Zpět na Nehtová studia

Strašné nehty - Salón Petra (strana 1)

Jo to mi jde o druhou manikérku blik asi jsi si nevšimla že tam pracují 2 vždyť to zkus a přesvědčíš se sama a ten zbytek můžeš zkusit taky a pak písni:-)

- | 3.9.2008 22:03 | ip: 88.102.164.126

chtěla jsem se zeptat nemáte kontakt na salon -petra dekuji

Denisa (dency.001@atlas.cz) | 4.9.2008 19:24 | ip: 90.176.216.124

315622871

- | 4.9.2008 20:38 | ip: 88.102.164.126

Ahoj, chtěla jsem se jen vyjádřit k této diskuzi, i když jsem z Prahy, ale velmi mě to pobavilo. psát ze stejných IP adres, to je vážně sranda a pak ještě tvrdit, že to psala jiná osoba. To bude jistě každá jiná ta osoba :-D, každopádně je to fakt trapné. slečna/paní si asi řeší nějaké kompleksy. a pak se mi taky moc líbí, jak slečna/paní Lucka z 3.9. píše o hrubkách, ta asi taky neví, že nehty se nepíšou s ch, nebo někde v Mělníku mají nechtová studia??? to bych se tam měla asi zajet podívat :-D
lidi to opravdu nemáte co dělat a takto se napadáte?? jedna je rozdojená osobnost, nebo roztrojená a hrubek by se tu teda našlo. že vás to baví.

Markéta | 9.9.2008 13:18 | ip: 213.175.45.2

to Markéta: plně s Vámi souhlasím. Btw. „ROZDOJENÁ“ osobnost a "KOMPLEKSY"mě vážně pobavily ;-)

Marcela Marečková | 9.9.2008 22:24 | ip: 85.70.171.155

K čemu se lidi sníží ze závisti nebo ze svého neúspěchu haní práci jiných, to zůstává rozum stát a jakou cestou? Do Salonu Petra docházím již delší dobu a byla jsem vždy spokojena. Hodně se to tam za poslední dobu promněnilo ve velice pěkné prostředí i kvalitní služby. Jen mi tam chybi má kosmetička. Vyzkoušela jsem tu novou, byla to dost hrůza!Já nedoporučuji. Jinak služby v Salonu Petra doporučuji. Zdravím :-)

Ilona K. | 12.9.2008 20:04 | ip: 90.177.222.83

Ahojky holky,narazila jsem na tuhle diskuzi chtěla jsem jen říct že jsem byla taky v salonu udělat si nehty a to samé hrbaté každý nehet jiný a jako bambule no strašný a zrovna mi na tom tak záleželo a za plnou taxu říkala jsem že už víckrát ne byla jsem tam ale jen proto že měla moje nehtařka dovolenou dříve pracovala ale taky v salonu Petra rychlá,nehtíky opravdu krásný a teď je na horním náměstí mohu jenom doporučit p.Obdržálkovou

Pavla G | 23.9.2008 22:02 | ip: 217.168.210.70

Jéééé tak až teprve teď jsem si přečetla všechny příspěvky a to až poté co jsem jeden napsala a rozhodně mi nešlo o to dělat někomu reklamu. Nestačím se divit co se to tu děje.Myslela jsem, že je to úplně normální diskuze a nevím o co tu komu tedy jde,chtěla jsem se podělit jen se svou zkušeností ze salonu a rozhodně nedělat nikomu reklamu.Proto píšu příspěvek ještě jeden. S Vandou Šulcovou mám také zkušenosti mohu také doporučit nehty od ní byly taky hezké a řekla bych že je to taky zkušenostma které mají.Ovšem ale podruhé kdy jsem byla u té druhé manikérky to stálo úplně za houby,nevidím problém to nenapsat protože na jednu stranu si myslím že vůči zákazníkovi je to nefér udělat nehty za plnou cenu(né každý na to má aby si mohl dovolit nechat si nehty dělat každý týden nebo 14 dní) a takhle vypadající.Je jasné že někde se to naučit musí nechci být nechápavá,ale měla by se to teda učit alespoň na pár lidech třeba z jejího okolí a měl by jí někdo poradit,jo a nehledě na to že jsem byla objednaná na 18,45h a odcházela jsem ve 20,15 a to pouze na doplnění s tím že za tři dny mi nehet upadl i když bylo vidět už při doplnění že nic moc asi nevydrží manikérka ho neměnila se slovy že vydrží určitě.Pokud jsem někoho urazila tak se omlouvám,ale tohle je čistě můj názor

Pavla G | 23.9.2008 22:27 | ip: 217.168.210.70

Ahoj všem,pročítám články a je to opravdu zajímavé.A jen musím souhlasit,že by mi také vadilo po někom předělávat práci a nebo si nechat udělat nehty ošklivé za plnou cenu což není zrovna profesionální­.Taktéž nechci dělat někomu reklamu,ale p.Romanu znám z vlastních zkušeností a musím říct že zkušenosti jsou opravdu znát a nehtíky jsou krásné to musím souhlasit s paní Pavlou.Přeji všem hodně úspěchu ;-)

A.P. | 26.9.2008 15:14 | ip: 213.215.102.53

Po precitani celej diskusie a hlavne na zaver od pani Pavly.....si tu vlastne robi reklamu Romana Obdrzalkova, ktora odisla zo salonu Petra a teraz ma salon na hornim namesti… ale je to opravdu trapne

lola | 30.10.2008 11:01 | ip: 87.194.186.33

Nezdá se mi to trapné,souhlasím s děvčaty.Ale každý na to má jiný názor.Jsem zákaznice paní R a její práce je pravdu pěkná.

D.K | 31.10.2008 17:02 | ip: 160.218.128.187

Vy, které jste spokojené u paní R. je pěkné, že jste na její straně, ale zřejmě jste nepochopily, jak vlastně tato celá diskuse začala. Začala tím, že paní R. se vydávala pod několika jmény za nespokojené zákaznice Salonu Petra. Takže tady nejde ani tak o manikérku, ale o to, že SALON PETRA leží paní R. v žaludku. Paní R. měla pod rukama i jiné klientky, které patřily jiným manikérkám a jejich práce mohla být také lepší, ale přesto k založení k diskusi to pro paní R. nebylo. Ale SALON PETRA, kde dříve pracovala za to stál. Paní R. byla nahrazena novou manikérkou, která sice o proti paní R. je začátečnice, ale přesto pracuje s kvalitní značkou a samozdřejmě, že doladila i práci estetickou, což není nic neobvyklého, protože nikdo učený z nebe nespadl! Což ty rozumní vědí.Paní R. také kdysi začínala a také za plnou cenu.

S.P. | 31.10.2008 23:03 | ip: 88.103.87.226

Přece nejde o značku, ale o to jak vypadá konečná práce. A musím říct, že nahrazena není slovo na správném místě, ale jak píši každý má na to jiný názor. A že jí leží salon v žaludku, to nechám na ní. Držím ji palce a ať se ji daří.

D.K | 1.11.2008 12:51 | ip: 88.146.17.9

Píšete to velice správně, držte jí palce, je vidět, že to potřebuje!

S.P. | 1.11.2008 15:12 | ip: 88.103.87.226

Dobrý den,
hledám paní,která umí opravdu kvalitně udělat nehty na Mělníku.
Prosím o názory a tipy.Děkuji

Jitka | 17.11.2008 16:17 | ip: 88.102.178.3

Pokud budete mít doporučení na kvalitní paní,tak mi prosím pište na mail snehurka30cen­trum.cz
Děkuji
Jitka

Jitka | 17.11.2008 16:39 | ip: 88.102.178.3

takze w salonu petra delaji uplne nadherne gelowe nehty!!obzwlaste slecna vanda je umi nadherne chodim tak uz dlouho a dela je nadherne sem plne spokojena ;-)

Simona | 12.1.2009 17:13 | ip: 213.180.38.250

Studenstká ulice, Praha 6.
Tak tam jsem si nechala udělat gelové nehty. Jsou hrbolaté, každý jinak dlouhý, do několika hodin po nanešení se začaly do jednoho odchlipovat. Do večera odpadl palec.
NAŠTĚSTÍ jsem měla tu kuráž a šla je reklamovat a dostala zpět peníze. Tak se nebojte jít reklamovat špatné služby.

OLiNKA | 17.1.2009 8:24 | ip: 90.178.188.73

Studenstká ulice, Praha 6
P.S. Slečna Zuzka.

OLiNKA | 17.1.2009 8:30 | ip: 90.178.188.73

Dobrý den, potřebovala bych poradit. Chtěla bych si udělat nějaký zdobící kurz v Brně, ale nemůžu nic najít a v salónu DANA sem nebyla nijak spokojená ptž sem dala 1500 za 2hodiy a vlastně nid z toho neměla. Nevíte někdo o nějakém lepším. Děkuji

Maruška (mamiver@seznam.cz) | 17.1.2009 12:26 | ip: 81.19.15.251

Dobry den, objednala jsem se do x-studio xs1.cz (Myslikova 6, Praha) a cekalo mě velké zklamání !!!! :-( Pani Ivana mi udělala nehty ktére vypadaj hrozne, hrbolaté proste bez komentare :-( POZOR VŠEM!!!! Ostuda pro studio!!!!

Alena | 21.8.2010 14:51 | ip: 90.179.229.217

Proboha :-D Vy jste normálně všichni trapní. Proč se tady hádáte kvůli takové kravině, že jsi tu někdo dělá reklamu. A stěma IP adresama jste taky tupé. Měli by jste vědět, že dneska už jedna IP adresa má i 500 uživatelů. Takže to hned neznamená že to je stejná osoba. myslela jsem že tohle má být diskuze, a ne hádání. Jste jak malé děcka !!

Terka | 26.8.2010 8:40 | ip: 78.157.167.214

Dostala jsem se náhodou k této diskuzi a nedá mi to okomentovat „profi“ manikérku Romanu! Mám hrozné vzpomínky ještě dnes, skoro 10 let po…

  1. Tehdy jsem byla objednaná na 16.hod a jako těhotné mi vše trvalo malinko dýl a dorazila jsem o necelých 10 min. později, sl. Romana to dávala dost najevo a už s kabelou na rameni mě tedy milostivě vzala. S rukou mi zacházela jak s hadrem, škubala mi s ní a celou dobu jsem se cítila opravdu hrozně. Den před svatbou mi nalakovala nehty na oranžovo, vypadalo to, jako když jsem klepala dvě hodiny maso v kuchyni, opravdu otřesné. Naštěstí mě 2. den zachránila manikérka u kadeřnice, která mi rychle udělala franc. manikuru a jako nevěsta jsem se mohla cítit dobře. Chápu, že už se R viděla na cestě domů, ale takové chování není přípustné, umění je vztek potlačit a chovat se profesionálně. IVA, Mělník P.S. A Vanda to je profesionálka, šikovná. Na svém místě.

Iva | 10.1.2012 13:41 | ip: 78.80.53.204

Zdar vsem, vidim ze se dokazete bavit velice pekne… Navstevujte prosim kazdy ten salon ktery vam vyhovuje, ve sluzbach jde o kvalitu, dodrzeni terminu a cenu. Jsem profi kadernik a kdyz mi dorazi zakaznice o 10 min . pozde, tak ji nevezmu vubec! I kdyby cekala trojcata… Ne proto ze nechci, ale proto ze mi v kresle sedi uz nekdo jiny… A to je asi tak vsechno , maly pohled z druhe strany. Jinak si na Melniku klidne okusujte nehty kdyz vam to vyhovuje :)

Petr | 3.10.2013 17:02 | ip: 193.107.255.2

Předchozí

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.