Zpět na Nehtová studia

Odchlypování nehtů od lůžka

Dobrý den. Mám takový problém. Nedávno jsem si všimla, že se mi odchlypují nehty od mého nehtového lůžka. Co s tím mám dělat nebo jak tomu předcházet. Děkuji za odpověď.

Michaela Brendlová (Brendlova@seznam.cz) | 3.1.2009 18:25 | ip: 82.113.50.148

Ahoj Míšo, doporučila bych ti nechával gel trochu déle v UV lampě
nebo zkus použij Primer.

Katka | 25.10.2009 22:47 | ip: 81.201.60.162

Odchlipující se píše s měkkým i !!!!!
nikoli s tvrdým y !!!!!

Andrea Plná | 26.10.2009 10:24 | ip: 89.111.89.48

Ahooj, zkuste antibakteriální pilník, jmenuje se Antibactif, je skleněný a objednává se na webu ;) Je to jediná věc která mi s daným problémem pomohla narozdíl od výrobků zakoupených v lékárně nebo drogerii …

TydlinKa | 12.12.2011 19:02 | ip: 88.100.147.61

Chtěla bych varovat všechny kteří jen vůbec pomýšlejí na to, že by si nechali udělat gelové nehty v rádoby salonu IRIS U IRENY VRÁNOVÉ. V pondělí 25.6.2012 jsem si zde nechala udělat gelové nehty za 530Kč, nehty jsem nenamočila do vody jelikož jsem je měla na druhý den to bylo na útery 26.6.2012, do školy ke zkouškám tudíž jsem s nimi nic nedělala a i přesto právě v toto úterý se mi nehty zvrchu začly odlupovat a mám tam vzduchové bubliny. Paní jsem volala, ale NEMĚLA ČAS!! Šla jsem tam tedy ve čtvrtek a prý jsem si je poškodila sama a nic na nich neviděla, jako zákazník jsem se dočkala jen urážek, nač jsem reagovala, že chci vrátit peníze protože mi bylo řečeno že mi je serve nůžkami nebo si je mám okousat, ohradila jsem se a paní zavolala policii že ji má matka která tam byla se mnou napadla, což POLICIE VYVRÁTILA!! Peníze nemám a arogantnější jednání jsem nazažila.OPRAVDU NEDOPORUČUJI!!!!!!!!!!

Alena Dvořáková | 29.6.2012 14:31 | ip: 95.85.240.58

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.