Kosmetika La Bohéme - Mgr. Michaela Urgošíková

Základní informace

Vítám Vás na prezentaci svého kosmetického salonku sídlícího v centru města Olomouce, v němž si zakládám na profesionálně odvedené péči a kvalitě poskytovaných služeb. Mým cílem je krásná, vyživená a zdravá pleť, která bude vždy a všude Vaší nejlepší vizitkou!

Kontakty

Ulice Kateřinská 87/9
Město Olomouc
Telefon +420 721 885 501
E-mail m.urgosikova@seznam.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Kosmetika La Bohéme - Mgr. Michaela Urgošíková? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Zvu Vás k návštěvě kosmetického salonku sídlícího v centru města Olomouce, v němž si zakládám na profesionálně odvedené péči a kvalitě poskytovaných služeb. Mým cílem je krásná, vyživená a zdravá pleť, která bude vždy a všude Vaší nejlepší vizitkou!

Pracuji s jedinečnou přírodní německou kosmetikou Dr. BELTER , s nejmodernějšími kosmetickými přístroji, které jsou skvělým pomocníkem kosmetické péče, a především nezapomínám na nenahraditelnou sílu lidského doteku.

Relaxovat budete na pohodlném lehátku, obklopeni vůní aromatických olejů a tóny uklidňující hudby. Kosmetická procedura je skvělým balzámem pro duši i tělo, čas, kdy je možné aspoň na chvíli zcela vypnout od stresu a každodenních povinností.

Těším se na Vaši návštěvu :)

Nejbližší slevy

–44 %

Pudrové obočí - permanentní make up

Pudrové, ombré, stínované obočí - permanentní make up

1950 Kč končí za 12 dní
800 Kč
800 Kč končí za 15 dní
800 Kč

Ruční lymfatická masáž

Ruční lymfatická masáž

800 Kč končí za 15 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.