Zpět na Narovnávaní vlasů – co funguje?

Brazilský keratin (strana 1)

Ahoj, souhlasím s Luckou! V našem studiu používáme keratin od té samé firmy a naprostá spokojenost. Vlásky jsou po aplikace krásně lesklé, ve vlhkém prostředí nekrapatí a perfektně se upravují!

schiro | 21.4.2011 21:27 | ip: 88.102.73.241

Dobrý den, myslíte že tato procedura je vhodná pro jemné melírované vlasy? Vlasy se mi hodně mastí (musím je mýt prakticky obden), konečky jsou naopak hodně vysušené a lámavé. Bojím se, aby to nedopadlo tak, že nahoře budou ještě mastnější a splihlé (jak tu popisovala MR) a dole ještě sušší. Vlasy běžně nežehlím, foukám je jen minimálně… Petra

Petra | 22.4.2011 10:53 | ip: 90.180.128.137

ahojky, ja si koupila kupoot na slevomatu a byla na brazilskem keratinu ve studiu andre v pruhonicich. pry se to aplikuje trochu jinak nez bezny keratin a po odchodu si muzete pry hned umyt vlasy ci si je stahnout. ja pro jistotu dodrzela ty tri dny a s vyslekem jsem moc spokojena. Mam to teprve 14 dni. mela jsem hodne znicene melirovane dlouhe vlasy, ted mam vysnene rovne. ano, vlasy jsou skutecne splihle ale to rovne vlasy delaji, o to prave jde. Mohu jen doporucit.

bara | 22.4.2011 16:40 | ip: 194.213.196.106

Ahojky, pokud se vlasy více mastí, poradila bych se s profesionálem, zda je kúra pro vlasy vhodná. Keratin může opravdu zhoršit mastivost vlasů. V našem kadeřnictví pracujeme s keratim více než rok a souhlasím, s názorem, že v rukou profesionála nemůže dojít k poškození vlasů. Vlasy jsou po keratinu lesklé, hydratované, úprava vlasů je mnohem snadnější. Jsme proškolení ve studiu André v Průhonicích a keratin odebíráme od nich. Vždy poradí, keratiny mají certifikované v ČR a informace o keratinu podávají tak jak opravdu fungují. Nezapomeňte, že br.keratin je kúra a konečný výsledek je ovlivněn strukturou vašich vlasů. Některé vlasy narovná více, některé méně, ale nikdy při správné aplikaci vlasy neponičí!!!

ivana littenova | 22.4.2011 18:43 | ip: 88.102.73.241

mohl by mi někdo říci rozdíly mezi brazilským TAHE keratinem, COCO keratinem a GLOBAL keratinem. Děkuji
 8-O

veronika | 24.4.2011 23:09 | ip: 89.176.79.5

Překvapují mě některé špatné zkušenosti s brazilským keratinem, ale musí jít o nedodržení technologického postupu jak již někdo psal :-( Dlouho jsme vybírali značku jakou budeme nabízet a nakonec jsme se rozhodli pro brazilský keratin TAHE, který i školíme. Zatím jsme měli jen pozitivní reakce. Dokonce jsem ho při jednom školení aplikovala na vlasy neuvěřitelně zlámané a zničené po dredech a výsledek byl úžasný. Sama jsem byla zvědavá jak budou takhle polámané vlasy po keratinu vypadat. kadernicky-svet.cz

Ivana | 5.5.2011 9:52 | ip: 90.182.20.53

Na trhu sú aj zakázané produkty ktoré si môžete overiť na tomto linku:

translate.goo­gleuserconten­t.com/transla­te_c?hl=cs&sl=fr&u=http:­//www.afssaps­.fr/var/afssap­s_site/storage/o­riginal/appli­cation/7a08d1dbf­d07aae93b208c6b0e­a89167.pdf&prev=/s­earch%3Fq%3Dwww­.lissagebeaute­.com%26hl%3Dcs%26prmd%3D­ivns&rurl=tran­slate.google.cz&twu=1&us­g=ALkJrhhL3tPXC0­u0fSHD11n0Wvh9tVm3FQ

schiro | 12.5.2011 7:46 | ip: 88.102.73.241

Na trhu sú aj zakázané produkty ktoré si môžete overiť na tomto linku:

translate.goo­gleuserconten­t.com/transla­te_c?hl=cs&sl=fr&u=http:­//www.afssaps­.fr/var/afssap­s_site/storage/o­riginal/appli­cation/7a08d1dbf­d07aae93b208c6b0e­a89167.pdf&prev=/s­earch%3Fq%3Dwww­.lissagebeaute­.com%26hl%3Dcs%26prmd%3D­ivns&rurl=tran­slate.google.cz&twu=1&us­g=ALkJrhhL3tPXC0­u0fSHD11n0Wvh9tVm3FQ

schiro | 23.5.2011 22:07 | ip: 88.102.73.241

Keratin mám již 2×.poprvé jsem byla velmi spokojena.Po druhém keratinu, který se opakoval po 8 týdnech, vlasy vypadají jako spálené, vysušené, hrozné, těžko se upravují, nevím co s tím.

hanka | 25.5.2011 21:44 | ip: 46.33.112.72

Ahoj všem, tak jak vidím, názory jsou velice odlišné. Já bych se chtěla podělit také o svou skušebost: mám dlouhé vlasy (délka asi 55–60cm atrošku hustší), trochu se mi krepatí a nejsou úplně zdravé. Jelikož si na svých vlasech zakládám, tak jsem začala od minulého roku na keratin chodit. Nejvíce jsem byla spokojena se salonem v Ostravě na Stodolní 7 v salonu Hezké vlasy. Paní mi tam dala nejlepší možnou cenu a s výsledkem jsem byla fakt spokojena, byla jsem tam už dvakrát a teď 14.6.2011 jdu zas, jelikož jedu k moři, tak at je mám chráněné (moje délka vlasů mě u ní vyšla na 3.000kč). Tak to je jediný salon, který mi to udělá za supr cenu a výborně. Dokonce je možno se domluvit v tomto salonu i na tom, že si vemete svůj vlastní keratin i se speciálním šamponem k tomu, který se musí použít před aplikací keratinu.

Nela (spicegirl@seznam.cz) | 6.6.2011 19:50 | ip: 194.228.23.138

Dobrý den, koupila jsem si větší balení brazilského keratinu, bohužel jej s kamarádkou nevyužijeme, tak kdybyste některá měla zájem, at mi tu zbytecne neleží, stačí napsat na mail, prodám 100ml +40ml čisticiho šamponu, levně!!! mail: keratinbrazilsky@seznam.cz

petitka (keratinbrazilsky@seznam.cz) | 17.6.2011 17:42 | ip: 212.4.157.61

jsem po aplikaci bk a vlasy mam na koncich spalene ale jen na koncich kadernice me na to upozornovala , mam vlasy znicene odbarvovanim, sama rikala ze ty konce budou treba ostrihat, urcite si ale nemyslim ze po delce jsou znicene a krepate spis naopak jsou hladke, takze pouze konecky jsou odrovnany
 ;-)

bara | 3.7.2011 9:49 | ip: 82.99.191.14

Caute baby ja by som sa tiez s vami chcela podelit o moju skusenost…po tom co som tu pred aplikaciou keratinu citala, som mala naozaj strach ako to nakoniec dopadne…keratin som si kupila cez ebay, znacka QOD white max. Mam povodne velmi kucerave a suche vlasy, farbene hnede s melirom, a po dost castom zehleni aj dost znicene. Keratin mi doma spravila kamaratka, ktorej som vysvetlila cely postup, ukazala som jej video a neostavalo mi nic ine len sa spolahnut na to ze je sikovna a da si na tom zalezat (aj ked sa nevyhla mojej buzeracii pocas aplikacie :D). Musim podotknut ze predky vlasov som si nakoniec zehlila sama lebo som chcela mat istotu ze to bude naozaj poriadne :P
po pramenoch som si prechadzala cca 7–9 krat. Tento keratin sa moze umyvat uz po 6 hodinach ale ja som si ho na vlasoch nechala cca 20 hodin. Vonal ako biela cokolada, ale pocas natierania ma trochu stipali oci a nos, co je vsak normalne po tom co som citala a videla na videach na youtube. Po vyzehleni som ich mala akoby trochu mastne.......
A teraz vysledok.....musim povedat ze som naozaj spokojna, vobec som neocakavala ze by som vlasy mala mat po zmyti rovne ani nic podobne, skor som ich chcela mat len menej kucerave, ozdravene, zbavit sa krepovitosti a nemat ich suche. A presne toho som sa od keratinu dockala :) Aj ked mozno po cca 4 aplikaciach by som sa k rovnym vlasom pravdepodobne aj dopracovala. Predtym som mala strasne kucerave vlasy a vzdy mi vyskocili az po plecia tak to vyzeralo ze mam vlasy v podstate kratke kdezto ked som ich mala vyzehlene tak som ich mala dlhe, az do polovice chrbta. Po keratine sa mi kucery akoby natiahli, neviem ako to opisat ale vlasy mam akoby tazsie, nie suche, a aj vo velkom vetre sa mi vzdy pekne vratia do povodneho stavu, takze nemam na hlave afro ako predtym :D…mam ich pekne dlhe dokonca sa mi aj konceky ozdravili, takze z mojej skusenosti mozem keratin len odporucat. zaplatila som zan spolu 35 eur, plus este sampon a kondicioner ktore som si dokupovala tu v BA za 28 eur(znacka BK).
Takze brazilsky keratin sa chystam urcite zopakovat, podla toho ako rychlo sa mi bude vymyvat, ale pravdepodobne sa stane jednou z tych veci, bez ktorych sa uz nebudem schopna zaobist :) kedze uprava vlasov sa mi znizila o tristvrninu casu.
Nechapem ako je mozne ze tolko z vas po profesionalnej aplikacii dopadli tak ako dopadli, mozno to je aj v nekvalitnom keratine ktory bol pouzity.
Ak budete mat nodou nejake otazky tak mi kludne piste na email :) rada odpoviem na akekolvek otazky :) papaaaaaaa

Katie111 (Cateye111@gmail.com) | 4.7.2011 19:41 | ip: 89.173.58.89

Dobrý den,
mohla by mi kadeřnice slečna nebo paní LUCKA (lucka, IP: 88.101.96.90 | 20.4.2011 01:37:23) napsat, kde bych ji našla? Šla jsem si nechat upravit tvar vlasů a kadeřnice mi je šmikla od dvacet centimetrů. Jsou bez tvaru, poničené barvením a krátké. Nemůžu se s tím srovnat a ráda bych to někdo šikovný napravil.
Díky a hezký zbytek dne všem
Dany

Daniela (cattte@seznam.cz) | 7.7.2011 10:11 | ip: 88.101.36.177

Prodám brazilský keratin TAHE, express profi balíček. Sada obsahuje 3×250 ml. + návod k použití DVD. Čistící šampon (nyní 200 ml), emulze (nyní 180 ml.), šampon „po“ nepoužitý 250 ml. Použito pouze 2×. Lze použít na 3–4 aplikace, záleží podle délky a hustoty vlasů. Původní cena 3480,–, nyní vše za 2300,–, sleva možná! V případě zájmu pište na lexi24@seznam.cz

lexi24 | 9.7.2011 7:43 | ip: 81.200.56.4

pred par dnami som brazilskom keratine bola. vsetci okolo mna maju nadherne vlasky (ktori to absolvovali). uz prvy den sa mi zacali vlasy vlnit a to som ich nemala este ani umyte. dnes som po prvom umyti. vlasy znicene a suchsie ako predtym. vyzehlila som ich zelickou 180 a nedali sa mi vyzehlit ani ako predtym. krepateju sa mi. naliala som do nich olej chi. tak dve plne dlane a ani sa nezamastili. uz som volala kvoli reklamacii a navrhli mi ze mi daju BK este raz v ramci reklamacie. produkt ktory som dostala a kadernictvo ktore mi to robilo su velmi dobre a aj velmi drahe. na nete som nasla len odporucania na tento BK aj na roznych diskusiach. vidim ludi co to maju a su to uzasne vysledky. nechapem ze mne to takto nevyslo. celkom sa bojim dat si znova BK teraz. poradte mi prosim, len nie ze to mam ostrihat. vlasy mam zvlnene aj ked som ich zehlila, suche, krepate… damaris@centrum.sk

axioma (damaris@centrum.sk) | 9.7.2011 17:24 | ip: 95.105.164.45

Ahoj,chci se zeptat zda se aplikuje keratinn na velmi jemné vlasy,díky

Barbora Hekelova (b.hekelova@seznam.cz) | 10.7.2011 10:00 | ip: 213.29.146.231

Tak já musím brazilský keratin doporučit.Asi jde jen o neodbornost,pokud se něco zkazí.Já měla vlasy zničené od kadeřnice,při melírování mi je spálila,po keratinu je mám jako nové,lesklé,nevlní se mi,prostě užasný.Nenašla jsem jedinou chybu.Nenašla jsem po něm ani jeden roztřepený koneček.Chce to vybrat si nějaký normální kadeřnický salon. MIMOCHODEM,keratin u mě použil kadeřník s vůní čokolády, a efekt skvělý a mě osobně ta vůně nevadila. ;-) :-)

Katka | 11.7.2011 10:26 | ip: 93.91.149.23

Ahojky,
brazilský keratin bych velice ráda vyzkoušela,ale hodně měním účesy.
Co když mě omrzí rovné vlasy? můžu si je natočit a budou mi vlny držet?
Jestli někdo víte více budu ráda, když to napíšete. :-)

karol | 16.7.2011 16:16 | ip: 217.117.216.105

Ahoj Karol,
vlasy sipo keratinu můžeš upravovat dle libosti. Žehlit žehličkou na vlasy, natáčet vlasy kulmou či natáčkami, gelovat, lakovat, tužit nebo i barvit. Jen u toho barvení doporučím před keratinem,jelikož některé odstíny pak špatně chytají,protože jsou vlásky nacucané keratinem. Krratin jinak není úplné narovnání vlasů(jak se někteří mylně domnívají,částečně se samozřejmě uhladí,záleží na typu tvých vlasů), jen jejich ozdravení (vlasy jsou lesklé,zdravé a hladké)

Nela | 17.7.2011 16:26 | ip: 194.228.23.138

Dobrý den,
prosím máte někdo zkušenosti s maskou na vlasy Keratinová maska – Coco? Mám Vlasy pod prsa ale můj problém je v tom že na vrchu hlavy je mám krásné rovné jemné ale od půlky hlavy a to nejvíce shora se mi kudrnatí jsou suché a krepaté kdyz je vyfoukám do rovna.Nepotřebuji vlasy mít uplně rovné stačí když se hlavně nebudou krepatit. Máte někdo zkušenosti myslíte že mi to poomůže.) Díky moc! ;-)

Kája (Karolina.Mark@seznam.cz) | 19.7.2011 11:28 | ip: 82.114.210.79

Ahoj,ráda bych se s vámi podělila o skvělou zkušenost s brazilským keratinem..moje kamarádka na tom byla a jelikož i já mám přirozeně krepaté vlasy,tak mi doporučila jít do salonu Efekt v Praze,kde jí moc šikovná kadeřnice Květa Ďurčová aplikovala brazilský keratin..zezačátku jsem se docela bála,ale výsledek? Nepopsatelný! Mám konečně krásné hladké vlasy,konečně se lesknou,jsou v podstatě rovné,s čímž jsem taky měla problém-neustálé žehlení,už mě to nebavilo…byla jsem tam před 2 týdny a mám stále krásné vlasy,opravdu se vyplatí do toho investovat..platila jsem 5000kc, jelikož mám velmi dlouhé vlasy a včera ejhle -oni tam maj 50% slevu do konce září:DDD tak to by mě omyli:D kdyžtak tady máte stránky holky prodluzovanivlasu-efekt.cz a objednala jsem se na čísle,které je uvedeno u sekce prodlužování vlasů (737071564),takže bejt váma,tak fakt neváhám a šla bych ke Květě,já i kamarádka rozhodně nelitujeme..

Kristýna Kováčová | 2.8.2011 10:25 | ip: 89.176.68.206

Dobry den, chtela jsem se Vas, vseznalych v keratinu zeptat, byla jsem asi pred 14 dni na aplikaci brazilskeho keratinu, studio Step v Praze 1 a vse jsem dodrzela tak, jak jsem mela. Po 3 dnech jsem vlasy umyla – poprve vse ok, vynikajici, naprosta spokojenost. Po zhruba tydnu uz mam extremni problem s rozcesanim vlasu. Strasne se u toho trapim, vlasy nejdou rozcesat, strasne se cuchaji, mam je postupne sestrihane od ramen do 1/3 zad a je to vazne peklo. Vlasy si myji obden, sliby, ze se mi tolik nebudou mastit absolutne neplati, je to stejne jako predtim, co se tyce „letani vlasu“, tak to je take vicemene na stejne urovni. V kadernictvi pouzili keratin Go Straight??? a ted pouzivam specialni sampon Coco… Muzete mi prosim nekdo poradit co s tim? Budu Vam vdecna…:-) Moc dekuji a pekny den, Lucka.

Lucka (l.kvaskova@seznam.cz) | 3.8.2011 0:35 | ip: 193.86.164.156

Dobrý den Lucko, náhodou jsem našla Váš komentář určitě zavolejte na telefonní číslo které bych Vám poslala e-meilem kdyby jste chtěla a dohodneme se určitě na opravě (zadarmo) určitě je potřeba vidět Vás osobně jsem kadeřnice ze salonu step nezlobte se a neváhejte se ozvat ;-)

veronika (larovaV@seznam.cz) | 8.8.2011 21:22 | ip: 85.71.117.200

Ahojte, pripojuji se do diskuze… Pred tydnem jsem absolvovala aplikace braz. keratinu – konkretne Hair Go Straight. Je fakt, ze prvni 3 dny po aplikace nesmite vlasy myt, svazovat do gumicky nebo davat za usi – coz bylo asi to nejhorsi :-D. Po aplikaci jsem z toho nemela moc dobry pocit – vlasy byly tezke a slepovaly se. Nicmene byly rovne a leskle, vzhledem k tomum ze jsem mela velice poskozene, porezni a krepate vlasy od casteho barveni. Mohu rict, ze po prvnim umyti vlasu jsem uzasla. Vlasy krasne lehke, snadno rozcesatelne, rovne, leskle a uplne uzasne :-) Je fakt, ze je to pomerne drahe, ale za ten vysledek to stalo!! Mohu jen doporucit. B.

Blanka | 9.8.2011 13:20 | ip: 85.70.83.85

Předchozí Další

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.