Zpět na Kosmetické salóny

Lahouir studio Mařákova 10 Praha

ZLY SEN – velmi zla komunikacia, slecna potvrdi termin a nasledne sa nedostavi, nema ani slusnost cloveka informovat dopredu. Ak sa to stane raz, ok, no nam sa to stalo dvakrat po sebe s malym bonusom – na druhykrat sme tam salon ani nenasli, bol zruseny!! Samozrejme nas OPAT zabudla informovat. Dokola sa vyhovara ze nam poslala SMS, ze im netecie voda a pod. Kedze mame kupeny voucher, slecna ma peniaze iste a my sme zial ostali bez penazi aj bez sluzby, ktoru sme si zaplatili :-(

Alexandra | 16.5.2013 15:46 | ip: 91.195.202.16

neuveritelne. tak spatny pristup jsem v zivote nezazila. z lidi si dejaj asi fakt.. pxxx

Lucia Martinkova | 28.5.2013 13:00 | ip: 82.99.163.195

Dobrý den, náš salon není zrušený,jako kadeřnice jsme se přestěhovaly do vchodu vedle. Bohužel nam služba IPL neudělala dobré jméno,ale slečna peníze taky nemá šmejdi jsou ti co vouchery prodávají.....Ale ta komunikace a přístup je asi neomluvitelné. :-|

Hana | 21.6.2013 12:02 | ip: 217.77.165.46

Dobrý den,

k slečně na IPL jsem se po dlouhém vyjednávání dostala 23.1.2013. Po prvním ošetření mě přesvědčila k nákuou dalších vocherů v celkové hodnotě 1240,–. Od jara pak slečně hlásila že má problémy s prostory. Peníze, ktreé dostala přímo ode mne tedy určitě nevzal slevový portál, stejně tak ani vochery původní, protože daný portál je opravdu zavedený a nevěřím tomuto nařčení.

Ráda bych získala jméno této novodobé podnikatelky, abych se s ní domluvila na vrácení peněz!

Kamila (kami.strajt@seznam.cz) | 9.10.2013 9:09 | ip: 193.245.34.42

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.