Rekvalifikační kurzy obor kadeřník

Kategorie: Kadeřnické školy

Rekvalifikační kurz je určen zejména pro zájemce – laiky, kteří chtějí získat kompletní znalosti v oboru kadeřník / kadeřnice. Absolvent kurzu je dokonale připraven pro profesi kadeřník/ce i podnikání v oboru. Pro zájemce nabízí kadeřnické školy i poradenství pro úspěšné založení vlastní praxe (živnosti). Celou výuku vedou zkušené lektorky, které mají mnohaletou praxi v oboru a pro svou práci používají materiály světových kadeřnických firem. Vstupním předpokladem je dle jurisdikce ČR základní nebo středoškolské vzdělání.

Rekvalifikační kurzy v oboru kadeřník jsou určeny pro lidi, kteří chtějí změnit své povolání a stát se profesionálními kadeřníky. Tyto kurzy jsou nabízeny kadeřnickými školami a mají za cíl poskytnout studentům potřebné znalosti a dovednosti pro práci v tomto oboru.

Před zahájením kurzu je obvykle nutné projít přijímacím řízením, které zahrnuje průzkum znalostí a dovedností v oblasti kadeřnictví. Studenti, kteří projdou přijímacím řízením, mohou nastoupit na kurz.

Kurz rekvalifikace kadeřník zahrnuje teoretickou a praktickou výuku. Studenti se učí o různých druzích vlasů, o účesech, barvení, střihání a úpravě vlasů. Praktická část kurzu zahrnuje cvičení na manekýnech i na reálných zákaznících.

Po absolvování kurzu studenti obdrží certifikát, který potvrzuje jejich schopnosti a znalosti v oblasti kadeřnictví. Cena kurzu se může lišit podle délky kurzu, poskytovaných služeb a kvality výuky. V České republice se ceny pohybují v rozmezí 20 000 až 70 000 korun.

Slevy v salónech krásy

800 Kč

Ruční lymfatická masáž

Ruční lymfatická masáž

Masáže Lenka Suchánková, Vodní 849, Valašské Meziříčí

800 Kč končí za 25 dní
1000 Kč
chcete-zarit-na-plese-nebo-firemnim-vecirku

Chcete zářit na plese nebo firemním večírku?

Nabízím balíček pro plesy nebo firemní večírky.

Jana Horáčková - RoseGoldLook, Dvořákova 44/14, Brno

1000 Kč končí za měsíc
1390 Kč

Kosmetické ošetření profesionální kosmetikou

Odpočinkové ošetření profesionální kosmetikou

Salon Dorothea - Klára Matoušková, Náměstí T. G. Masaryka 11/9, Břeclav

1390 Kč končí za 9 hodin
–14 %

Maderoterapie

Maderoterapie

Masáže Lenka Suchánková, Vodní 849, Valašské Meziříčí

600 Kč končí za 25 dní
–15 %
15-na-prvni-navstevu

-15% na první návštěvu!

-15% na první návštěvu!

NG Pedikúra, Vítězná 443/12, Praha

499 Kč končí za měsíc