Beauty & smart

Základní informace

Kosmetické ošetření Francouzskou kosmetikou LISEDIA a kolagenové ošetření, liposukce ultrazvukem, formování postavy. Masáže + lymfoven, IPL - odstranění světlých i tmavých chloupků, žilek, pigmentací. Kúry na zpevnění a hydrataci pleti a celého těla.

Kontakty

Ulice Politických Vězňů 10
Město Praha
Telefon +420 775 531 595
E-mail ipl@email.cz
Web beautysmart.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Beauty & smart? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Kosmetický salon BeautySmart svým klientům doporučuje

Kosmetické ošetření špičkovými francouzskymi přípravky pro hydrataci, zpevnění pleti i povadlých kontur obličeje, ošetření matné a unavené pokožky, suché i mastní pleti s problémy. Profesionální výrobky LISEDIA dokážou uspokojit svou rozsáhlou řadou požadavky i těch nejnáročnějších klientů a v dnešní době i klienty – muže.

Ultrazvukove ošetření pleti – neinvazivní, bezbolestné ošetření sloužící v 1. řadě k spevnění pokožky a zvednutí povadlého obličeje, dále má velké výsledky i v zatažení pórů, omlazení, zjemnění vrásek, barevné sjednocení pleti, vylepšení jizviček po akné a pooperačních jizev.

IPL – bezpečný a účinný přístroj, který trvale odstraňuje chloupky tmavé, světlé i šedivé, dále si poradi s odstraňěním drobných cévek, pigmentace a pomocí fotorejuvenace viditelně bojuje proti známkám stárnutí a proti tvorbě drobných vrásek a napomáhá obnově kolagenu a elastínu v pleti.

Kavitace – liposukce ultrazvukem – moderní, bezbolestná a vysoce účinná alternativa. Jedná se o neinvazivní bezpečnou ultrazvukovou liposukci vhodnou zejména k redukci tukových polštářků, a likvidaci tukových buněk, které jsou velmi obtížně odstranitelné dietou či cvičením. Ošetřeni je vhodné pro ženy a muže. Ošetření lze provádět na břiše, bocích, stehnech, lýtkách, dále na rukou a také podbradku.

K liposukci 3. generace také doporučujeme podtlakovou proceduru, která odvede uvolněné tukové buňky a zárověň spevní pokožku a zbaví ji celulitidy.

Dále doporučujeme na spevnění pochablého svalstva baňkove ošetření, kde 4 baňky pracují s pochablým svalem. Po 5–7 ošetřeních vrátí vaše tělo do Vámi požadovaného stavu. Ošetření je vhodné i pro lidi po operaci.

Velkým miláčkem salonu je Lymfoven – masážní procedura, kterou vam také můžeme nabídnot v našem salónu. Lymfatická masáž je výborná na zmírnění až úplné odbourání celulitidy. Také pomáhá při bolestech hlavy při otocích a celkové regeneraci organismu. Masáž je také vhodná speciálně na rozproudění lymfy v lymfatických cestách, prokrvení pokožky, zlepšení metabolizmu a velmi dobře působí na bolesti nohou ze sedavé práce, vyčerpanosti a proti únavě.

Tato zvlášť jemná a harmonická masáž aktivuje tok lymfy, uvolňuje škodlivé látky z tkání, aktivuje obranný systém organizmu a je také vynikajícím prostředkem fyzioterapii při sportu. Odborníci doporučují lymfatickou masáž všem sportovcům před sportovním výkonem i po zátěži k odplavení uvolněných škodlivin. Lymfatickou masáží se uvolní napětí nejen v nohou.

Masáž – terapie, která svými terapeutickými a relaxačními účinky patří v současné době mezi nejoblíbenější způsoby odpočinku. Mimo jiné pomáhá při léčení nežádoucích účinků, jako je stres, bolesti hlavy, nespavost či problémy s pohybovou soustavou. Náš salon poskytuje široký výběr masáží: masáž teplými lávovými kameny, čokoládovou, lymfatickou, medovou, anticelutitidní, páteře a masáže pro páry.

K masážím je možné také absolvovat některý z tělových zábalů: do čokolády, mořských řas, banánových listů, medu a bahenní zábaly proti celulitidě a na zeštíhlení. Velice oblíbené jsou Tibetské lázně – FITO-SAUNU.

Permanentní make-up – úprava, zvýraznění nebo vymodelování vybrané části obličeje – obočí, očních linek nebo rtů vpravováním přírodních barviv.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Nejbližší slevy

1390 Kč

Kosmetické ošetření profesionální kosmetikou

Odpočinkové ošetření profesionální kosmetikou

1390 Kč končí za 8 hodin
800 Kč
800 Kč končí za 25 dní
800 Kč

Ruční lymfatická masáž

Ruční lymfatická masáž

800 Kč končí za 25 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie