Zpět na Relaxace a masáže

Kvalitní masáž

Dobry den,prosim o Vas tip,kam zajit na kvalitni masaze?Jiz jsem jich nekolik absolvovala,ale ma spokojenost nikdy nebyla 100%.Proto jsem se rozhodla,ze dam radeji na doporuceni.....
Predem dekuji.

Bara Tumova | 1.8.2012 21:05 | ip: 89.233.151.184

Dobrý den, myslíte že je lepší pravidelně navštěvovat salóny nebo si pořídit nějaké masážní křeslo na doma? Občas si dopřeju masáž od profesionála, ale nemohu si dovolit pravidelnou návštěvu.
Díky za rady. Hezký den.

Kamila | 2.8.2012 9:22 | ip: 85.71.23.161

Dobry den,reaguji na dotaz ohledne kvalitnich masazi.Z dotazu neni patrne ve kterem meste masaze hledate…Ja osobne navstevuji salon v Praze 5 Motole a jsem maximalne spokojena.Nabizi vice druhu masazi a mate na vyber masera nebo maserku,dle vyberu klienta.V pripade Vaseho zajmu zde je telefoni kontakt 777 283 863 maser Karel,maserka Ivana

Lucie | 2.8.2012 17:36 | ip: 89.233.151.184

Lucie,dekuji!!Do meho dotazu jsem zapomela napsat,lokalitu Praha ;-) Kazdopadne jsem jiz na masaz objednana :-D a napisu jak jsem byla spokojena…
Bara

Bara Tumova | 3.8.2012 13:10 | ip: 89.233.151.184

Dobrý den,

zdravím všechny, kteří by rádi chodili na kvalitní masáže. Zde je odkaz: nejlepsimasaze.cz Již tři roky sem chodíme já a vlastně celá naše rodina. Doporučuji!

Dr.Pazourek | 5.8.2012 17:04 | ip: 62.245.72.204

Dobry den vsem!Dnes jsem absolvovala masaz dle Vaseho doporuceni a jsem nadsena :-) Skvely pristup ke klientovi,pro­fesionalne odvedena prace,hezke prostredi a prijemna cena!
Hned jesem se objednala znovu a k tomu jeste na kosmetiku :-D
Vsem vrele doporucuji!!!!!

Bara Tumova | 7.8.2012 18:20 | ip: 89.233.151.184

dobrý den, uvažuju o koupi masážního křesla. Na netu jsem si našla firmu, která se specializuje na wellness produkty. Ještě před koupí se chci zeptat někoho, jestli by mohl doporučit masážní křeslo jako náhradu za profesionální masáž. Díky

Lenka | 12.9.2012 14:45 | ip: 46.13.232.37

už dlouho se dívám na netu po nějakém slušném masážním křesle, zatím jsem narazila na samé reklamy, kdy realita je většinou úplně jiná, než je na netu řečeno. Poradí někdo, kde najít nějaké kvalitní masážní křeslo?Děkuji za reakce.

K. | 17.9.2012 18:25 | ip: 212.158.142.2

Dobrý den, já jsem si zakoupila masážní polštářek od společnosti Health and Beauty, které vyrábí firma Casada v Německu. Koupila jsem si ho v jednom obchodním centru, kde byli dva mladí lidé kteří mi vše vysvětlili předvedli, mohla jsem si ho vyzkoušet a nakonec jsem si vylosovala slevu dva tisíce. Doma ho používám denně a s manželem se ted hádáme kdo ho bude mít. Nemá někdo kontakt na společnost Health and Beauty kte bych si ho mohla objednat ?? Děkuji Oberschweizová

Janickaa | 10.10.2012 10:46 | ip: 46.13.5.46

zkuste se podívat na internetové stránky casada.cz Také jsme si tento polštářek zakoupili ale bohužel sme asi měli smůlu na vadný kus. Společnost health and beauty nám ho okamžitě vyměnila za nový takže reklamace proběhla úspěšně.

Lenka | 10.10.2012 11:30 | ip: 46.13.5.46

Dobrý den,

Doporučila bych vám salon Boswellia,je tam krásné prostředí a maséři jsou profesionálové. Vím to,jelikož zde pracuji jako Manikérka a vidím,ze se klienti stále rádi k nim vrací :-)

Bára | 10.10.2012 11:45 | ip: 37.188.229.9

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.