Dvůr Krásy

Základní informace

Dvůr krásy je studio, které pečuje nejen o vaši pohodu, ale i o zdraví a krásu. Nabízíme Vám příjemné prostředí a naprosté soukromí v moderně vybaveném studiu, kde získáte novou energii.

Kontakty

Ulice Havlíčkova 836
Město Hradec Králové
Telefon +420 776 085 428
E-mail ren.pet@post.cz

Otevírací hodiny

pondělí 8:00 - 20:00
úterý 8:00 - 20:00
středa 8:00 - 20:00
čtvrtek 8:00 - 20:00
pátek 8:00 - 20:00
sobota zavřeno
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Dvůr Krásy? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Ve Dvoře krásy najdete veškeré služby.

– Lymfodrenáže:

Přístrojová lymfodrenáž je účinná moderní šetrná terapie mízního systému. Zároveň je vyhledávaná i pro své relaxační a kosmetické účinky. Pomáhá celkové regeneraci organismu po úrazu, operaci či přetížení, detoxikaci organismu, zlepšení buněčného metabolismu, zvýšení fyzické kondice a imunity organismu. Přístrojová lymfodrenáž pomocí přístroje LYMFIT, ruční lymfodrenáž a neinvazivní lifting obličeje pomocí podtlakové terapie přístrojem SPM Digital.

– Kadeřnictví:

Střih pro dámy, pány i děti. Pracujeme s prvotřídní značkou vlasové kosmetiky BES.

– Kosmetika:

Klasické ruční ošetření za použití vybraných přístrojů. Pracujeme s profi kosmetikou Afrodita a Derma stella.

– Depilace cukrovou pastou:

Už jste zkusili pohodlí, které přináší depilace cukrovou pastou? Cukrová pasta je k pokožce mnohem šetrnější než vosk. Dalším přínosem je výdrž – už se nebudete muset obden holit žiletkou! Oproti ostatním cukrovým a voskovým produktům neobsahují kyselinu citrónovou ani oleje. Vyžaduje vlastní speciální depilační techniku, která netraumatizuje vlasový váček a lze se vyhnout jeho zánětu.

– Nehtová modeláž:

Je libo manikúra, parafínový zábal, p-shine, gel lak, gelová modeláž? Výběr barev je opravdu pestrý a kvalitu materiálu zajistí profesionální značka Crystal nails.

– Pedikúra:

Pro ošetření vašich chodidel zvolíme vhodnou metodu a Vaše nohy Vám poděkují! K dispozici je suchá, mokrá i kombinovaná metoda. Poradíme si s kuřími oky i s lehkými defekty nehtového lůžka. Finální úprava nehtu lakem nebo gel lakem dle výběru.

– Před a poporodní poradenství, laktační poradenství

Dvě porodní asistentky a zároveň kamarádky, které pracují na oddělení fyziologických novorozenců. Pokud zrovna nepomáhají čerstvým maminkám během prvních dnů v jejich nové životní roli, zaměřují se na vzdělávání těhotných žen a maminek po porodu. Během jejich praxe se setkávají s problémy, kterým by se dalo předejít dostatečnou a kvalitní přípravou již v těhotenství. Proto si pro vás připravily řadu kurzů a lekcí, které vám pomohou v nesnadných situacích, které mohou nastat. Např. šátkování, tejpování maminek i miminek, těhotenské a baby masáže, kurz péče o jizvu po císařském řezu a kurz resuscitace dítěte na interaktivní figuríně.

Nejbližší slevy

1390 Kč

Kosmetické ošetření profesionální kosmetikou

Odpočinkové ošetření profesionální kosmetikou

1390 Kč končí za 8 hodin
800 Kč
800 Kč končí za 25 dní
800 Kč

Ruční lymfatická masáž

Ruční lymfatická masáž

800 Kč končí za 25 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.