Zpět na Kosmetické salóny

Dotaz na kosmetičku

Pracuji celoročně venku a ráda bych konečně dopřála své pleti něco lepšího než běžný krém, v zimě „krém na zmrzlou …“ jak mu říkáme s kolegyněmi, je mi 34, ale myslím, že pleť vypadá na víc. V poslední době mě také trápí jakoby kamínky v pórech, nyní v zimě se mi objevily hlavně na čele pod čelenkou, jdou vymáčknout, jsou poměrně hluboko a je to jakoby maličký bílý kamínek. Co to je ? Proč se tvoří ?
Děkuji za případné odpovědi a rady ! Dáša

Dáša | 5.4.2010 11:16 | ip: 213.168.187.78

Dáší, napište mi na mail.

Radka (rkta@seznam.cz) | 5.4.2010 16:04 | ip: 88.101.49.166

DOBRÝ DEN,
CHTELA BYCH SE VAS ZEPTAT JESTLI EXISTUJE NĚCO NA JIZVY PO AKNÉ, MIMO LASERU. MÁM VELMI CITLIVOU PLEŤ, TAKŽE LASER NEBO NĚJAKÝ PODOBNÝ AGRESIVNÍ ZASAH PRO ME ASI NENI DOBRÁ MOŽNOST. DĚKUJI

hana jilichova | 8.4.2010 12:35 | ip: 89.103.15.151

Hanko laser by Vám právě pomohl.Najděte si kosmetičku,která má biostimulační laser a uvidíte jak Vám jizvičky i akné zmizí.Je to jen léčivé světlo,není to agresivní zásah.

katka | 14.11.2011 20:36 | ip: 85.160.83.38

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.