Zpět na Zdravý životní styl

Antibakteriální vysavač?

Dobrý den, nemáte prosím někdo zkušenosti s antibakteriálním vysavačem pro alergiky? jak to přesně funguje a jestli to je účinné? Jsem silný alergik a už vážně neví, co zkusit… :-O

Kukacka | 19.10.2014 21:36 | ip: 213.211.49.5

Ahojda, já doma jeden mám kvůli našim dětem, jsou oba taky alergici – hlavně na prach a na roztoče a myslím, že na takovéto alergie je ten vysavač ideální… vysáváme s ním hlavně matrace, ložní prádlo, polštářky, deky, plyšáky atd. :-) ve vysavači je protialergický hepa filtr, pak uv lampa, co ničí bakterie a taky klepač, co vibruje a dostává tak z vláken té látky ten prach, roztoče apod. :-) my máme jeden od raycop, jiné neznám, takže za ty nemůžu mluvit :)

Amalka | 21.10.2014 15:32 | ip: 213.211.49.5

No, tak zní to zajímavě ten váš popis :-) tak ještě mrknu na stránky a uvidím, ale pokud je naděje, že by mi to pomohlo, tak do toho asi půjdu, protože už se to někdy fakt nedá vydržet, třeba v noci, když člověk nemůže dýchat… každopádně moc děkuji za tip :-)

Kukacka | 25.10.2014 0:25 | ip: 195.154.243.53

I když mě teď tak napadá – ta uv lampa, není nebezpečná? protože uv záření pro lidi tedy zrovna moc zdravé není… a ještě bych se chtěla taky zeptat jak často s tím vysáváte??

Kukacka | 23.11.2014 19:55 | ip: 77.95.229.20

no já s tím vysávám tak jednou za týden… podle návodu myslím by mělo stačit jednou za měsíc, ale já to stihnu většinou tak jednou týdně, podle času no, někdy víc, někdy míň :-)

Amalka | 25.11.2014 9:45 | ip: 5.199.142.195

aha, tak to není zas tak časově náročné, to je fajn, jednou za měsíc je pohoda, ale taky bych se to asi snažila stíhat trochu častěji, uvidím :-) ale co to uv záření, když jste na to neodpověděla, doufám,že to neznamená, že s tím máte nebo jste měla nějaké problémy :-O ???

Kukacka | 26.11.2014 15:48 | ip: 37.187.236.160

Ale nee, Kukacko :-) taky ho mám, je to tak, že tu uv lampu musíte zapnout takovým dlouhým stiskem tlačítka, takže se nestane, že by se vám zapnula sama, ale stejně ta lampa ozařuje jenom, pokud je v kontaktu s nějakým tím předmětem, co čistíte, pokud byste ji omylem třeba nějak nadzdvihla nebo tak tak se lampa sama automaticky vypne :-) a navíc je celá v nějaké křemenné trubici, takže záření se ven nedostane žádným způsobem prostě :-)

Natalie | 12.12.2014 14:55 | ip: 197.231.221.211

Aha, tak podle toho, co píšeš to vypadá celkem bezpečně teda snad :-) já jsem totiž celkem hysterická, co se bezpečnosti a takových to zdravotních věcí týče, takže proto se tak pořád vyptávám neúnavně, promiň… :-) ale děkuji za veškeré info :-)

Kukacka | 14.12.2014 18:56 | ip: 128.39.142.21

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak přesně fungují ty jednotlivé programy vysavače? jsou zapnuté všechny ty tři funkce – nebo jak to mám nazvat – zároveň, nebo se zapínají nějak postupně, nebosi to člověk může sám nastavit, kterou si zrovna zapne? Děkuji.

Didi | 20.12.2014 17:29 | ip: 80.241.217.180

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.