Zpět na Zničené vlasy – jak je uzdravit?

CO SE ZNIČENÝMI VLASY

Dobrý den všem co potřebují pomoc,

sama jsem dlouho tápala co se svými zničenými vlasy, vlasy si barvím x let na blond, barvím je sama – doma, dříve jsem je barvila celé, nejen odrosty takže hrůza, výsledkem jsou zničené, suché, roztřepené vlasy, které zastřihnu a za 14 dní konečky znovu zničené, vlasy mi tak nikdy nedorostly do chtěné délky, často mi i padaly… Po odzkoušení x přípravků a metod mi pomohlo na vlasy: 1× týdně zábal z obyčejného olivového oleje – dám na vlasy (resp. ke konečkům a po délce vlastů) nechám působit chvíli, poté důkladně smyji. Jím doplněk stravy Methionin – 2× denně tabletu, a především do vlasů (také hlavně na konečky a po jejich délce) použivám denně olej – tekuté zlato – orofluido. Když mi orofluido kamarádka doporučila, měla jsem strach, že je na bázi oleje a budu mít mastné vlasy, není to pravda, stačí opravdu malé množství – mám dlouhé vlasy pod prsa a stačí dvě kapky na celou délku, vlasy nemastí – dá se použít do mokrých vlasů nebo do suchých či oboje je to jedno, dobré je, že účinek je okamžitý, vlasy jsou jemnější a lesklejší už po první použití, takže žádné měsíce čekání. Tekuté zlato Orofluido stojí cca 400Kč – ale vydrži vám opravdu dlouhou – mě tak 6 měsíců a to jej používám opravdu denně.
Toto není reklama, jen vím, jaké je: snažit se o hezké vlasy ;-) doufám, že to někomu pomůže.

Terka | 7.11.2012 7:51 | ip: 62.209.192.76

Na zničené vlasy vám pomůže Keratin od Aloxxi. Obnovte a revitalizujte oslabenými proteiny unavené vlasy a dopřejte jim extrémně silnou kůru s Keratinem. Unikátní směs vyvážených proteinů, Keratinu, zeleniny, ovsa a pšenice navrátí vlasům život, dodá lesk a snadnou ovladatelnost. Jedinečná kompozice 10 botanických výtažků vlasům zajistí ochranu, výživu a propůjčí vitalitu i mladistvý vzhled.
Hlavní výhody :

  • Poškozeným vlasům navrací chybějící proteiny, čímž vlas výrazně posílí
  • Zajistí vlasům péči v podobě lesku, výživy a tím i oslňujícího výsledku
  • Chrání vlasy před škodlivými UVA/UVB paprsky,

    udržuje barvu vlasů krásnou a svěží.

Použití : Naneste do čistých, vlhkých vlasů, nechte působit 3 minuty, poté opláchněte.
Nebylo testováno na zvířatech

Eva Řehořová | 22.11.2012 13:11 | ip: 84.21.121.223

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.