Zpět na Produkty, které miluji

Phyris kosmetika

Rády bych se s Vámi podělila o zkušenosti s ne moc známou ,ale výbornou kosmetikou Phyris. Jedná se o německou luxusní kosmetiku . Setkala jsem se s touto kosmetikou nedávno ,ale hned jsem si ji zamilovala pro jeji vůni a hlavně účinky na pleť, výsledky jsou viditelné ihned po ošetření .Kosmetika nabízí spousty výrobků ,ze kterých si vybere každý ,od mladých pletí s problémy až po nejluxusnější řadu ,která uspokojí i nejnáročnější klientky :)
sama tuto kosmetiku v salonu používám a zárověň nabízím možnost školení , více informací Vám ráda sdělím o emailu či osobně při schůzce ,kde Vám o kosmetice povím více .
Tato kosmetika by neměla chybět v žádném salonu :)
V případě zájmu mě kontaktujte ,ráda Vám povím víc :)J.

J. -kosmetička,školitelka | 9.5.2012 11:00 | ip: 89.176.102.246

Dobrý den, je možné výrobky Phyris koupit.
Měla bych zájem o přípravky proti vráskám.
Děkuji. Eva Klásková

Eva Klásková | 7.8.2012 18:41 | ip: 37.188.229.196

Dobrý den,

s německou kosmetickou značkou Phyris pracuji poměrně krátkou dobu, ale její účinky na pleť mých klientek (problematická, suchá, aknózní i starší pleť) je skvělá!

Doporučuji!

BlanKa

Blanka Wellness | 22.1.2013 20:42 | ip: 217.29.8.13

Evo Klásková, Phyris má několik přípravků pro boj s vráskami – základní a nejúčinější složkou je duální hyaluron, vyplňuje a tím i vyhlazuje.
Mohu doporučit řadu HydroActive. Pracujeme ale také s řadou Perfect Age – kde jsou aktivními složkami kmenové buňky z jabloňových květů. S vráskami se bojuje také s přípravky – AHA kyselinami v různých koncentracích, ale také v Luxesse řadě.
Kde bydlíte? Mohu Vám zaslat vzorečky, nebo doporučit Vám nejbližší salón!
BlanKa

Blanka Wellness | 13.8.2013 23:55 | ip: 217.29.8.13

Ráda bych zúčastnila školení na kosmetiku Phyris, otevírám salon a ráda bych s touto kosmetikou pracovala. Děkuji za info. Monika

Monika | 28.8.2013 14:51 | ip: 178.72.253.232

Dobrý den Moniko,
Phyris je skvělý, Vaše zákaznice si ho zamilují a podnikání se Vám krásně rozjede!
Podívejte se prosím na web: almaf.cz – mezi kontakty a najděte si nejbližší obchodní zástupkyni. Ta za Vámi přijede a kosmetiku představí. Všechny řady se zaškolují – práce s Phyrisem je jiná. A právě ta jinakost ji dělá jedinečnou a pro Vás i zákaznice zajímavou.
Sama jsem před rokem začínala a mé zákaznice se vracejí a chtějí jen Phyris :-)
//bk & BW

BlanKa (Wellness) | 12.9.2013 23:24 | ip: 217.29.8.13

Phyris je účinná moderní kosmetika. Pracuji s ní od května a jsem nadšená – vynikající výsledky a relaxační procedury. Nejoblíbenější je mezoterapie kyselinou hyaluronovou a kmenové buňky s peptidy, které nahrazují botoxové injekce (výborné hlavně okolo očí).

Lenka | 11.10.2013 19:51 | ip: 88.100.153.67

Hezký den, přidávám zkušenost s kosmetikou Phyris jako klientka, chodím na kosmetiku v Praze do BodyFactory a nedávno také začali kosmetiku Phyris používat a je hrozně příjemná. Chodím na lifting atd. a po přípravcích Phyris je moje pleť vypnutá a přirozeně růžová a to je co říct, protože dost věcí nesnesu. A myslím, že tam i školí kosmetičky, tak si je zkuste najít.

Zaneta | 19.11.2013 19:13 | ip: 78.45.42.191

Krásný den,
pracuji ve svém studiu v Nové Pace s kosmetikou Phyris. Je jedinečná, vyznačuje se vyjímečnou kvalitou ve všech detailech. Nabízí perfektní kosmetickou péči jak v salónech, tak i pro domácí použití – s vysokou efektivitou a snášenlivostí. Vyznačuje se unikátní 3 fázovou péčí.
Ráda Vám sdělím v emailu či osobně při schůzce o této kosmetice více. Pracuji jako obchodní zástupce kosmetiky Phyris pro Královéhradecký kraj.
Ivana
Tato kosmetika by neměla chybět v žádném salonu :)

Ivana Grundová (ivana.grundova@almaf.cz) | 24.8.2014 23:09 | ip: 90.181.183.198

Krásný den,

prosím o informaci, na koho se obrátit, co by zástupce kosmetiky Phyris pro Liberecký kraj, resp. tedy přímo v Liberci, který salon s touto kosmetikou pracuje.
Děkuji za odpověď.

Daniela Firková | 9.9.2014 13:32 | ip: 81.200.57.149

Pracuji jako obchodní zástupce firmy Almaf beauty s.r.o., která má výhradní zastoupení německé profesionální kosmetiky PHYRIS, pro Královéhradecký a Liberecký kraj. Můžete se na mě kdykoliv obrátit. Tel.: 605436582, email: ivana.grundova@almaf.cz

Ivana Grundová (ivana.grundova@almaf.cz) | 31.10.2014 21:49 | ip: 46.135.111.2

Prosím máte nějakou zástupkyni i poblíž Chodova u Karlovych Varu? Chtěla bych ji vyzkoušet také se rozhodují budu otevírat salon

Šárka | 23.4.2016 19:37 | ip: 62.240.164.142

Dobrý den, začínám kosmetiku a ráda bych vyzkousela vaší kosmetiku jen nevím na koho se obrátit. Jsem z Nejdku u K.Varu. můj tel.773666377 d­ěkuji Martina

Martina Vavrochova (111puma@seznam.cz) | 27.10.2016 23:16 | ip: 185.73.102.156

Dobrý den, můžete mi prosím napsat, kdo na Hodonínsku tuto kosmetiku prodává? Děkuji, D.

Dáša | 6.12.2016 19:41 | ip: 82.144.139.1

Dobrý den, ráda bych vyzkoušela řadu Phyris Hydro, zatím jsem zkoušela jen kapsle a jsem z nich nadšená. Kde mohu sehnat ostatní vzorky z této řady? Po vyzkoušení bych ráda tuto řadu zakoupila, pokud mi bude vyhovovat. Poradíte mi, na koho se mohu obrátit? Jsem z okr. ČB. Předem děkuji.

Jitka Dorschnerová | 20.1.2017 7:17 | ip: 62.168.26.40

Dobrý deň, pre všetkých záujemcov-profesionálne kozmetičky, ktorý by sa s kozmetikou Phyris a jej konceptom chceli zoznámiť bližšie, odporúčam registrovať sa na stránkach ALMAF Beauty (almaf.cz/cs/phy­ris/produkty ), alebo kontaktovať regionálneho obchodného zastupcu. S úctou Richard Frič

Richard Frič (richard.fric@almaf.cz) | 13.2.2017 13:41 | ip: 93.153.32.1

Dobrý deň, rada by som získala bližšie info ohľadom spomínanej kozmetiky, aj čo sa týka práce – obchodný zástupca.Za bližšie info vopred ďakujem.

Iveta (iveta71ppa@gmail.com) | 16.10.2019 7:47 | ip: 92.245.192.40

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.