Sítě salónů

Články

Google Ads vs. Facebook Ads: Která platforma je nejlepší pro inzerci volných pracovních míst v salonu krásy?

Inzerce volných pracovních míst v kosmetických salonech je zásadní pro přilákání správných kandidátů se správnými dovednostmi a zkušenostmi. S nástupem digitální reklamy se dvě hlavní platformy, Google Ads a Facebook Ads, staly oblíbenou volbou pro oslovení potenciálních kandidátů. V tomto příspěvku na blogu porovnáme a porovnáme klady a zápory každé platformy a poskytneme osvědčené postupy pro inzerci volných pracovních míst v kosmetických salonech.

před měsícem

Proč inzerovat prostory nebo zaměstnání v salonu krásy pro beauty profesionály?

V dnešní době je důležité umět efektivně propagovat své služby, zejména pokud se jedná o oblast krásy a wellness. Jedním z nejefektivnějších způsobů, jak toho dosáhnout, je využití inzerce pro salony krásy na specializovaných webových stránkách. V tomto článku si přiblížíme, proč je důležité inzerovat prostory nebo zaměstnání v salonu krásy pro beauty profesionály a jak využít sekci Inzerce pro salony krásy na webu Salony-krasy.cz.

před měsícem

IPL epilátor Braun Silk-Expert Pro 5 vám dopomůže k dlouhodobě hladké pokožce od hlavy až po paty

• Braun Silk-Expert Pro 5 je určený i pro IPL epilaci v intimní oblasti.

• Rychlá a dlouhotrvající redukce chloupků až po dobu 6 měsíců, s viditelnými výsledky již za 4 týdny.

Je rok 2023, a to je doba, kdy záleží na vašich rozhodnutích, protože především vy se potřebujete cítit dobře ve své kůži. Naše těla jsou různá a totéž platí i pro náš postoj k chloupkům – neexistuje univerzální přístup. Pokud je chcete opečovávat, můžete si zvolit jen částečnou epilaci, například pouze v okolí bikin. Nebo dejte přednost dlouhotrvající hladké pokožce v hollywoodském či brazilském stylu. Jakkoli chcete nosit nebo nenosit svoje chloupky, to záleží jen na vás a na vašich preferencích!

před měsícem

Seznam 10 nejvyužívanějších služeb v salonech krásy

Koncept salonů krásy má kořeny v historii, která sahá až do starověkého Egypta, kde se ženy staraly o své vlasy, nehty a pleť pomocí různých přírodních přípravků a olejů. V průběhu času se tento trend rozšířil do dalších kultur a období, a v moderní době se rozvinul do celosvětového průmyslu krásy. První salon krásy, který se zaměřoval výhradně na vlasy, byl otevřen v Paříži v roce 1902 a od té doby se salonový průmysl krásy rychle rozvíjel. Dnes jsou salony krásy běžnou součástí městské krajiny a poskytují širokou škálu služeb, aby uspokojily požadavky moderních zákazníků.

před 2 měsíci

10 nejluxusnějších ošetření v kosmetických a kadeřnických salonech krásy světa. Z cen ošetření se vám zatočí hlava!

Rádi byste si dopřáli něco opravdu výjimečného a luxusního? Níže najdete deset nejexkluzivnějších kosmetických a kadeřnických ošetření, které nabízí salony krásy po celém světě.

před 2 měsíci

Na co je dobrá maderoterapie? Pro koho je vhodná a proč podstoupit maderoterapii?

Maderoterapie je relaxační a léčebná procedura, která používá dřevěné nástroje k masáži těla. Její původ sahá až do dávné Číny a Indie. Maderoterapie je technika masáže, která používá dřevěné válečky a příslušenství k aktivaci cirkulace krve a lymfy, zlepšení tonusu svalů a redukci celulitidy. Tato terapie je stále populárnější v kosmetických salonech a wellness centrech a poskytuje mnoho výhod pro zdraví a pohodu.

před 2 měsíci

Veletrh FOR BEAUTY nabídne novinky a trendy pro letošní rok, hvězdná setkání i atraktivní doprovodný program + soutěž o vstupenky

Jarní veletrh krásy a zdraví FOR BEAUTY, který se koná ve dnech 24.–25. března v PVA EXPO PRAHA, se blíží! Na jednom místě najdete mnoho profesionálních značek ze světa kosmetiky, nail designu, pedikúry a vlasové péče. Kromě výhodných nákupů za veletržní ceny se návštěvníci mohou těšit i na bohatý doprovodný program. Tváří veletrhu se pro rok 2023 stala modelka a Česká Miss roku 2015 Nikol Švantnerová. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

před 3 měsíci

Jak napsat kvalitní inzerát na pronájem prostor salonu krásy

Chcete pronajmout prostor pro svůj kosmetický salon? Pak je třeba zajistit, aby váš inzerát na pronájem prostorů zaujal potenciální zájemce. Inzerce salony krásy nabízí komplexní a aktuální nabídku inzerátu pro salony krásy – práce v salonu, pronájem prostor salonu, garant, zaměstnání na ŽL a další sekce. Jak se to dělá?

před 3 měsíci

Jak napsat kvalitní inzerát na zaměstnání v salonu krásy

V dnešní době je stále obtížnější najít kvalitní pracovníky pro salony krásy. Abyste si ujasnili, jaký typ lidí hledáte, je nutné napsat kvalitní inzerát na zaměstnání. Inzerce salony krásy nabízí komplexní a aktuální nabídku inzerátů pro salony krásy – práce v salonu, pronájem prostor salonu, garant, zaměstnání na ŽL a další sekce.

před 3 měsíci

Jaké věrnostní programy pro beauty profesionály jsou nejzajímavější? A jak jsou na tom profesionální kosmetické značky?

Věrnostní programy pro kosmetické salony či beauty profesionály jsou důležitým nástrojem, protože jim mohou pomoci udržet klienty a přilákat nové zákazníky. Tyto programy nabízejí zákazníkům odměny a pobídky za jejich věrnost, jako jsou slevy, bezplatné produkty, přístup k exkluzivním službám a událostem a další.

před 4 měsíci

Jak mohou salony krásy těžit z partnerství se Salony-krasy.cz

Partnerství s kosmetickým webem může salonům pomoci zvýšit viditelnost a rozšířit zákaznickou základnu. Spojením se se zákazníky prostřednictvím specializovaných webových stránek mohou salony snadno oslovit nové publikum a propagovat své služby a zároveň poskytovat užitečné tipy a rady.

před 4 měsíci

Přejeme vám krásného Valentýna!

Přejeme Vám krásného Valentýna!

před 4 měsíci

Formování postavy bez cvičení? Zkuste LPG masáž

LPG masáž, také známá jako Lipomassage, je inovativní ošetření tvarování těla, které je navrženo tak, aby přetvořilo postavu, zmírnilo celulitidu a zlepšilo texturu pokožky. Ošetření je neinvazivní a využívá přístroj, který kombinuje tlak, masáž a radiofrekvenci ke stimulaci přirozeného procesu regenerace tkání v těle.

před 4 měsíci

Jaké jsou nejčastější chyby webstránek salonů krásy?

Webové stránky vašeho salonu by měly splňovat mnoho cílů. Hlavními z nich jsou – zvýšení viditelnosti online, přilákání nových zákazníků, zvýšení počtu rezervací, zvýšení spokojenosti zákazníků poskytováním aktuálních informací o službách, produktech a propagačních akcích, zvýšení loajality klientů, nabídkou odměn, slev a speciálních akcí, zvýšení prodeje služeb a produktů, zlepšení zapojení zákazníků prostřednictvím platforem sociálních médií. získání online recenze a hodnocení, poskytování kontaktních údajů.

před 4 měsíci

Jak podpořit svůj oblíbený salon či beauty profesionála?

Existuje salon, kde si rádi užíváte pravidelné barvení vlasů nebo doplnění gelových nehtů? Co tak podpořit jejich snahu a vyjádřit, jak moc si jejich služeb vážíte? Jak na to? Přinášíme pár tipů, jak váš oblíbený kosmetický salon či kadeřnici potěšíte nejvíc.

před 5 měsíci

Další články

Slevy v salónech krásy

–17 %

Pedikúra

Pedikúra

Salon Kalina Krasna, Školní 28/68, Havířov

500 Kč končí za 24 dní

OPÁLENÍ V NOVÉ PERSPEKTIVĚ!

Užijte si opálení v nové perspektivě.

Solárium a Kosmetické služby (Salón - Cítím se skvěle), Zenklova 1232/181, Praha

končí za měsíc