Zpět na Kadeřnictví

Salón šuta (strana 3)

Demence nekterych lidi nezna hranic viz ^ :-D :-D

petr | 5.3.2011 15:48 | ip: 83.240.111.191

Hlavně svou práci vedoucího pracovníka potažmo majitele(p.Šuta) dělá evidentně dobře,protože výše proklamovaný p.Pejzl(salon Brno)by mi do dneška dlužil,a nebýt p.Šuty at je jaky je,dluh převzal a uhradil,jinak p.Pejzl jak se jsem zjistil dluží kam se podívá,a díky němu se salon musel přestěhovat někam do bystrce.

Radek | 28.6.2011 14:16 | ip: 90.179.218.136

Dobry den, pripojuji se k diskuzi. O prazdninach jsem navstivila salon suta v brne. Byber kadernika zadny, proste mi pridelili volneho ( mlady slovak).. Posadila se a neverila vlastnim usim.. na pouadani jsem chtela melir ktery si delam spostu let a preliv abych vlasy mela pekne platinove..nej­menovany kadernik mi udelal melir tak preskackou ze nesel ani videt a preliv mi odmitl dat ze pry vlasy uz tak mam platinove.. dale strih jsem chtela pouze konecky a to co mi udelal ma hlave za nesoumernocst( kterou skryl fenovanim takze jsem to zjistila az po umyti) tomu kadernice u ktere jsem si nechala vlasy opravit nemohla uverit.. a to nemluvim o tom ze vzadu hlavy byl melir znacne poteceny flekaty. druhy den jsem psala salonu stiznost, pani mi napsala at se zastavim na opravu ale ja uz z toho mela strach a sla jinam. takze za me salon suta v brne zklamal

s.j. | 16.11.2011 7:31 | ip: 46.135.84.12

Zrovna sháním někoho na melír, ale po přečtení některých komentářů /díky za ně raději k vám ani nepáchnu. :-|

Mia_miu | 24.11.2011 2:00 | ip: 89.103.223.189

Autor: neee, IP: 89.203.144.24 | 27.11.2009 08:52:48

Lepší slovo než zaplacená je zbytečná. Kdo u Šuty nepracoval, nikdy nemůže pochopit.

Vždyť ja vás znám,ty jseš s Podivína,no jen se klidně podepiš. :-D,

Míša | 24.11.2011 15:22 | ip: 90.179.218.136

salon šuta konči se svoji aktivitou cele se jim to tam sipe ja domeček s karet břeclav.brno i hevlin se prodava už to nikdy nebude jak za doby michala a lenky kteři to tam cele vedly. naštěsti ted maji sve profesionalni luxusni studio v břeclavi na lidicke v novem obchodnim centru m1 piel.cz radi vas obslouži i bez obědnani maji tam kvalitni tym složeny se zkušenych kadeřnic s praxi ne jak u šuty same učnice nebo začinajici kadeřnice mile rad doporučim jsou nejlepši na okrese nejen svym nadšenim ale hlavně přistupem .

dušan R. | 26.3.2012 14:25 | ip: 88.83.238.18

musim rict ze z pohledu kadernice je velmi tezke si najit praci.kazdy chce tu nejlepsi a nejzkusenejsi kadernici ale jak se my prave vyucene kadernice mame neco naucit a zdokonalovat sve znalosti kdyz nam nikdo neda sanci?kazdy jednou musel nejak zacit jak se rika uceny z nebe nespadnul tak k cemu nam bylo 3 lete studium na skole a ten papir v ruce kdyz jdeme zadat o praci a vsude chteji roky praxe tak kde tu praxi mame brat?

petra | 17.8.2012 10:50 | ip: 85.71.108.50

Dobrý den,

pan Šuta je namistrovaný frajírek ,který si nedokáže udržet ty nejlepší kadeřnice ,co mu tam kdy
pracovaly,,ještě na Campusu jsem chodila ke slečně N.-paráda-excelentí..naprostá spokojenost,–Když
se salon posléze přestěhoval do Bystrce ,nějaký čas jsem chodila i ke slečně M. stale spokojenost,,ale
teď už opravdu nevím ke komu mám jit .Tým to byl fakt dobrý-jediná ,kdo zbyla, je vždy usměvavá a
precizní slečna recepční I.,Té pane Šuto můžete poděkovat,že tam ještě fungujete..Doufám ,že Vás
slečno Recepční platí zlatem,že tam stále setrváváte. A kdyby náhodou jste se rozhodla přeškolit na
kadeřnici,neváhala bych ani minutu a byla bych mezi prvními ,kdo by se u Vás nechal zkrášlit-otázkou
však zůstává ,kdo by vedl recepci,poněvadž někoho takového na recepci už těžko seženete..

s pozdravem Zákaznice.

Zákaznice | 3.9.2012 14:55 | ip: 195.212.29.161

Hrozny,hrozny,hroz­ny!!!Dosla jsem jako blondynka a odchazela rezava jak veverka!!A jeste si mi dovoli rict,ze mi to slusi!!!Za tuhle hruzu nejenom,ze mi bylo k placi,ale jeste k tomu si nauctovali 1500,– uzasné za neco co jsem vubec nechtela,tim padem jsem dalsi den musela na opravu,samozrejme ze jinam páč tam uz nikdy nepujdu a ani nikomu nedoporucim!!!Takze me ve finale salon šuta vysel pres dva a pul tisice plus zniceny vlasy!!! Mnohokrat dekuju tomuhle salonu..Uz nikdy

Mirka | 4.2.2013 13:03 | ip: 89.177.163.111

Tak jsem byla teď už v bývalém salonu Šuta v Bystrci. Už nemá to své přiblblé jméno. Pan Šuta prý vzal kramle. Během jednoho víkendu se zbalil a zavřel to tam. Bez ohledu na objednané zákazníky. To je tedy úroveň. Dokonce prý vykradl masérnu masérům, co tam byli v nájmu. Nicméně salon pokračuje pod jiným majitelem, ceny jsou přijatelnější a slečna recepční je pořád stejně milá.

Blanka | 7.7.2013 23:27 | ip: 83.240.107.227

Tak jsem byla teď už v bývalém salonu Šuta v Bystrci. Už nemá to své přiblblé jméno. Pan Šuta prý vzal kramle. Během jednoho víkendu se zbalil a zavřel to tam. Bez ohledu na objednané zákazníky. To je tedy úroveň. Dokonce prý vykradl masérnu masérům, co tam byli v nájmu. Nicméně salon pokračuje pod jiným majitelem, ceny jsou přijatelnější a slečna recepční je pořád stejně milá.

Blanka | 7.7.2013 23:27 | ip: 83.240.107.227

Dobrý den,
budu psát za moji partnerku:

Před 3mi měsíci jsme si objednali- 3× neinvazivní liposukci-podbradku tzn 3×200kč a neinvazivní liposukci břicha 1×600kč(salon­suta.com/cs/sluz­by/kryolipoly­za) v salonu Šuta v Brně Bystrci, bylo nám řečeno paní(mamželkou majitele) že do 2–3 měsíců moje partnerka zhubne v oblasti podbradku a břicha, všechny cvičení dodržovala, navíc pila dost tekutin a také držela dietu.
Výsledek- mínus 1100kč a poučení…podvodníkům se vyhýbat z daleka, nezhubla ani kilogram.
Po dotazu na zaměstnance jestli nějaká zákaznice zhubla mi nebylo odpověděno nebo se jenom přihloupě usmívali…
Takže jestli chtete sponzotovat podvodníky, jen do toho. ;-)
S pozdravem M.Otahal

Otahal Mirek (otahal.miroslav@post.cz) | 10.8.2013 19:50 | ip: 90.176.87.211

Předchozí

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.