Solárium a Kosmetické služby (Salón - Cítím se skvěle)

Základní informace

Naší inspirací je Vaše krása, naším kritériem je Vaše spokojenost a naším cílem je Váš návrat!

Kontakty

Ulice Zenklova 1232/181
Město Praha
Telefon 604462602
E-mail citimseskvele@gmail.com
Web www.saloncitimseskvele.cz

Otevírací hodiny

pondělí 12:00 - 20:00
úterý 12:00 - 20:00
středa 12:00 - 20:00
čtvrtek 12:00 - 20:00
pátek 12:00 - 20:00
sobota zavřeno
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Solárium a Kosmetické služby (Salón - Cítím se skvěle)? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

V provozovně solária využíváme německý přístroj Ergoline, který je znám svou bezkonkurenční kvalitou, máme Ergoline Classic 500 Turbo Power s kvalitními trubicemi UV, které pravidelně servisujeme a čistíme. Cena za 1 minutu opalování je 18 Kč, což znamená, že při opalování na 15 minut zaplatíte jen 270 Kč nebo na 20 minut za 360 Kč. Nabízíme zákazníkům bohatý výběr solární kosmetiky na opalování, po opalování a na udržení krásné barvy pokožky, dále spoustu doplňků na opalování v soláriu. Naši hlavní dodavatelé jsou ED HARDY, AUSTRALIAN GOLD, DESIGNER SKIN, EMERALD BAY, DEVOTED CREATION, ORANJITO, TANNYMAXX a spoustu jiných. Stálým klientům nabízíme možnost zakoupení permanentky na 150 minut opalování za zvýhodněnou cenu 2.100 Kč, tedy 1 minuta Vás stojí pouhých 14 Kč a obdržíte 3 jednorázové krémy do solária jako dárek ZDARMA!

V naší provozovně vedeme také PPL Parcelshop pro příjem i výdej zásilek. Odesílejte, vyzvedávejte a reklamujte Vaše zásilky bez dlouhých front a zbytečného čekání.

Další novinkou v poskytování služeb našim zákazníkům je zavedení výdejního místa WE|DO Point (dříve Uloženka), která provozuje profesionální dopravní a logistické služby pro e-commerce. Jakmile vybraný dopravce převezme Vaši zásilku k přepravě, obdržíte prostřednictvím SMS nebo mailu přepravní kód zásilky. Zadáním kódu do systému sledování snadno zjistíte, kde se zásilka právě nachází nebo zda je již připravena k vyzvednutí: https://www.ulozenka.cz/…vani-zasilek.

Od Května 2022 jsme uzavřeli smlouvu také s přepravní společností UPS a otevíráme UPS Access Point pro vyzvedávání či odesílání zásilek ze zahraničí.

A teď nově fungujeme jako výdejní i příjmové místo DPD PICK UP a také jako Balíkovna, která je výhradním partnerem České Pošty. Je to velmi snadné, pohodlné a vše k odeslání uděláte z pohodlí domova, případně k vyzvednutí postačí PIN nebo Heslo, které je zasíláno na e-mail nebo SMS zprávou.

Ať už zvolíte jakoukoliv společnost k odeslání či doručení Vašich zásilek, věříme, že budete spokojeni především s možností si balík vyzvednout či poslat od pondělí do pátku od 12 do 20 hod u nás v provozovně bez front a dlouhého čekání jako na poště nebo bez marného vyhlížení doručovatele u Vás doma.

Adresa naší provozovny je Zenklova 1232/181, 180 00 Praha 82 – Libeň (přízemí vlevo), kousek od zastávky tramvají Okrouhlická a otevřeno pro Vás máme od pondělí do pátku od 12:00 do 20:00 hod. Není problém se s námi domluvit na návštěvě v jinou hodinu či o víkendu. Telefon k nám na recepci 604 462 602.

Náš email je info@saloncitimseskvele.cz nebo citimseskvele@gmail.com nebo saloncitimseskvele@gmail.com. Naše webové stránky jsou www.saloncitimseskvele.cz a najdete nás i na facebooku nebo instagramu. Stali jsme se také členy UNIE KOSMETIČEK. Přijďte k nám. Těšíme se Vaši návštěvu.

„PŘEDMĚTEM ČINNOSTI NAŠEHO PODNIKÁNÍ JE VAŠE KRÁSA!

NAŠÍ INSPIRACÍ JE VAŠE KRÁSA, NAŠÍM KRITÉRIEM JE VAŠE SPOKOJENOST A NAŠÍM CÍLEM JE VÁŠ NÁVRAT!“

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie