může dostat i méně zkušený.Necítila jsem se jako pokusný králík.Nikdo mi nic nenutil,neobska­kovali mě a můj celkový dojem byl příjemný.Možná by bylo fajn,kdyby se lidé přestali bát své názory prezentovat jen za sebe a ne pod smyšlenými přezdívkami.Mám-li na někoho názor,pak se nemohu bát se pod něj podepsat.Jsme v Česku v tomto ještě dost pozadu,ale není divu…doba je zlá a učíme se všichni,tak se k sobě chovejme alespon trochu korektně i když se všichni nemusíme milovat.Celému týmu přeji hodně úspěchů a vás ostatní moc zdravím :-)

Anna Sideridu | 7.3.2010 16:59 | ip: 89.103.165.32

Brněnský salon jsem navštívila zatím jednou a byla jsem příjemně překvapená, že se mi konečně dostalo požadované kvality péče jak o vlasy, tak o mé zákaznické ego. S klientem vycházejí nepopiratelně profesionálně a (promiňte mi to) podle západoevropských standartů.
Zítra jdu zase a už se těším.

Na Vašich webovkách, pane Šuto, mi chybí část věnovaná brněnskému salónu! A kontakt do něj, najít ho byl boj!

Na tuto zprávu mi neodepisujte, naštěstí nemám víc času číst podobné diskuse, kde se někteří diskutující k ostaním diskutujícím vyjadřují jako k hnoji.

Pěkný víkend!

Petra | 18.3.2010 22:52 | ip: 83.240.5.233

Dobrý deň, neviete náhodou, či v S. Šuta Brno ešte pracuje Lenka? Druhá otázka: máte niekto skúsenosť s tým mladučkým kaderníkom v S. Šuta Brno (neviem meno)? Ako ste boli spokojní?

Veronika | 22.3.2010 18:49 | ip: 89.102.38.84

Veroniko,před návštěvou salonu Šuta jsem si pročetla právě tuto diskusi a pokud bych byla ochotná věřit všemu,co se tady píše,raději bych asi šla jinam.Ale jsem ráda ,že jsem to neudělala a přesto,že jsem se tady dočetla i negativa na adresu právě onoho mladého kadeřníka,rozhodla jsem se ,že to vyzkouším právě u něj.Nelituju,byl milý,pečlivě vybíral střih i barvu a myslím,že za výsledek své práce se nemusí stydět.Já jsem tedy byla moc spokojená.Jmenuje se Robin a dnes se chci k němu znovu objednat.

Yvona | 30.3.2010 11:06 | ip: 195.212.29.163

Chtěla bych se podělit o svou zkušenost se Salonem Šuta. Po odchodu Lenky Vašků loni v prosinci, ke které jsem v Břeclavi do Salonu Šuta chodila, jsem opakovaně posílala e-mail s prosbou o kontakt na „svojí“ oblíbenou kadeřnici, zkoušela jsem i volat, ale vždy bez výsledku. Na moje e-maily nikdy nikdo neodpověděl, v telefonu mi vždy sdělili, že na ni nemají žádný kontakt. A neustále mi nutili jinou kadeřnici. Zákazník chodí za kadeřníkem a ne kvůli jménu salónu. Nakonec jsem Lenku našla sama, ačkoliv jsem v tu dobu bydlela na druhé straně republiky. Kdo chce v Břeclavi opravdu špičkovou kadeřnickou péči, jde k Lence. V Břeclavi v létě otevírá svůj salon :-)

katerina | 10.6.2010 16:32 | ip: 88.83.232.203

HEJ lidi co to s Vama je. Ten privni prispevek „venkova marie“ co to tu zalozila a hrozne si stezuje ma IP: IP: 88.102.186.189 a pan Mioslav Suta ma to same IP: 88.102.186.189, takze jeden a ten samy clovek.

Ten clovek si tu dela reklamu a z vas i…ty.

Ondra | 7.7.2010 12:03 | ip: 62.168.2.186

dale tu mame 3 lidi vcetne pana Suty, Martina T, Helena prochazkova

Autor: Martina T., IP: 88.101.217.75 | 6.5.2009 17:01:59

Autor: Helena Procházková, IP: 88.101.217.75 | 18.5.2009 17:47:42

Autor: Šuta Miroslav, IP: 88.101.217.75 | 2.2.2010 14:24:44

To je tak zvlastni, jak tak strasne chci verit panu Sutovi. A opet stejne IP on a dalsi 2 spokojeny zensky. Mozna, ze pan Suta ma jen schizu a rozctvrcenou transexualni osobnost: 1. majitel, 2. a 3. spokojene zakaznice a 4. nespokojena zakaznice.

Proberte se lidi, vy si myslete, ze tyhle fora fungujou na principu „o nas bez nas“......
Spis „my samy o sobe“

Ondra | 7.7.2010 12:22 | ip: 62.168.2.186

Dobrý den děkuji za výbornou práci při mém ostříhání a skvělou masáž od slečny Míši Prádeové v salonu ŠUTA v Brně ve čtvrtek 8,07,2010.

Dobromil Kříž | 11.7.2010 20:02 | ip: 93.181.84.21

Dobrý den, všichni,co jste psali příspěvek.Pokuste se na věci podívat z více úhlů.Zeptejte se někdy proč tomu tak bylo,proč se nezadařilo a přestaňte jeden druhého urážet.Vždyť svět je tak krásný.Souhlasím s tím,že věci se mají řešit ihned,pokud nejsem s něčím spokojený.Všechno se dá slušně vyřešit.Pane Šuto,osobně vás sice neznám, ale určitě jste člověk na svém místě.Přeji Vám hodně spokojených zákazníků a upřímné lidi kolem sebe.A vám ostaním krásné letní dny.Iveta Němcová :-)

Iveta Němcová | 13.7.2010 16:12 | ip: 178.77.194.33

Dobrý den,chtěla bych navštívit salon Šuta v Brně,ale nevím koho z kadeřníků si vybrat? Nemáte někdo nějaké zkušenosti,pop­řípadě doporučení na opravdu kvalitního kadeřníka? Předem děkuji za tip :)

Zuzka | 9.8.2010 12:31 | ip: 79.127.160.4

pan šuta je arogantní,igno­ranský člověk,který si myslí,že spolk svět. a ráda bych podotkla,že ti perfektní kadeřníci co u něj pracuji,nejsou naštěstí zaměstnání pod ním,nýbrž pod skvělím človíčkem,jménem Viktor Pejzl,nejzlatěší člověk,kterého znám.Mezi těmito dvěma muži je podstatný rozdíl…pan Viktor dělá tuto práci pro lidi a myslí na své zaměstance jako na prioritu,bez které by to nešlo…pan šuta......pení­ze,penízky a zase peníze,rád mluví a ještě radši se poslouchá!!!!Za chod brněnského salonů,nespočet velice spokojených klientů,kteří se rádi vraci může především profesionální tým(např. slečna Obrová,slečna Pradeová …)šikovná recepční a pak,právě pan Pejzl za pomoci své ,,pravé ruky" Veřtě,kdyby jste nahledly za oponu tohoto pěkného salonu,uvidíte pot a slzy těchto lidi,ne pana šuty!pan šuta s brněnským salonem nemá nic společného…ano,ob­čas přijede začne mávat rukama a sem tam někoho vyhodi,nebo mrkne do kasy,ale jinak.......nes­pojujte si výborné kadeřníky a perfektní služby s tímto pánem.
Salonu přeji dál ještě více klientů a mnoho dalších uspěchů a spokojenosti!!!! :-D

Mia | 9.9.2010 18:15 | ip: 94.112.151.131

Včera jsem byla již po třetí v salonu Šuta v Brně, jsem velice spokojená s mladinkou slečnou Lenkou – a to je co říct. Vyzkoušla jsem mnoho kadeřníků -od Toni&Guy…v Itálii apod. Musím říct, že jsem s prací spokojena…ale opravdu je vše o lidech. Měla jsem štěstí na Lenku, jelikož to co jsem viděla v křesle naproti, práci kadeřníka, styděla jsem se za něj..chudák paní, kterou stříhal, ruce se mu třásly…

Danna | 14.9.2010 15:58 | ip: 81.19.1.184

Dobrý den,

když se objeví příspěvek který není lživý, urážející a zavádějící vždy na něj rád reaguji.
Zaujal mě příspěvek od autorky „Danna“ za který moc děkuji a rád bych doplnil několik informací: Tak jako dávám šanci mnoha mladým kolegům ihned po vyučení se rozvíjet v tomto oboru jsem také rád mohu-li pomoci mladým lidem z jistých životních patálií. Kolega o kterém se zmiňujete měl vždy obrovský talent který jej v Praze vynesl mezi nejžádanější kadeřníky ale také seznámil se špatnými lidmi.
Po ročních životních kotrmelcích si situaci uvědomil a podstoupil úspěšně léčbu před kterou jsem mu slíbil práci v Salonu Šuta což pro něj bylo velice motivující. Třes rukou je ještě dozvukem léčby. V současné době na sobě opravdu tvrdě pracuje a věřím že bude v budoucnu plnohodnotným členem týmu Salon Šuta. Již cca dva roky mám pozitivní zkušenost s jedním z kolegů který si velice váží šance která mu byla nabídnuta a nezklamal!
Zatím má kolega na starosti jednodušší kadeřnické úkony po domluvě se zákazníkem.
S přáním pěkného dne

Šuta Miroslav

Šuta Miroslav | 18.9.2010 13:37 | ip: 93.92.50.88

Dobrý den,pane Šuto,
když jsem byla posledně v hypernově v Břeclavi,všimla jsem si,že jste o polovinu zmenšil prostory pro služby i personál..Je pravda,že nevyšel plán jak píšete na webkách že jste salon postavil tam proto,že je tam vysoká koncentrace lidí---a stěhujete se do centra?? kde už teď je na jedné ulici několik salonů?? Děkuji za odpověď,Lea

Lea | 23.9.2010 14:09 | ip: 80.78.156.11

jinak přeji všem lidem,kteří pracují poctivě lepší zítřky…
protože živnostník není jenom zloděj,ale člověk,který pracuje bez odpočinku,vol­na,dovolených…a stát se ho neptá jestli vydělal,ale aby do kasy nasypal!!

Lea | 23.9.2010 14:15 | ip: 80.78.156.11

Dobrý večer,

důvodů pro zmenšení prostor Salonu Šuta v OC Albert Poštorná bylo hned několik a to: vypršela nám čtyřletá nájemní smlouva s pronajímatelem firmou Ahold a.s.. Tímto jsem využil vyjednávací možnosti pro snížení nájmů nebo zmenšení prostor a zefektivnění samotného komerčního prostoru. Konečné rozhodnutí padlo na zmenšení prostor (nikoliv však pro personál).
Dalším důvodem i přesto že se naší značce daří bala nutnost zareagovat na ekonomickou situaci – potažmo kupní sílu obyvatelstva v oblasti kde služby provozujeme. Mnoho firem v okolí propustilo mnoho set zaměstnanců/zá­kazníků. Celorepublikový trend je ten kdy mnoho zákazníků prodlužuje návštěvnost v Salonech ob jednu návštěvu.
Očekávám taky hrozící efek " W " ekonomické krize kdy ještě zdaleka není Evropská ekonomika z nejhoršího venku a na tuto situaci se připravuji aby se to co nejméně dotklo kolegů kteří v Salonech Šuta pracují.
A co se dalších záměrů týká tak jsem nenašel nebo nebyl vhodný žádný z pozemků pro postavení Akademie Salonu Šuta v Břeclavi. Ale je mnoho projektů které Vám rádi již brzy představíme.

S pozdravem

Šuta Miroslav

Šuta Miroslav | 29.9.2010 20:08 | ip: 93.92.50.88

Tohle forum je docela směšné ,tak jako p.Šuta. Nechápu to,že mu někdo ty jeho vlezlé řeči věří… je to lhář a jde přes mrtvoly jen proto,aby všude znělo jeho jméno a v kapse měl víc nahrabáno.

Bára | 2.3.2011 21:53 | ip: 83.240.58.33

Předchozí Další

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.