Zpět na Kadeřnictví

Vlaďka Mrkvová aneb kadeřnice za všechny prachy

Chtěla bych se se všemi podělit o svou zkušenost s kadeřnicí Vlaďkou Mrkvovou, která pracovala v Salonu Petra Mělník a nyní si otvírá svůj salon v ulici Kpt. Jaroše na Mělníku. Měla mi dělat účes na svatbu, ovšem bez předchozí omluvy se nedostavila a naprosto mě nechala ve štychu…v sobotu ráno podotýkám! Když jsem posléze šla za milou paní (čí slečnou) Mrkvovou tak se neměla ani sto se omluvit…jednala neuvěřitelně arogantním způsobem …Byla nepříjemná a argumentovala tím, že zaspala a že je jen člověk. S tím samozřejmě souhlasím (může se stát opravdu každému), ale za to že mi pokazila začátek mého dne, který byl kvůli ní následně v časovém presu, měla zatěžko se i omluvit!!!!!!!!! A to mi přijde opravdu ubohé! Proto milé dámy pozor! Několik lidí mi již potvrdilo, že je nespolehlivá, tak ať se nespálíte tak jako já!!!

Vendula Katrenčíková | 30.6.2010 18:48 | ip: 88.103.95.239

Ráda bych odpověděla milé slečně nevěstě..

Samozdřejmě se stalo něco co je neodpustitelné a naprosto chápu,že byla v časovém presu,ale podotíkám že mě moji omluvu k ní nenechala ani doříct a paní,co ji v salonu dělala GARDE,ji povzbuzovala v k dalšímu konfliktu mezi námi dvěma. 8-Opoté jsem přestala,jak víte velmi dobře apsolutně s vámi komunikovat,tak že k žádnému hrubému jednání mezi námi ani nedošlo.Samozdřejmě svou chybu uznávám.S podě­kováním za zveřejnění nového studia.

....... | 28.7.2010 14:29 | ip: 89.102.209.41

Milá slečno,

gramatika Vám dělá asi velké potíže, že :-)
Hned první překlep na začátku slova, slovo podotíkám pěkná hrubka, dále malé písmeno na začátku slova nové věty,slovo apsolutně písmeno p místo b :-) a opět překlep slova samozdřejmě :-)
Nevěstě se ani nedívím, že takto reagovala na Vaše služby :-)Dan

Dan | 11.8.2010 11:49 | ip: 82.150.161.210

Se slečnou Mrkvovou spolupracuji již od doby, kdy ještě studovala. Její služby mohu jen doporučit. Vždy jsem byla. já i mé dcery, velice spokojena s výsledkem. Nemohu ani souhlasit s tím, že by chování sl. Mrkvové bylo v nějakém ohledu neprofesionální.

Věra Urbánková | 31.8.2010 7:56 | ip: 193.107.255.15

Milý Dane,
je vidět, že jste člověk, který je zahleděný sám do sebe a neuvědomujete si jednu maličkost. Žijí mezi námi lidé, kteří jsou vysoce inteligentní a přesto mají poruchy jako jsou např. dyslexie a dysgrafie, to nijak nevypovídá o tom, že by dotyčný člověk neměl inteligenci nebo vystupování. Já sama jsem matkou syna, který tuto poruchu má a názory takového charakteru se mi nelíbí a dotýkají se mě. Paní kadeřnici osobně neznám a slečnu nevěstu také ne, tudíž se zdržím jakékoliv kritiky na jejich osoby.
Martina

Martina | 2.9.2010 9:56 | ip: 90.179.80.13

Krásný dobrý den všem, co si tu budou číst.
Musím za sebe říci, že se slečnou Vlaďkou jsem velmi spokojená. Moje přání dokázala zkombinovat s tím, co mi opravdu sluší. Dokázala mi poradit, při čemž se chovala velmi profesionálně a přirozeně. Musím říct, že v jiném kadeřnictví mě už nikdo neuvidí. Slečnu Vlaďku mohu jen doporučit! ;-)

Monika Bláhová | 16.8.2011 21:59 | ip: 193.107.255.8

Musím se kadeřnice taky zastat – chodím k ní asi dva roky a jsem naprosto spokojený. Od podzimu stříhá i moji manželku (a občas i syna) a myslím že i ona je spokojená.

Pavel | 18.2.2013 12:31 | ip: 217.168.211.35

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.