Kosmetika Candy

Základní informace

Náš salon se zabývá kosmetickou péčí, která navrátí Vaší pleti zdravý vzhled a zlepší její ochranné schopnosti. Kosmetické ošetření je založeno na individuální péči. Trvá zhruba 90 - 120 minut, dle Vámi požadovaného typu ošetření.

Kontakty

Ulice Křížová 27
Město Litoměřice
Telefon +420 602 540 605
E-mail pe.sourkova@seznam.cz
Web www.kosmetika-candy.wz.cz/kontakt.html

Otevírací hodiny

pondělí 0:00 - 20:00
úterý 0:00 - 20:00
středa 0:00 - 20:00
čtvrtek 0:00 - 20:00
pátek 0:00 - 20:00
sobota 0:00 - 18:00
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Kosmetika Candy? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Náš salon se zabývá kosmetickou péčí, která navrátí Vaší pleti zdravý vzhled a zlepší její ochranné schopnosti. Kosmetické ošetření je založeno na individuální péči. Trvá zhruba 90 – 120 minut, dle Vámi požadovaného typu ošetření. Používáme pouze kvalitní kosmetické přípravky, hlavně španělskou „Andorrana Primavera“ a řadu české kosmetiky „Revital“, která je hypoalergenní a není testována na zvířatech. Protože jsme se setkaly také s velkým zájmem ze strany mužů, máme pro ně připravenou kosmetickou řadu „Germaine de Capuccini“ pro mužskou pleť.

NABÍZÍME

povrchové i hloubkové čištění pleti (včetně odlíčení) peeling (klasický nebo ultrazvukovou špachtlí) aplikace aktivních látek (ultrz.špachtlí nebo galvanickou žehličkou) masáže obličeje, krku a dekoltu Jacquetovu masáž (velice vhodná pro pleti mastné a dysseborhoické nebo velmi citlivé) ošetření pleti derma válečkem – Messoderma Q Systém (viditelná změna již po 1.ošetření !) ošetření očního okolí barvení řas a obočí trvalá na řasy tvarování obočí líčení depilace voskem depilace cukrovou vatou parafínové zábaly rukou remodelační ošetření a masáže břicha se zábaly (kosmetika AINHOA) remodelační zábalové ošetření nohou proti celulitidě a na zpevnění pokožky (kosmetika AINHOA) prodej kosmetických přípravků prodej dárkových poukazů (možná úprava poukazů dle přání zákazníka !)

Nejbližší slevy

–44 %

Pudrové obočí - permanentní make up

Pudrové, ombré, stínované obočí - permanentní make up

1950 Kč končí za 12 dní
800 Kč
800 Kč končí za 15 dní
800 Kč

Ruční lymfatická masáž

Ruční lymfatická masáž

800 Kč končí za 15 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie