Beauty & smart

Základní informace

Kosmetické ošetření Francouzskou kosmetikou LISEDIA a kolagenové ošetření, liposukce ultrazvukem, formování postavy. Masáže + lymfoven, IPL - odstranění světlých i tmavých chloupků, žilek, pigmentací. Kúry na zpevnění a hydrataci pleti a celého těla.

Kontakty

Ulice Politických Vězňů 10
Město Praha
Telefon +420 775 531 595
E-mail ipl@email.cz
Web beautysmart.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Beauty & smart? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Kosmetický salon BeautySmart svým klientům doporučuje

Kosmetické ošetření špičkovými francouzskymi přípravky pro hydrataci, zpevnění pleti i povadlých kontur obličeje, ošetření matné a unavené pokožky, suché i mastní pleti s problémy. Profesionální výrobky LISEDIA dokážou uspokojit svou rozsáhlou řadou požadavky i těch nejnáročnějších klientů a v dnešní době i klienty – muže.

Ultrazvukove ošetření pleti – neinvazivní, bezbolestné ošetření sloužící v 1. řadě k spevnění pokožky a zvednutí povadlého obličeje, dále má velké výsledky i v zatažení pórů, omlazení, zjemnění vrásek, barevné sjednocení pleti, vylepšení jizviček po akné a pooperačních jizev.

IPL – bezpečný a účinný přístroj, který trvale odstraňuje chloupky tmavé, světlé i šedivé, dále si poradi s odstraňěním drobných cévek, pigmentace a pomocí fotorejuvenace viditelně bojuje proti známkám stárnutí a proti tvorbě drobných vrásek a napomáhá obnově kolagenu a elastínu v pleti.

Kavitace – liposukce ultrazvukem – moderní, bezbolestná a vysoce účinná alternativa. Jedná se o neinvazivní bezpečnou ultrazvukovou liposukci vhodnou zejména k redukci tukových polštářků, a likvidaci tukových buněk, které jsou velmi obtížně odstranitelné dietou či cvičením. Ošetřeni je vhodné pro ženy a muže. Ošetření lze provádět na břiše, bocích, stehnech, lýtkách, dále na rukou a také podbradku.

K liposukci 3. generace také doporučujeme podtlakovou proceduru, která odvede uvolněné tukové buňky a zárověň spevní pokožku a zbaví ji celulitidy.

Dále doporučujeme na spevnění pochablého svalstva baňkove ošetření, kde 4 baňky pracují s pochablým svalem. Po 5–7 ošetřeních vrátí vaše tělo do Vámi požadovaného stavu. Ošetření je vhodné i pro lidi po operaci.

Velkým miláčkem salonu je Lymfoven – masážní procedura, kterou vam také můžeme nabídnot v našem salónu. Lymfatická masáž je výborná na zmírnění až úplné odbourání celulitidy. Také pomáhá při bolestech hlavy při otocích a celkové regeneraci organismu. Masáž je také vhodná speciálně na rozproudění lymfy v lymfatických cestách, prokrvení pokožky, zlepšení metabolizmu a velmi dobře působí na bolesti nohou ze sedavé práce, vyčerpanosti a proti únavě.

Tato zvlášť jemná a harmonická masáž aktivuje tok lymfy, uvolňuje škodlivé látky z tkání, aktivuje obranný systém organizmu a je také vynikajícím prostředkem fyzioterapii při sportu. Odborníci doporučují lymfatickou masáž všem sportovcům před sportovním výkonem i po zátěži k odplavení uvolněných škodlivin. Lymfatickou masáží se uvolní napětí nejen v nohou.

Masáž – terapie, která svými terapeutickými a relaxačními účinky patří v současné době mezi nejoblíbenější způsoby odpočinku. Mimo jiné pomáhá při léčení nežádoucích účinků, jako je stres, bolesti hlavy, nespavost či problémy s pohybovou soustavou. Náš salon poskytuje široký výběr masáží: masáž teplými lávovými kameny, čokoládovou, lymfatickou, medovou, anticelutitidní, páteře a masáže pro páry.

K masážím je možné také absolvovat některý z tělových zábalů: do čokolády, mořských řas, banánových listů, medu a bahenní zábaly proti celulitidě a na zeštíhlení. Velice oblíbené jsou Tibetské lázně – FITO-SAUNU.

Permanentní make-up – úprava, zvýraznění nebo vymodelování vybrané části obličeje – obočí, očních linek nebo rtů vpravováním přírodních barviv.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Nejbližší slevy

–22 %

Hodinová havajská masáž lomi lomi

Zažijte havajskou masáž lomi lomi s použitím luxusních…

699 Kč končí za 13 dní
–40 %

40% sleva na první návštěvu

Sleva 40 % na první proceduru v našem studiu - neinvazivní…

714 Kč končí za 13 dní
–18 %
cervnova-akce-na-lash-lifting
800 Kč končí za 14 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie