Zpět na Kadeřnictví

Studio13 v Jungmannově ulici

Zdravim, máte někdo zkušenosti s kadeřnickým studiem studio13 v Jungmannově ulici v Praze?

Jana | 5.6.2010 11:28 | ip: 212.47.9.231

Tak sem, konkrétně ke slečně Monice, už nikdy. 1100,– v háji a výsledek? Krátká, ulízaná zubatá patka, která mi za boha nechce držet, celkově zplihlý vlasy a barva úplně jiná než jsem chtěla a i trochu flekatá, barvení probíhalo stylem – nabarvit kořínky a pak nanést na hlavu a drhnout jako šampon. Myslela jsem si, že na mých vlasech se nedá nic zkazit, protože fakt nejsem náročná, ale tohle bylo to nejhorší, co jsem zatim zažila.

Jana | 23.6.2010 9:22 | ip: 212.47.9.231

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.