Zpět na Nehtová studia

Asijské nehty -jaké máte zkušenosti? (strana 1)

Tíng-tongy jsem zkusila jednou, víceméně ze zvědavosti a ani nevíte jak ráda jsem se vrátila ke své nehtařce. To zdobení od nich sice bylo docela hezké, ale tvrdý a obří nános na nehtech byl spíš odpuzující a hlavně mi to připadalo, jako by to nebyly moje nehty, a když mi to pak ta moje manikérka sundavala, divila jsem se jaký papírový nehtík mi pod tím zbyl i když to ty vietnamci ani moc nebrousili. Jak jsem se dočetla je to jejich materiálem, je leptavý a agresivní – zřejmě to nebude pro kosmetické účely a tak už nikdy, nejsou ani levní, ani kvalitní – ale umí hezky zdobit. To ta moje umí taky a ještě má certifikované materiály, moře barev a ruční malbu jakou chci-žádné sériovky. Doporučuju lenka-nehty.cz pro všechny normální ženy, dívky i seniorky z Prahy a okolí

Zuzka Bau. | 26.4.2010 19:19 | ip: 94.241.64.226

Zkušenosti mám zlé, bolavé a nikomu je nepřeju. Ani nevíte jak ráda jsem se vrátila ke své manikérce, a uvědomila si, jak obrovský rozdíl je v materiálu, v provedení práce a taky v domluvě, vstřícnosti a pochopení k zákaznici. Už jsem na tom dobře a má zase zpátky svoje krásně modelované a jemně zdobené nehtíky. A ještě něco – asijci nejsou levní -je to právě naopak.

Vlaďka | 1.5.2010 22:40 | ip: 94.241.76.117

Já se nepřestávám divit,u nás jsou ještě ženský,co hledí víc na cenu než bezpečnost svého zdraví…jen pořád nechápu,že toto hygienu u nás „nezajímá“(nebo nechce z nějakého důvodu zajímat??)…Učily jsme se na kurzu řádné dezinf.všeho!!! Tyto přípravky nejsou zrovna levné, takže to pěkně ušetří na úkor zdraví zákaznice.A oni to mastí jak jsou ostatně asi zvyklí ve všem,jak se jim zlíbí.Nohy,ruce kadeřnictví…vše můžou dělat na min.prostoru.Jak­to,že to jde??Materiál bůhví z čeho…no to snad není ani možné????

marcela | 3.5.2010 9:40 | ip: 77.242.90.251

K vietnamcum na nehty jsem chodila od prosince 09. Bylo me divne, proc samy vietnamky ten jejich slavnej akryl na nehtech nemaj. Po dvou mesicich jsem si vsimla zluteho fleku na jednom nehtu,ale bylo me receno „to je dobry“ a tu zacinajici plisen me roznosila po vsech nehtech. To,ze to je plisen me doslo celkem vcas,nehty jsem hned sundala,dosla si na kozni,dvakrat denne pod nehty kapu Batrafen a cekam az to odroste. gelovky jsem nosila 12 let a nebyl problem,muzu si za to sama. Chtela jsem u nich zkusit i pedikuru,ale spinava,hnusna vana me predem odradila…A verim,ze ten jejich material je fakt jedovatej,dvere maj otevreny i v zime a stale vetraj :-))

Denisa | 9.5.2010 12:40 | ip: 90.180.38.105

A taky si myslim, ze Cesky podnikatele a zivnostniky hygiena a dalsi ustavy dost dusej, pokutujou nas za kazdej nesmysl a vietnamcum tady vsechno prochazi, klidne brousej deset zakaznic jednim pilnikem,to udelat Ceska nehtarka tak se nedoplati!

Denisa | 9.5.2010 12:51 | ip: 90.180.38.105

tázka pro Michaelu: To Vám řekl kdo, že se přírodní nehty musí pořádně zbrousit, aby držely? To je pěkná hloupost. Ano na přírodních nehtech se pilníkem odstraňuje tukový film. NE, ŽE ZBROUSÍTE TLOUŠŤKU PŘÍRODNÍHO NEHTU!!!!!!!!!!­!!Poté musí nehtařka použít čistič nehtu a kvalitní lepidlo, kvalitní materiál. Toto je základ kvalitní práce a nehtů. Vřele doporučuji Trosani.

Jana | 10.5.2010 14:55 | ip: 85.132.143.40

Cauvec holky… přicházím s objektivním názorem :-) to, že se tu vietnamci ocitli, je problem naseho statu, bohuzel s tim uz nic nenadelame – jsou vsude, ja jsem si jejich sluzby vyzkousela vubec poprve v USA asi pred 10-ti lety, kde jsou take na kazdem kroku… avsak, to, ze se tu stale drzi, je uz problem nas, jelikoz je rada z nas navstevuje. Samozrejme – prisli s cenovou politikou, o ktere se nam – ceskym nehtarkam – ani nezdalo. Vicemene udelali to, ze kompletne prehodnotili trh, takze ceske nehtarky nyni musi pracovat levneji (driv nebo pozdeji). Diky nim jsem si ale uvedomila, jak pecliva je moje prace a ta cena (400 – 600Kč) je skutecne opravnena. pokračováni:

Lenka | 10.5.2010 20:59 | ip: 83.208.24.135

Oc nam vlastne jde je, abychom delaly nehtiky, ktere budou dobre vypadat co se tvaru, delky a zhotoveni tyce, aby nehty drzely a abychom dali nasim klientkam neco navic – a to je prave to, co v zivote u vietnamcu nenajdete.. kde je zakladni pece – manikura, kde je desinfekce, a kde je to prijemne slovo, ktere vam vlastne udela z prace jako na bezicim pasu, prijemny relax, odpocinek… kavicka nebo bylinkovy cajik, prijemna hudba a osobnost naproti vam, ktera vam dokaze poradit ci doporucit. To je ta nadhodnota, ktera nam a snad i vam u vietnamcu chybi a vzdy bude chybet… Je pravda, ze vyrostlo v posledni dobe manikerek a nehtarek jako hub po desti a ne kazda je sikovna od prvniho dne, ale zensky, apeluji na vas – podporujte cesky trh, dejte si tu praci a najdete si kvalitni ceskou nehtovou designerku a ocente nasi ceskou praci. Zdravi Lenka z Brna, nehtova designerka.

Lenka | 10.5.2010 21:00 | ip: 83.208.24.135

Jsem z Brna, vyzkoušela jsem asi deset našich českých nehtařek a nikdy nebyly nehty podle mých předtsav, budto byly moc tlusté nebo se mně po dvou dnech začaly odchlípavat, od té doby, co chodím k číňanům mám nehty krásné…takže až budou naše české nehtařky dělat tak pekné nehty jako číňani, tak se k nim možná vrátím… ;-)

jiřina | 15.5.2010 22:44 | ip: 90.177.128.225

Nehty jsem měla přes půl roku v kuse, spolupráce byla šílená, nehty byly hezké jak kdy. Ale co je nejhorší, zničilo mi to neuvěřitelně nehty. Z pevných lesklých nehtů jsem měla hnusné zažloutlé a měkké, lámavé. ROZHODNĚ NIKOMU NEDOPORUČUJI!

Ela | 15.5.2010 23:03 | ip: 89.176.91.246

Holky, neblbněte…je známo, že asijci používají k modeláži přípravky, které jsou rakovinotvorné!!!!

Klimešová | 17.5.2010 12:42 | ip: 62.129.43.90

Já mám teda zkušenosti s vietnamci strašné!Měla jsem svoje krásné zdravé nehty, až mi jednoho dne kamarádky poradily, že vietnamci dělají krásné a levné nehty,vypadaly fakt pěkně, tak jsem si řekla proč ne. Když mi ty nehty vietnamka zbrousila a poté mi nanášela gel jak tvrdila(byl to samozřejmě acryl) šíleně to pálilo. Jelikož jsem byla na nehtech poprvé tak jsem si myslela,že je to normální, ale nehty mně bolely celý den, nemohla jsem ani na nic šáhnout až druhý den to přeslo. Sice nehty vypadaly fakt pěkně ale postupem času začaly žloutnout a dokonce se pod nimi tvořily snad vzduchové bubliny, alespoň to tak vypadalo:) No nakonec jsem k nim šla ještě dvakrát a rozhodla jsem se s tím skončit, když mi kamarádka, která mi nehty doporučila oznámila, že má plíseň. Nehty mám zničené, zalamují se a už mi asi ani nenarostou. Kvalita žádná, hygiena vůbec a ten smrad, když mi to dělali..opravdu jak ředidlo. Takové svinstvo si na tělo fakt nanášet nenechám, zdraví máme jen jedno!

Martina | 18.5.2010 21:22 | ip: 62.240.178.239

a ještě k tomu, že ty jejich brusky nedesinfikují­..Musím říct, že v ,,salonu" kam jsem chodila měli vietnamci klientelu opravdu ,,různou". Díky jejich nízké ceně se mi jednou stalo, že vedle mne čekala paní, která byla úplně opilá, špinavá, no prostě každý si to dokážě představit. Takže pokud vám nehty tou bruskou pilují po takové dámě (ani si nechci představovat jakou měla špínu za nehtama :-?)tak se ani nedivím,že můžete chytnout plíseň a kdoví co ještě. A peklo jsem si prožila nejen, když mi nehty dávali ale taky při jejich odrůstání. Je pravda, že vietnamské nehty drží ooopravdu pevně,ale to má taky své nevýhody, když byl totiž nehet odrostlí tak do půli mého stalo se mi, že se mi zalomil i s mým až do masa takže mi tekla krev a bolest to byla opravdu nepředstavitelná. Doufám,že ty z vás které k vietnamcům na nehty chodí nebudou mít tak strašné zkušenosti jako já, protože opravdu nikomu bych tyto problémy nepřála.

Martina | 18.5.2010 21:37 | ip: 62.240.178.239

včera byly dvě mé známé na shopingu u vietnamců na gelovky.Platily 200,–kč na studenta.pilník použila nehtařka jeden..a kdoví na kolik lidí před něma.!! moje a ani jiná nehtařka si nemůže ani jedno dovolit !! proč ??
musí používat drahý schválený gel a dodržovat hygyenu !!

šárka | 20.5.2010 13:32 | ip: 80.78.156.11

já podporuju jenom naše živnostníky!!! nejsou línější než vietnamci,ale nemají stejné podnikatelské podmínky,a musí platit daně !!

šárka | 20.5.2010 13:35 | ip: 80.78.156.11

a souhlasím s panem tomášem…viz názor. nehty dělají pěkné,jsou šikovní,ale chtěla bych opravdu vidět ten zázračně levný gel!!! kdyby to šlo,copak by ho nekoupily i naše nehtařky a slevnily ?? tento měsíc se na naší hlavní ulici v centru města zavřely další 3 obchody…bohužel naši živnostníci…co tam bude ?? desátý sekáč nebo bistro..nebo obchod s trpaslíkama nebo směnárna…bar…her­na…kolikátá na jedné ulici ???

šárka | 20.5.2010 13:51 | ip: 80.78.156.11

Někdy pochybuju o tom, jaké kurzy a školení ti asijci absolvovali/y, jak získaly povolení hygieny, hasičů, kdo kontroluje jaké mají materiály, většinou jsou jiné než kosmetické, ale u nás jde všechno a nemusí umět ani jazyk jako jinde v Evropě – bohužel. Podle toho pak ta práce u některých dopadá jak dopadá- ale klientela následky poznává až dodatečně. Jak zjišťuji, mnoho českých nehtařek a kvalitních profesionálek má moře zkušeností s tím, jak napravit chyby vzniklé asijskými materály -nikoliv malováním nebo zdobením. Pro celou ženskou část naši rodiny přestala vietnamská studia existovat – mám svou kůži a nehty příliš ráda, než abych si je nechala ničit a ještě za to platila.Tam už nevlezeme ani za nic.

Monika | 21.5.2010 20:28 | ip: 78.136.181.99

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s Nehtovým studiem vietnamců na chodově?? Nebo nevíte nějakou dobrou, cenově přijatelnou nehtařku z Prahy? Chtěla bych si nechat udělat akrylové nehty, ale 1000 kč se mi za to dávat nechce… 8-)

aja_vanilka (andycoool@seznam.cz) | 11.7.2010 22:44 | ip: 85.70.32.128

jo a ten chodov je to Beauté Nails Studio :-D

aja_vanilka | 11.7.2010 22:45 | ip: 85.70.32.128

aja vanilka – To jsou ti Vietnamci v Jarníkově ul. -tam už ani náhodou. To zajdi na gelovky třeba i Tině Šnedorfové do Petýrkovy ul, nebo jestli chceš něco profi a netuctového :-)tak k Lence Techlovské do Leopoldovky – ta dělá akryl i akrygel nebo jen gel -cena kolem 5OO za nové ale obě mají kvalitní materiály, ale taky dost práce – hodne zdaru :-)

Babeta | 26.7.2010 20:15 | ip: 78.136.167.203

Na nehty u ťamanů jsem byla před dvěma roky před vánocemi.Po týdnu se mi některé začaly odlupovat,tak jsem si je nechala opravit.Zbrousili mi je až do krve a opětovně nanesli akryl.Do týdne se mi nehty opětovně začaly odlepovat.Některé se mi podařilo pracně odpilovat a ostatní byly tak zničené,že na nich byl jen tenký povlak.Neskutečně to bolelo,i pouhé mytí rukou byl horor.Následovala plíseň,kterou mám dodnes a nemohu se jí zbavit.Nehty mám jako papír,třepí se a jsou zdeformované.Nikomu nedoporučuji nechat si udělat levné nehty u ťamanů.Měli by je hnát k zodpovědnosti aby nahradili škodu těm,kterým zničili nehty!!!!!!!!!

Astak | 26.7.2010 22:05 | ip: 94.113.210.78

K Vietnamům – už nikdy – byť by měli sebelepší ceny a sebeusměvavější nehtařky, jejich materiál je hrozný a kvalita práce – ani nemluvím – tedy alespoň v těch 4 „salonech“ kde jsem byla. Levné nehty opravdu nejsou levné, ale pořádně drahé a dost zničené. Našla jsem si tady v diskuzích opravdu kvalitní, spolehlivou nehtařku, dělá profesionální práci a něco ví nejen o tom řemesle, ale i o anatomii a hygieně a opravdové kvalitě služby.

Kristýna Švecová | 5.8.2010 22:28 | ip: 78.136.143.168

!!! Pozor, po pár návštěvách Vietnamského studia (Pasáž Metro, Národní 25, Ph1), kde jsem byla zpočátku spokojená s přístupem, rychlostí a odolnosti umělých nehtů, jsem zjistila, že hygiena a desinfekce nástrojů naprosto chyběla. Za celou dobu jsem nezažila, že by nástroje, brusky atd. po předchozí klientce sterilizovali, jednou na konci směny jsem zaregistrovala, že je jen opláchli pod vodou v umyvadle, kde chybělo i mýdlo. Bohužel jsem si tyto závažné nedostaky uvědomila teprve, až když jsem tam chytla plíseň nehtů, vč.nehtové lůžka a to takovým způsobem, že mi jeden nehet slezl vč. umělého a druhý je „pouze“ ohavně plesnivý a je otázka času kdy taky odpadne atd. Varuji všechny před tímto studiem a ostatními studii, kde nepoužívají sterilní nástroje a hazardují s Vašim zdravím za Vaše peníze. Na kožním mi bylo sděleno, že léčba zdevastovaných a nemocných nehtů bude trvat několik měsíců, nehledě na to, jak dlouho bude trvat, než chybějící nehty dorosout, tak abych mohla někomu zas podat ruku :-(
Až teď si říkám, jak jsem mohla být tak naivní a takhle dopadnout. Je neuvěřitelné, že tyto zkušenosti (jak tady pročítám) nás má mnohem víc. A udivuje mě, že hygienici tato nakažená a plesnivá studia ještě nezavřeli! Buď jsou studia pračkami peněz nebo jsou naši hygieničtí byrokraté podplaceni, jinak to nechápu, že něco takového může vůbec v Praze fungovat !!!

Negativni zkušnost s Vietnamci, Národní 25, Pasáž Metro | 6.8.2010 1:08 | ip: 188.95.127.232

Zdravím, musím říct, že jsem dneska snad pročetla všechny diskuze na téma umělé nehty. Za sebe musím říct, že jsem chodila k Vietnamcům rok a nemůžu říct proti jejich nehtům nic, samozřejmě ta komunikace je horší a prostředí „trochu“ zapáchá. Ale nehty od nich byly pěkné a fakt držely, což jsem takovou zkušennost bohužel neměla z dřívějška od českých nehtařek. Ale po obří chvále na paní Lenku jsem se k ní objednala a jsem zvědavá jaký to bude rozdíl. Je fakt, že ta čekací doba je trochu protivná, u Vietnamců to šlo kdykoli, ale doufám, že to bude za to stát :-)

Soňa | 9.8.2010 14:28 | ip: 212.67.92.35

Tak preji vsem hezky den jak se tak koukam na tady ty vskazy tak jenom ziram ja osobne s vietnamcama mam skusenost jenom dobrou chodim k nim pravidelne a mile damy zadna zena tedy nase ceska neumi delat rychle nechty a hlavne to malovani je nadherne taky i ta kvalita take se musite umnet starat o sve nehty tedy kdyz mate pravidelne umele nechty take si musite dat pauzu alespon 2-mesice a tak ja vam garantiji ze nebudete mit zadne problemy…

Mihokova Maria (polakovicovamaria@seznam.cz) | 14.8.2010 9:15 | ip: 89.176.171.82

Předchozí Další

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.