Zpět na Narovnávaní vlasů – co funguje?

Brazilský keratin (strana 3)

Mám koupenou domácí sadu brazilského keratinu. Chtěla jsem si ho teď o víkendu udělat s kamarádkama, ale zarazila jsem se u pochyb o žehličce. Poraďtě prosím. Říká se na DVD, že se má použít teflonová žehlička na vlasy. Tu bohužel nemám, vlastním keramickou. A pravda je, že při hledání na internetu jsem těch teflonových moc nenašla. Poradí mi někdo jakou mám použít??? Budu ráda i za info o konkrétních modelech.
děkuji

jankagr | 10.3.2012 17:45 | ip: 62.1.239.145

Ahoj.
Nejvhodnější a jediná žehlečka na zažehlení keratinu je titanová žehlička. Jedině s ní se docílí udržení keratinu v kutikele. Pozor! při domácím použití keratinu.! Pokud nezvolíte správnou teplotu, odpovídající vašemu vlasu tak si vlas spálíte. Pokud nebudete mít titan, tak keratin ve vlasu neudržíte a po dvou umytích je pryč.
Pokud Vám v návodu ke keratinu doporučují jiný druh žehličky a doporučují výrobek k domácímu použití, pak je jisté, že jste nekoupila pravý Brazilský Keratin, ale jen naředěnou složku.

Hana Jendřišáková | 17.3.2012 13:47 | ip: 78.157.161.15

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jak je to s barvením. Kdy po aplikaci keratinu si můžu nabarvit případně odbarvit vlasy? Jinak jsem s ním spokojená nemám přímo ten keratin ze salónů, ale jen takový olejík, ale působí na vlasy dobře a kupodivu jim dodal přirozený objem a snadno se tvarují. Děkuji za odpověď

Míša | 18.3.2012 13:45 | ip: 89.102.250.140

Dobrý den, chci se optat nemáte zkušenosti s brazilským keratinem BEOX byla jsem včera na aplikaci a mám totálně hnusný zkrepatělí vlasy a to mi paní kadeřnice nanesla poze keratin a z důvodu, že se mi to začlo krepatět mi vlasy ani nevyžehlila pouze umyla prý to bylo z důvodu že jsem byla před aplikací na melíru ,paní kadeřnice mi slíbila opravu tak za 10dní a já nevím co mám dělat :-( bojím se , že to bude ještě horší po druhé aplikaci.Nemůžete mi někdo poradit ?Mám se raději nechat ostříhat nna krátko a raději to už neriskovat? moc dík za odpověď Markéta

Markéta | 27.3.2012 22:00 | ip: 85.193.24.108

Ahoj Markétko…k odpovědi na Beox.
To co jsi zde popsala, je hodně zarážející. Doufám, že jsi té kadeřnici nezaplatila!
Podle toho co popisuješ tak kadeřnice nedodržela technologický postup. Práci měla dovést až do konce…po nanesení a vysušení jsou vlasy většinou takříkajíc krepaté..je to způsobeno otevřením vlasu a jeho přípravou na aplikaci keratinu…
Po nanesení keratinu ve správném množštví a nešizení materiálu je vlas hladký..pro konečnou úpravu je třeba keratin tepelně ustálit ve vlasu speciální žehličkou..
To, že ti vlasy umyla tak ti s tím smyla i nanesený keratin,.,vlas máš stále otevřený a krepatý nebot nebyl dokončen pracovní postu.

Hana Jendřišáková | 2.4.2012 22:07 | ip: 78.157.161.15

Dobrý den Hani, zaplatila :-( pani kadeřnice mi slíbila , že mi udělá opravu za půlku ceny , ale stále přemýšlím, jestli tam mám vůbec jít nebo vlasy ostříhat . Mám je stále krepatý ach jo . No paní kadeřnice my nejdříve umyla vlasy , a poté ne na vysušené vlasy , ale na mokré vlasy začala nannášet keratin myslím, že nasení nijak nešidila, po nanesení mi nechala na vlasech působit asi 10minut a pak jsem si všimla , že mi vlasy krepovatí , tak mi pani kadeřnice rychle keratin umyla z důvodu , že mi je raději žehlit nebude , aby se nespálily. Pak mi tedy navrhla že budeme kůru opakovat za 10dní. Termín se blíží a já nevím zda-li mám věřit tomu, že to bylo opravdu jen tím, že jsem měla čersvě udělaný melír 3dny před apl

Markéta | 3.4.2012 20:26 | ip: 85.193.24.108

Milá Markétko, melír není žádnou překážkou. Mé zákaznice melíruji nebo odbarvuji v den kdy se nanaší keratin. Ba naopak, čím je vlas narušenější tím je efekt keratinu vyditelnější.
Konečné rozhodnutí záleží na tobě, snad bych ti jen poradila at ti již keratin nedělá…evidentně ho neumí…žádala bych po ní aby my na své náklady vlasy spravila popř. bych k ní už nikdy nešla …kadernictvi-ceskytesin.cz

Hana Jendřišáková | 7.4.2012 14:35 | ip: 78.157.161.15

Dobrý den Hani, moc děkuji za ochotu poradit:-) tak jsem na opravu přece jen šla, vypadalo to lépe než při první aplikaci dělala mi to jiná kadeřnice, ale výsledný efekt opět žádný dnes jsem si umyla vlasy po 3dnech (ker.šamponem a balzamem CK) a bohužel vlasy mám opět krepaté :-( musím je vyžehlit , abych mohla vůbec jít ven :-( a zítra jdu k holiči. Na brazilský keratin už NIKDY víc. Já vím , že je to možná neprofesionálním salonem , ale hledat jiný a riskovat svoje vlasy už nebudu:-( A vám všem co se na keratin chystáte nekupujte přes Slevomaty a salon si pečlivě vybírejte hodně štěstí . s pozdravem Markéta

Markéta | 9.4.2012 15:24 | ip: 85.193.24.108

Dobrý den, mám přirozeně kudrnaté vlasy, docela hodně a o brazil. keratinu uvažuji, ale nechci dosáhnout úplně rovných vlasů, nelíbí se mi to na sobě. Když jsem ale na videích viděla, že keratinem narovnali vlasy i afroameričankám a já bych chhtěla jen trochu natáhnout kudrny, ne zcela vyrovnat, mám se do toho vůbec pouštět?

Moc děkuji za jakékoli ohlasy! Erika ;-)

Erika (erika.ce@seznam.cz) | 18.4.2012 17:45 | ip: 213.195.224.3

Ahojte dievcata stale ma zaraza ake dokazete byt aj v 21 storoci hlupe chcete mat krasne vlasy hladke s uzasnym leskom ale nemate nato aby ste si to dali spravit odborne a potom budete nariekat ze ste si znicili vlasy mozno 1 zo 100 to naozaj vide ale aj tak nemate skusenosti ako v bk salonoch lebo nie vsedko je na youtube je mi vas uprimne luto.

mmnitra | 24.4.2012 20:46 | ip: 95.102.31.94

Ma niekto skusenost s keratinom značky Maxxx? dlhe-vlasy.sk/index­.php?route=pro­duct/product&pro­duct_id=49. Co sa stane s vlasmi potom, ako sa keratin z nich vyzmyva? vratia sa do pôvodného stavu?

leni | 26.4.2012 9:21 | ip: 213.215.123.12

Ahojky,
mám od přírody vlnité a suché vlasy. Jelikož jsem si vlasy barvila a měla jsem i pár melírů, mám vlasy stále zničené-zejména konečky. Každý den si do vlasů aplikuji olejíčky, ale stále to není ono. Vlasy bych nechtěla narovnat-baví mě mít vlasy jednou kudrnaté a jednou zase rovné, ale chtěla bych konečně, aby byly vlasy zdravé. Našla jsem si na internetu keratinovou masku, tak by mě zajímalo, jestli vlasy opravdu ozdraví. Nemáte někdo s těmito maskami zkušenosti?
Děkuji :-)

Zuzka | 1.5.2012 13:21 | ip: 85.163.45.81

ahojte ľudia, prosim vas, tiež uvažujem o keratine, no zatiaľ čo som čítala – všetci kuru opakuju alebo si vlasy žehlievaju a su spokojne, ale ja nechcem byť na furt rovna :D ..mám veľmi huste kučerave vlasy, som s nimi celkom spokojna ale občas ma laka zmena, však to poznáte..:)) na toho pol roka aj viac kľudne, ale počula som aj že vlasy sa už potom „neskučeravia“ nas5 :( a to nechcem :( nevie niekto či sa daju vlasy po nejakom čase nas5 do toho povodneho stavu???? ďakujem

Brčko | 1.5.2012 21:47 | ip: 178.143.209.6

Dobry vecer vsem,moje zkusenosti KERATIN,pred dvema tydny jsem si nechala aplikovat tento pry zazracny keratin na dlouh vlasy k lopatkam,ktere jsem si musela denne zehlit,musim vsak rici,nenechate si toto aplikovat.je to drahe ak nicemu,budete vypadat jako jste nikdy nevypadaly,ackoliv jsem si je denne zehlila,po vyfoukani jsem mela nadherne vlasy,ted po 14 dnech a jiz druhy den po aplikaci,vysle­dek,chodim kanalama,nemuzu se nikomu podivat do oci,nemuzu se na sebe podivat ani do zrcadla jak vypadam jako posledni socka ktera ma hnusne mastne vlasy,splihle,at si umeju,vyfoukam,na­tocim,nakulmu­ju,udelam lokny zkratka cokoliv,vlasy jsou stale jako mastne,a splihle,placata hlava,nejde s tim nic udelat,byla jsem se zeptat odborniku,bylo mi receno ze vlas je obaleny jakymsi selikonem a trva to 4 mesice nez to zmizi,tak ja cele leto jsem v hajzlu a nemuzu mezi lidi,je to drahe a jinak vyhozene penize,je fakt,ze si je nemusim zehlit,vlas vypada zdravy ale budu si je raeji zehlit titanickou zehlickou,nez vypadat jako debil,vlasy jsou obalene tezke a stale mastne i po umyti a neni mozne s tim nic udelat nez pockat 4 mesice az se vymeje,jiz 14 dni si meju vlasy 2× denne a stale nic,nijak se to nevymejva,je to svinstvo,dnes mi bylo receno u kadernice,ze se to ma davat jen u hlavy ze to vyzivuje cibulky a timto se vlasy regeneruji ale nikdo to nerika nebot od hlavy ten kousem nemuze stat tolik penez kolik si uctuji za cele,tak damy,pokud nechcete chodit kanalama tak si nechte zajit chut a za tyto penize si radeji zajdete na krasnou masaz nebo si neco krasneho kupte na sebe opravdu opet podvod a vyhozene penize,je to jen moje rada,vzdy zkousim vse,ale tentokrat jsem slapla primo do hoven,dekuji za precteni meho vzkazu

alena novotná (ewita5@seznam.cz) | 2.5.2012 22:24 | ip: 93.99.93.5

Přečetla jsem si všechny příspěvky a jsem teda pěkně v šoku! Já mám jen ty nejlepší zkušenosti. Jelikož mám od přírody :-D vlasy až neskutečně jemné a řídké, často na ně plácám trvalou aby vypadaly hustější…Po jedné předloňské – nepovedené trvalé, kdy jsem měla vlasy jako slámu, došla jsem si na BK. Výsledek úžasný! Vlasy se narovnaly zpevnily, krásně se leskly. Kadeřnice mě upozornila, že je možné, že budu muset přijít opět za měsíc, protože tyhle suché vlasy vpily dost keratinu… Taky že ano. Vlasy si ještě barvím a po měsíci a půl jsem šla opět ke kadeřnici, protože po umytí šlo vidět, že konečky už mají fakt dost.
Po každém umytí si vlasy vyžehlím žehličkou a když chci vlny,použiji kulmu. Chodím na BK už druhý rok a musím říct, že naprostá spokojenost. V únoru mě opět chytl rapl a šla jsem na trvalou…Opět zničené vlasy :-( .Tak zase na BK a ve středu jdu na BK letos už podruhé…Je pravdou, že když už se BK vymývá a trvalá na koncích ještě drží, začínají vlasy znovu krepatět a jsou suché. Po BK se narovnají, trochu zhutní, krásně drží a není s nimi skoro žádná práce. Já teda nevím, ale já jsem naprosto spokojená :-D. Asi jsem měla štěstí, že jsem natrefila na tu nejlépe vyškolenou kadeřnici. Posílám k ní i své známé a problém opravdu ještě nikdo neměl. A možná je to i tom, kdo se řídí radami, které mu kadeřnice k následné péči řekne. Takže naprostá spokojenost .

Jana | 13.5.2012 14:40 | ip: 83.208.189.39

Dobrý den,máte prosím někdo zkušenosti s BK Beox ? Předem děkuji.

Hanka | 17.5.2012 20:39 | ip: 90.181.20.121

Dobrý den, chci se optat nemáte zkušenosti s brazilským keratinem BEOX byla jsem včera na aplikaci a mám totálně hnusný zkrepatělí vlasy a to mi paní kadeřnice nanesla poze keratin a z důvodu, že se mi to začlo krepatět mi vlasy ani nevyžehlila pouze umyla prý to bylo z důvodu že jsem byla před aplikací na melíru ,paní kadeřnice mi slíbila opravu tak za 10dní a já nevím co mám dělat bojím se , že to bude ještě horší po druhé aplikaci.Nemůžete mi někdo poradit ?Mám se raději nechat ostříhat nna krátko a raději to už neriskovat? moc dík za odpověď Markéta

ivana | 25.5.2012 10:37 | ip: 80.188.163.61

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, jestli někdo z vás byl v Plzni na brazilském keratinu a jaké má zkušenosti?
Děkuji za odpovědi.

Žaneta | 8.6.2012 23:35 | ip: 95.173.94.254

Já byla na BK (tuším, že BEOX, používala jsem od nich poté šampón a kondicionér) minulý rok před prázdninami, protože jsem měla měsíc strávit v Chorvatsku a to vždycky vlasy děsně trpí. Měla jsem středně dlouhé blond vlasy, jemné, řídké a krepatící se. Koupila jsem si kupón přes slevový server. Strávila jsem u kadeřnice necelé 2 hodinky, byla opravdu pečlivá. Po závěrečném vyžehlení byly vlasy drsné, hutné, ale krásně se leskly, byly rovné a vypadaly zdravěji. 3 dny jsem je nemyla a nepoužívala žádné gumičky a sponky (to je snad na tom to nejhorší). Ale po umytí to byla jedna báseň! Stačilo je umýt speciálním šampónem a kondicionérem, rozčesat a hotovo! Necuchaly se, leskly se, byly silnější, zdravější, rovné. Jak vidím fotky z Chorvatska, nikdy jsem ani nedoufala, že by takhle mohly moje vlasy vypadat. I při každodenním mytí vypadaly vlasy minimálně 3měsíce naprosto úžasně. Bohužel jako studentka nemám peníze, teďka to řeším sprejem s keratinem, ale nemá to takový účinek. Ale čemu se divím, dodnes se mi už vlasy nekrepatí, jsou stále rovné. Asi se pokusím si našetřit, ale po vašich zkušenostech půjdu do salónu, kde mi keratin dělali předtím.

Lucie | 9.6.2012 21:15 | ip: 195.47.35.239

Mám husté kučeravé vlasy. Ale neskutočne kučeravé.. som objednaná na keratín. Keď si ich žehlím, tak konce sú strapkaté a suché. Myslím, že je to hlavne kvôli tomu, že pred žehlením si ich češem. Skúste si predstaviť ako po tom vyzerám :) Ale bojím sa, že také suché konce budem mať aj po keratíne… môžete mi niekto poradiť? Veľmi by sa mi zišla rada… Taktiež mám strach že po keratíne sa mi vlasy už nikdy nevrátia do presne takého pôvodného stavu. Aké s tým máte skúsenosti? Budem vďačná za každú radu

Ivana111 | 10.6.2012 21:57 | ip: 217.119.127.111

Dobrý den,máte prosím někdo zkušenosti s BK Beox a případně salonu v okolí Teplic? Předem děkuji.

Šárka | 14.6.2012 20:45 | ip: 93.99.118.191

Prodám braz.keratin od značky QOD 100ml + očišťující šampon. Možné osobní předání

Marie | 6.7.2012 11:37 | ip: 88.146.221.133

V případě zájmu prosím o mail

Marie (marilyn010@email.cz) | 6.7.2012 11:39 | ip: 88.146.221.133

Ivana111 – ako si dopadla? si spokojna? tiez mam velmi kucerave vlasy a miernu obavu, čo sa s nimi moze stat po keratine. I ked salony tvrdia, ze po vyzmyvani sa vlasky vratia do povodneho stavu, len budu ozdravene, som trosku skepticka, asi 8 mesiacov dozadu som si dala keratin ja jeden pramen vlasov a dodnes sa mi nevlni tak ako tie ostatne, tak neviem…

leni | 10.7.2012 14:10 | ip: 46.227.176.111

holky, stejně i já mám kudrnaty vlasy, desne suchy..nevim jestli mam ten keratin zkusit, mám strach že se po tom me vlasy nevrati do uplne puvodniho stavu, a to bych nechtela protože mam sve kudrny rada..poradteee :((

vlnky | 20.7.2012 13:05 | ip: 95.105.198.214

Předchozí Další

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.