PŘIJMEME KADEŘNICI/ KADEŘNÍKA SE ZÁJMEM O ZDRAVÍ ČLOVĚKA - metro Budějovická

Vloženo před 3 měsíci

Do našeho týmu kadeřnic hledáme další posilu. Jsme rodinné studio a poskytujeme služby našim klientům už 25 let. Najdete u nás kadeřnictví, kosmetiku, masáže, pedikúru a manikúru. Hledáme kolegyni kadeřnici, nebo kolegu kadeřníka, který se stane součástí našeho týmu. Hledáme pracovitého a nekonfliktního člověka, který se zajímá o celostní přístup k člověku a zlepšování kvality zdraví a pomůže nám postupně tento přístup šířit mezi naše klienty. Ctíme hodnoty jako je laskavost, citlivý a individuální přístup ke klientům, radost ze života a otevřená mysl. Na pracovní době se můžeme domluvit individuálně, můžete pracovat každý den nebo jen několik dní v týdnu. Lze pracovat i o víkendech, pokud bude z Vaší strany zájem. Nabízíme: - Zařazení do našeho online rezervačního systému. - Individuální rozvržení pracovní doby. - Práce na ŽL formou pronájmu křesla. Přesnou částku stanovíme dle Vašich časových možností. - Volnost ve Vaší kreativitě a novým nápadům. - Zázemí zavedeného studia. - Laskavý přístup a vstřícné jednání. Požadujeme: - Čeština na úrovni rodilého mluvčího, k tomu angličtina výhodou. - Chuť se dále zlepšovat a vzdělávat se ve svém oboru, ale i v oblasti celkové podpory zdraví člověka. - Pečlivost, aktivní a komunikativní přístup, profesionalitu. - Nebát se konzultovat s klienty jejich požadavky na péči o tělo i zdraví a doporučovat vhodné produkty (po produktovém zaškolení). STUDIOBERENIKA.CZ

Kontakt: Lenka Vojtíšková (Lenka.Vojtiskova@seznam.cz), Praha, +420 734 303 956

Zpět na inzerci