Zpět na Kadeřnictví

Kadeřnictví do domu - mobilní kadeřnictví

Ahoj lidičky, prosím zajímá mě, zda byste tuto službu využili,( že vám někdo příjede upravit vlasy k Vám domů ) nebo máte s tím někdo už nějakou zkušenost?
Děkuji za Vaše odpovědi.
Monika ;-)

Monika | 13.9.2010 18:43 | ip: 217.196.212.58

Já bych si tedy kadeřnici domů nepozvala, určitě to není tak dokonalé, nemá s sebou jistě vše potřebné

Libi | 10.2.2011 22:26 | ip: 90.177.66.125

Čauky, já jsem měla minulý měsíc pozvanou kadeřnici do domu Lbc,Jbc a byla fajn, mám supr vlasy a barvu.Nejdřív sme se sešli na kafčo a promluvili o vlasech a barvě,kterou bych chtěla.-její email:stanja.ha­ir@email.cz ;-)

magda s. | 15.3.2011 8:58 | ip: 93.99.117.11

Já jsem teť byla donucena mobilní kadeřnictví zřídit.Jsem na mateřské a pracuji jen 3–4 h denně.Nájem bych prostě neutáhla.Lidi to vzali suprově.Je pravda že jich pár bylo komu to nevyhovovalo z nejrůznějších důvodů ale většina je ještě zpokojenější něž předtím.A kadeřnice udělá doma u zákaznice úplně vše to samé jako v kadeřnictví.Vše si vozím v autě.Dokonce mám i přenosný mycí box.takže zákaznice mají ještě větší luxus než v kadeřnictví. :-D

martina (martinaplhakova@centrum.cz) | 15.3.2011 21:11 | ip: 95.173.207.34

Ahojky chtěla jsem se zeptat jak se pohybuje mobilní kadeřnictví cenově ;-)

Eva Karbanová | 13.4.2011 10:02 | ip: 82.119.253.83

Ahoj,už ňáký rok stříhám doma a můžu jen potvrdit,že mé zákaznice jsou spokojené už z důvodu toho,že je mohu vzít během týdne a nemusí čekat měsíc jako je to v jiných kadeřnictví,dos­tanou i kafíčko a cíti se příjemně v pohodlí ať svého domova nebo mého ;-).Takže pokud máte možnost tak doporučuji mob. kadeřnici. :-)

Marcela | 13.4.2011 12:12 | ip: 193.85.236.173

Já už bych si domů kadeřnici nevzala. I když se snažila, tak stejně všude byly vlasy. Uklízela jsem to ještě za týden. Není nad to, dojít si do salonu.

Lucinka | 18.7.2011 17:26 | ip: 82.208.57.182

Ahoj chtěla bych se zeptat co potřebuji k tomu abych mohla dělat mobilní kadeřnictví?předem dík za odpověd :-)

Michaela (Misik.18@seznam.cz) | 7.8.2011 15:50 | ip: 88.146.180.186

Dobrý večer, k tomu, aby jste mohly provádět kadeřnické služby formou docházky k zákazníkům oficiálně, potřebujete živnostenské oprávnění a schválený provozní řád na příslušné krajské hygienické stanici. Pozor na provádění kadeřnických služeb doma nebo kdekoliv jinde v neschválených prostorech dle stavebního zákona.
Pokud takové služby provádíte bez potřebných dokladů, nesmíte nic inzerovat ani nabízet, jinak Vás neminou nemalé pokuty ze strany různých úřadů.
Vím přesně, co je k podnikání třeba. Pracovala jsem dlouhé roky na krajské hygienické stanici a v současné době v této oblasti pracuji na živnostenské oprávnění. Zpracovávám provozní řády, které jsou povinností ze zákona č. 258/2000 Sb., ve znění pozdějších předpisů, a musejí být schváleny před zahájením provozu.
Přeji všem bezproblémové podnikání

Ďurišová | 12.8.2011 21:57 | ip: 89.176.188.176

Pokud by jste se chtěly ještě něco optat, klidně mě kontaktujte na e-mail vitadur@seznam.cz

Ďurišová | 12.8.2011 22:00 | ip: 89.176.188.176

dobry den ,chtěla bych se zeptat,o zřizeni kadeřnictvi v rodinnem domku.mam nevyužitou jidelnu.děkuji za odpověd

renata | 14.10.2012 16:36 | ip: 178.72.208.107

Chci se podělit o výborné zkušenosti s paní kadeřnicí, mistryní ve svém oboru, Ivetkou Píšovou. Precizní střih jako ona nepředčí už více než 3 roky nikdo. Jsem hodně náročná zákaznice, nikdy se mi nestalo, abych od ní odcházela nespokojená, nevyslyšená. Respektuje přání zákaznice a umí dodat ten správný šmrnc, poradí, klobouk dolů před její prací. I přes její pracovní vytížení, kdy školí další kadeřnice, vyjde vždy vstříc a najde ve svém diáři volnou chvilku. Mohu jedině doporučit!!! Precizní, dokonalý střih bez kompromisů, individuální přístup, kvalita, profesionální vlasová kosmetika.

P. S. Zapomněla jsem dodat, že paní kadeřnice Ivetka Píšová stříhá Břeclav, Brno.
Jděte do toho!!!

Martina | 3.6.2013 22:37 | ip: 82.100.34.42

Pěkný večer, stříhání do domu za super ceny:-)Jizni morava

Renata (rendy.sk@seznam.cz) | 8.1.2014 21:24 | ip: 31.47.106.1

Ahoj, přítelkyně by chtěla dělat „mobilní kadeřko“. Živnost má, ale jak tady píšete, nájem je prostě drahej. Klientelu už zajetou má. Jak je to s hygienou, provozovnou a podobně? Děkuji za rady

Petr (djpitrrs@gmail.com) | 25.4.2015 23:19 | ip: 93.181.87.199

prosí mohl by někdo zjistit kontakt na paní Ivetu Píšovou, jsem invalidní chodím vekmi špatnš o dvou fr. holích apotřebovala bych kadeřnici do domu, nepotřebuji zádné zázraky, a cenu rozhodně respektuji, moc vám všem ze srdce děkuji, Bydlím v Brně Černovicích V,Kaprálové 28 tel 605116415

Gabriela Václavková (vaclavkova.g@seznam.cz) | 29.6.2017 15:19 | ip: 94.112.41.39

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.