Salon Karolina

Základní informace

V našich salonech Vám nabízíme tyto služby: kadeřnictví (prodlužování vlasů - 100% pravé vlasy, večerní a svatební účesy), manikúru, modeláž nehtů, pedikúru, léčebné a relaxační masáže. Prodej profesionální vlasové kosmetiky L'oreal a Kérastase.

Kontakty

Ulice Korunní 49
Město Praha
Telefon +420 222 513 260
E-mail salonkarolina@seznam.cz
Web www.salonkarolina.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Salon Karolina? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Platinový salón Karolina spolupracuje s firmou L'oréal od roku 1991. Máme dlouholeté zkušenosti s výrobky, které jsou té nejlepší kvality. Kadeřnice se průběžně zúčastňují stáží, stále se zdokonalují a seznamují se s novinkami všeho druhu (nové přípravky, techniky střihů a účesů).

Každých 6 měsíců máme nové barevné a střihové kolekce účesů podle trendů módy. Rádi Vám poradíme a doporučíme jak účes a střih tak výrobky na údržbu Vašich vlasů.

Provádíme také prodlužování vlasů od firmy Balman Paris. Nejvýznamnější novinka v oblasti prodlužování vlasů. Balman představuje nejnovější generaci v prodlužování vlasů. Vysoká kvalita 100% přírodních vlasů je aplikována pomocí spojů Plusbond.

V našem salonu vám nabízíme i prodej veškerých přípravků L'oréal za velice přijatelné ceny.

Pro kosmetické služby používáme kosmetické přípravky zn. êntre belle, které jsou velmi účinné a zároveň šetrné. V případě Vašeho zájmu o některý z kosmetických přípravků, máte možnost si daný produkt zakoupit.

Ošetření je vždy individuální, záleží na stavu pleti a věku klientky. Délka ošetření je 60–90 minut v závislosti na přání a požadavcích zákaznice.

Nejbližší slevy

–30 %

Lash lifting a laminace obočí v jednom termínu

Balíček kompletní péče za ještě výhodnější cenu

1500 Kč končí za 16 dní
–20 %
letni-akce-na-tetovanou-mezirasovou-linku

Letní akce na tetovanou meziřasovou linku

Letní akce na tetovanou maziřasovou linku v termínu…

1750 Kč končí za 27 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.