Zpět na Produkty, které miluji

Perská maska Dr. Amlerové

Dobrý den, zajímalo by mě, jestli je perská maska dr. Amlerové tak účinná, jak ji prezentuje. Pokud ji někdo vyzkoušel, budu ráda za názor. Díky.

Evule | 11.1.2011 17:14 | ip: 213.220.203.24

Ahoj, masku použivám asi 4 týdny a pigmentové skvrny se vůbec nehly. Tak nevím, možná jsem opět vyhodila peníze do koše. Zarazilo mě taky, že když jsem otevřela víčko, tak hned pod tím byla cukrová hmota, kterou tam může nelít kdokoli a cokoli. Já ji koupila od kosmetického studia Brožová. Proč to nemá žádnou plombu?

lankova | 12.5.2011 19:54 | ip: 80.250.6.15

To lankova: Ahoj, masku používám přibližně stejnou dobu jako Ty a mám naprosto stejný názor!!!vyhozené peníze nejspíše…:/

Marťa | 28.5.2011 21:14 | ip: 193.179.147.254

Ano, mám naprosto stejný názor, stejnou zkušenost. Masku jsem též zakoupila prostř.,paní Brožové, přišel mi též kelímek s jakousi cukrovou-medovou hmotou.Zarazilo mě, že tam mohl skutečně nalít kdokoliv cokoliv…Po aplikacích se mi naopak pleť zhoršila, naskákalo akné, kterým netrpím a pigment. skvrny se ani nehly…Vyhodila jsem 1400Kč do koše a přemýšlím o zahájení právních kroků, protože tento způsob obohacování se na úkor druhých se mi vůbec nelíbí!

Pavla | 23.6.2011 10:27 | ip: 82.100.1.205

Pavlo, Váš nápad se zahájením právním kroků proti tomuto obohacování na úkor druhých plně podporuji!!

Marťa | 23.7.2011 12:13 | ip: 193.179.147.254

Dobrý den!
Jsem také pěkně naštvaná,mám masku též od pí Brožové.Spotřeba uvedena do9.8.2012 a maska je v takovém stavu,že bohužel ani nelze nanést na obličej,celá zkrystalizovaná.

Iveta | 8.9.2011 0:13 | ip: 90.183.224.77

I já používám masky od Dagmar Brožové a také jsem vyzkoušela od Amlerové a i pro mě to jsou vyhozené peníze :-x Myslela jsem, že za tu cenu budou fungovat, ale kde pak. Ani jeden přípravek nepomáhá. Takže rozhodně nikomu nedoporučuji!!!

Jana | 14.11.2011 13:22 | ip: 213.129.141.225

Jsem ráda,že jsem si přečetla vaše příspěvky.Nedávno byla p.doktorka v,, Sama doma,, a prezentovala tam své výrobky a už jsem si je chtěla vyhledat a koupit,no díky vám jsem to neudělala,děkuji.Je dobré se neunáhlit a přečíst si názory toho,kdo to už vyzkoušel :-)

Jana | 15.11.2011 13:51 | ip: 95.173.217.205

Dobrý den, taky jsem koukala na Sama doma a chtěla jsem si tento přípravek objednat, tak moc děkuji, že jste tady a napsaly svou zkušenost. Ušetřila jsem korunky ;-) Pěkný den Vám všem

Irča | 16.11.2011 10:34 | ip: 88.102.82.96

Milá Jano,
vím, kdo jsi a proč píšeš tyto komentáře proti mně. Nevyřizuj si účty kvůli manželovi přes internet. Jestli chceš, tak mi napiš, nebo se můžeme sejít, ale neříkej nepravdy o perské kosmetice. Tvoje inteligence tomu neodpovídá. Pokud nepřestaneš, uveřejním tvé jméno i s adresou.
Vera

Vera | 18.3.2012 18:43 | ip: 109.80.146.200

Dobrý den,
nakoupila jsem si u paní Amlerové nejen kosmetiku, ale také jsem necelý rok docházela na epilaci. Nepomohlo mi ani jedno, jen mám lehčí peněženku o desetitisíce. Ale teď konečně vím, proč to nepomohlo! Nejde o žádnou PERSKOU EPILACI a už vůbec ne o paní DOKTORKU! Je to obyčejná podvodnice, která z nás všech tahala peníze! A ano paní „Rowichdi“ i já se přidávám a podávám na Vás trestní oznámení a doufám, že se přidají i další!!!

Martina | 26.6.2012 12:18 | ip: 85.163.167.98

Maska paní Amlerové nepomáhá a vůbec nemá účinky jaké deklaruje.
Cukrová hmota s citronem?

andromeda | 1.9.2012 3:13 | ip: 213.192.4.162

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.