Zpět na Sauny

Sauna doma

Ahoj,
zajímalo by mě, jestli máte někdo saunu doma? A pokud ano, používáte ji často? Vyplatí se to finančně.
Nebo myslíte, že je lepší chodit 1× týdně do sauny někam do města?
Díky

Polu | 13.11.2013 18:18 | ip: 213.220.242.64

Ahoj,
máme saunu doma. Investice se určitě časem vyplatí. Jen já chodím do sauny 2 týdně. Zbytek rodiny chodí podobně. Sauna vydrží dlouhá léta a náklady nejsou tak veliké. Jediné, co potřebuješ je místo aspoň 4 m čtverečné. Kdybych chodila takto pravidelně do města, určitě by se mi to finančně nevyplatilo. Zkus se podívat na stránky výrobce saun, kde najdeš průměrné náklady na saunu viz: sauny-vital.cz/cz/sauny-a-vybaveni/infra­sauny/rohove-infrasauny/

Lucy | 20.11.2013 14:39 | ip: 212.96.160.62

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.