Zpět na Kosmetické salóny

Založení salonu

Dobrý den,

nikde nemohu najít potřebné informace, které se týkají založení salonu. Jaká povolení jsou nutná, kam by měl člověk zajít a tak. Poradí někdo?
P.S. Je to o to peprnější, že by mělo jít o multifunkční zařízení, tzn. kadeřnictví, mani, pedi, masáže, kavitace…
Někde jsem slyšela, že masáže musí mít bezbariérový přístup, je to pravda? Pokud ano, platí totéž pro ostatní služby uvedené výše?

Předem děkuji za reakce.
Lenka
;-)

Lenka | 23.2.2011 18:33 | ip: 85.161.135.125

záleží na tom,jestli to chceš dělat sama,nebo najmeš firmu,která má zkušenosti.Dneska je to samá byrokracie…samu mně to zajímá,tak jsem se dívala na net.nejvíc se mi líbily stránky hair-tec.eu mají tam fotky salonů které dělaly.Třeba ti poradí. mají tam i nábytek, zaujal mně i software…
..hodně štěstí

kačka | 24.2.2011 12:07 | ip: 80.78.156.11

Začni určitě Stavebním úřadem a Hygienickou stanicí. Budeš muset vypracovat „Provozní řád“, který hygiena musí schválit. Taky musíš mít smlouvu na likvidaci odpadu a nebezpečného odpadu, dále musíš dát vědět hasičům a energetikům a možná ještě něco dalšího. Bezbariérový přístup by teoreticky měl být, ale nemusí a pak to vyřešíš „Provozním řádem mimo provozovnu“. Většinou vše záleží na dohodě s hygienou.

Diva | 1.3.2011 16:43 | ip: 80.188.105.167

Dobrý den, dámy.

Už nějakou dobu používám software Beautis. Upřímně jsem z něj nadšený a kdybych otevíral další salon, tak si práci bez nějakého softwaru neumím ani představit. Mohu doporučit pány z Beautisu, mrkněte třeba na jejich web beautis.cz, myjí tam myslím i bezplatné demo.-

MK

Miloš Kopecký (kopeckymilos.salon@gmail.com) | 28.2.2013 11:25 | ip: 90.180.214.54

Dobrý den, měla bych otázku, na ti který si nedávno zřizovali kosmetický salon? Mám prostor ve kterém bílo před 3 léty solární studio a masáže,nevíte náhodou někdo, jestli teď se ten prostor musí zase kouladovat,nebo stačí jen nahlasit změnu užívaní? Moc děkuji

Viktorie (babiy1988@list.ru) | 13.8.2017 18:41 | ip: 89.103.141.175

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.