Zpět na Nehtová studia

Asijské nehty -jaké máte zkušenosti? (strana 2)

Hezký den :-)
ad Mihoková Maria- nehty dělám už dlouho, ale nevidím jediný důvod, proč by se měly dělat dvouměsíční pauzy v modeláži. Sama nosím nehty již asi 15 let, mám zákaznice, které bez sundání nosí nehty ode mne více jak 10 let a také nemají nejmenších potíží. Jediný důvod k sundání nehtů je, když má někdo nehty pinchované a pro zachování jejich tvaru, je třeba co 3–4 měsíce nehty sundat a (podotýkám, že bez pauzy) opět namodelovat.
Co se týká nehtových studií vietnamců, nevadí mi. Vadí mi jen to, že se ze strany úřadů přistupuje odlišně k nám, českým nehtařkám a k nim.
Ve městě kde bydlím, zrovna otevřeli dvě studia, ale žádný odliv svých zákaznic nepociťuju, jen se trochu bojím, že nebudu z časových důvodů moct zachraňovat ty, kterým práce vietnamských nehtařek nebude vyhovovat.

martikiii (martikiii@seznam.cz) | 16.8.2010 23:44 | ip: 89.102.209.146

Dobrý den,

musím přidat svou zkušenost- nehty od vietnamců byly sice nádherné a vydržely, ale po sundání to byla katastrofa, jelikož mi zbrousili nehet až na lůžko – takže regenerace nehtů po této aplikaci byla více než vyčerpávající.

jana | 17.8.2010 17:41 | ip: 78.102.220.185

K ťinťongům jsem chodila asi půl roku. Nehty byly zpočátku krásní držely, to, že trošku žloutly jsem přikládala náhodě. Pak jsem se jednoho večera probudila, nehty mě pálily, bolely a táhly. Druhý den jsem chytla do ruky zbrkle motokáru a nehet mi skoro odskočil!!!! Ne že by se odloupl nebo třeba odchlípl, ale vyloženě odskočil i s tím blbým akrylem… Kromě toho, že jsem si musela dát 4měsíce od nehtů pohov, protože moje nehty pod akrylovkami byly jako papír, nekdě úplně do krve, nemohla jsem chytit první měsíc do ruky ani blbou skleničku, protože se mi nehty postupně odlupovaly a pod nimi moje prostě už nebyly…když jsem to vyprávěla mojí současné nehtařce, valila oči. Mám šikovnou paní, která dělá nehty už nějaký ten pátek a jsou od ní precizně udělané, mají nádherný tvar a nejsou zbytečně tlusté. Vydržely i týden na raftech a jiné, horší aktivity a vždycky držely jak přibité. To, že jsem měla akrylovky jsem se dozvěděla až od ní a příště, až uslyším: Geeel, stoprosent geeel., budu se bít… :-x

Terka (Phaidra@seznam.cz) | 18.8.2010 13:28 | ip: 85.93.118.163

ahoj Terko, tak to je teda síla s tim co jsi napsala, chci se zeptat ke které paní chodíš, kolik stojí a kde sídlí…hledám někoho na Praze 9 kdo by uměl krásný nehty a měl na to kurs

Míša (Chalea@seznam.cz) | 18.8.2010 14:38 | ip: 213.220.200.14

Ahojte, chtěla bych se zeptat, kam chodíte na nehty (kromě vietnamců), také jsem u nich byla a ten akryl už bych taky nikdy nechtěla, chodim k jedné nehtařce ale je drahá a ta práce za ty peníze nic moc :-( Prosím můžete mi někdo doporučit nějakou dobrou a nijak drahou nehtařku na Praze 9? posílejte na Chalea@seznam.cz, děkuji Míša

Míša (Chalea@seznam.cz) | 18.8.2010 14:59 | ip: 213.220.200.14

Jsem také nehtařka a upřímně mě tady v Olomouci ti čičmundi vadí.Slovo hygiena jim opravdu nic neříká.Na nehtech u nich jsem byla v Jičíně před více jak dvěma lety.Zdobení bylo pěkná,ale to bylo tak vše.Odcházela jsem od nich s nehty zbroušenými až do krve a navíc jak mi ořezávala ta čičmunka kůžičku,tak z šesti nehtů mi tekla krev:-(No hrůza jako z hororu a navíc ta cena nebyla taky nejmenší…Ale to co měla čekalo až začaly nehty odrůstat hrůza.Dobrého půl roku jsem je dávala dohromady.A teď jsou tu na každém rohu a blbnou nám tu všem hlavu.Jeden můj známej z hygieny z Brna dělal kontrolu v jednom z těch jejích salonů a světe div se museli to zavřit,protože používali akryl na lepení trubek ve stavebnictví.Dobré ne??Tak se nedivte,proč se pod nehtem dělá plíseň.Nehet musí dýchat a né že tam naserou co jim přijde pod ruku.Máme tu plno dobrých nehtařek,jen je na lidech aby si uvědomily že tady ty šmejdy,co neumí ani česky,nedodržují hygienu a atd nechceme!Ženský neblázněte:-))

Štěpánka | 19.8.2010 23:18 | ip: 94.113.171.24

Já se dala zlákat na Vietnamy na Praze 4 i přes to, že jsem byla spokojená u své nehtařky – udělala jsem to jen jednou a chci Vám napsat, že jsem se k Lence Techlovské znovu vrátila, ani jsem se nemusela omlouvat, bylo jí od prvního pohledu jasné co se stalo a taky kdo se na mně vyřádil. Chci tím jen říct, že tyhle asijské experimenty nejsou ani levné ani bezpečné – spíš naopak, Horší je, že to nepoznáte hned a pak už jen zoufáte nad svými kdysi upravenými a nepoškozenými nehty a hledáte pomoc. Štěstí bylo, že sem se měla kam vrátit :-)

Lucka Licková | 23.8.2010 21:08 | ip: 78.136.139.204

měla jsem udělané nehty v asijském nehtovém studiu a byla jsem s nimi maximálně spokojená. neupadávali, neměla jsem s nimi žádný problém. jsou dražší ale vyplatí se. :-D

zdenca | 24.8.2010 10:37 | ip: 89.176.134.92

MOJE DĚSIVÁ ZKUŠENOST S VĚTNAMCI!!! :-(

Jsem taky nehtařka, a jednoho dne, když jsem byla mimo domov mi náhodou uletěl nehtík, rozhodla jsem se že si zajdu doplnit ten jeden k Vietnamcům, zjistit jaké mají metody a tak. A taky jsem zjistila, paní která mi ho dělala mi ho až extrémě vybrousila, když jsem řekla že mě to bolí, smála se a pokračovala, bolest z broušení a smrad z těch jejich čínských pudélek byla ukrutná. Nechala jsem si udělat francii a bílé zdobení. Sice moc pěkné, ale po pár dnech se barva vymyla. A zbroušený prst mě bolel ještě týden.
Pak mě v mém salonu navštívily ženy, které byly po nehtech od vietnamcu. Jo jejich nehty drží, ale když se zlomí, zlomí i zdravý nehet pod tím…opravdu děsivý pohled, 2 nehty na každé ruce rozlomené tak že se celé hýbaly a šlo i maso vidět.Rozhodla jsem se tu vietnamskou hrůzu sundat at se bolístka zahojí. Ostatní nehty pod vietnam. modeláží vybroušené jako ten nejtenčí papír, poškozené a rudě červené.
…VIETNAMCI UZ NIKDY…

Pavlína (bohacova007@seznam.cz) | 24.8.2010 11:20 | ip: 93.187.106.4

ahoj.. viděla jsem pár hezky udělaných nehtů od větví, ale pak jsem taky viděla, co po nich zbylo na přírodních.. chtělo se mi doslova zvracet. Po větvích jsem nehty pilovala a ten smrad byl hroznej..
To že jsou nehty tlusté, dámy, které neděláte nehty, neznamená, že jsou špatně udělané.. Pokud se dělají gelem, tak se musí udělat tzv. C oblouk, aby nehet vypadal přirozeněji a nepraskal.. Když chce po mně někdo „placaté“ nehty, tak mu je raději neudělám vůbec a pošlu je jinam, protože vím, že placatý nehty dlouho nevydrží..
Vietnamci možná dělají lacino, ale rychle, tím pádem si vydělají za stejný čas stejně a možná i víc jak česká nehtařka, která se s nehty piplá déle, aby to bylo pořádně a tudíž za to chce víc peněz.. Za ty prachy si ale také (narozdíl od větví) nakoupí větší množství pilníků, aby měla na každou zákaznici jeden, kvalitní materiál a dezinfekci!!!
Ona totiž NÍZKÁ CEN není všechno, milé dámy..

Camilla81 | 24.8.2010 11:56 | ip: 195.127.90.66

jedna známá má známou na hygyeně.byla na kontrole u asijských nehtařek u nás na obchoďáku.
máte tekuté mýdlo na ruce?nerozumět čésky-donesla jar
lékárnička ?sterilizátor??a papírky na kontrolu sterilizování??de­sinfekce??čis­tící prostředky??
celá kontrola byly v tomto duchu…
a jejich gely-to je kapitola sama pro sebe…
to je gel?–ano,gel
akryl gel?ano,akryl gel
pilníky? brusky? atd.humus.
podle zjištěných závad je to na zavření "studia"ale-
mohou jenom dávat pokuty,které nikdy nemají problém zaplatit.ale našim by to zavřít musely
a teď čtu v sedmičce,jak zvou do profesionálního amerického studia se skandální slevou!a levný,skandální materiál nakupují kde?
Další známá je nehtařka a tak jsme se o tomto nerovném postavení podnikání bavily.Říká-mně klientů neubylo,ale chodí noví se zničenýma nehtama od asiatů.Už je neberu,protože si zničím 3–5 pilníků ,jak to drží a nemám nervy brousit lidem nehty na maso.
takže dámy,které nemáme na nehty,tak si je zase upravme doma-ale k nim-nikdy!

šárka | 24.8.2010 15:06 | ip: 80.78.156.11

Nechápu , že tu dovolíme srát šikmáče do všeho. V některých městech je problém najít obchod se zbožím né od nich. A nehty,Za 600Kč????!Nehty se dělají od 420–700Kč.A ten jejich matroš co drží a urvete ho v lůžku i nehtem. Roušky chrání je a né nás atd. Zakázala bych jim v tomto podnikat. Našinec má problém v tomto oboru projít hygienou i když je čisto více jak v nemocnicích. A dotyční dostanou povolení hned. Nahoře huj a dole fuj.Ne jedna známá se spálila a pak lítala na kožní. :-(

Dana | 24.8.2010 15:39 | ip: 88.101.145.122

ja bych napsala : dole chuj a nahoře fuj :-D

iggi | 25.8.2010 22:37 | ip: 85.70.106.62

Ahoj všem
Pokud je klientka nespokojena, má deformaci způsobenou nehtařkou, má možnost obrátit se na soud a požadovat patřičné odškodnění, dotyčná pak zkončí.To je především věc klientely.Ve světě toto možné není, tam si nikdo nedovolí používat jiný materiál, než originál.

Jana :-P

Jana | 27.8.2010 21:46 | ip: 213.192.60.23

Nechápu všechny ty komentáře.. Moje teta chodí k větvým.. Takhle krásný nehty jsem opravdu ještě neviděla.. nejsou tak tlustý a když odrůstaj ani by to člověk nepoznal! Ještě se jí jedinej neulomil, chodí tam něco přes půl roku a cena taky pěkná :)
To že berou práci českejm nehtařkám je věc druhá.. Konkurenčí boj je ale všude..

Luci | 28.8.2010 1:20 | ip: 77.236.208.42

Vazene damy,
moje kamaradka ze stredni je vietmnamka a jeji matka prave dela v jednom z tech salonu v Praze. Nosim gel uz 4. rok a tak jsem se k ni chtela objednat na doplneni. Prestoze mela ruzne akce a furt hodne lidi, tak ma kamaradka me tam zakazala chodit, a to z toho duvodu, ze material je tak levny a nebezpecny, ze je dokonce skodlivy zdravi. RUce si davate kazdy den do pusy, licite se, roztirate make up po obliceji, to vsechno z toho toxickeho materialu zustava na pokozce. Na rozdil od materialu, ktery pouzivaji cesky v normalnich standardnich salonech je to levna sracka, kterou si zpusobite problemy. Tu je rozdil v cene…

Marianna | 2.9.2010 17:57 | ip: 85.207.118.180

Děkuji Mariano,
konečně to snad naše holky pochopí!!!!!!!! není to výmysl českých nehtařek proti vietnamským!!! ale tady sranda končí…jak jim to může procházet???!!!
hazardovat se zdravím lidí!!! čtete to taky,lidi z hygyeny?? zavíráte oči-nebo co?? je to tak se vším obchod-jídlo,–pečivo-zelenina a smradlavé boty a hadry vše dohromady.myší bobky a noclehárna dohromady…podotýkám-je mi jedno kdo je jaké rasy-vadí mi že se neměří všem stejně!!

šárka | 3.9.2010 13:10 | ip: 80.78.156.11

Chcete vědět jak vietnamci dělají nehty? Úplně na začátku si ve Vietnamu doma na gauči splácají Osvědčení o absolvování odborné rekvalifikace, pak to přinesou na český ŽÚ a protože u nás BOHUŽEL není možné si v mezinárodní databázi ověřit platnost takových dokladů – bez okolků tuto práci mohou provádět. BEZ LEGRACE – tohle mi řekla přímo paní úřednice.

To, že falšují materiál světových a vysoce kvalitních firem – též přímo od zdroje, jim je dost podobné a pročpak asi dávají 50% slevy na služby…

Myslím, že komentář o tom, jak takové nehtíky od nich vypadají a v jakém prostředí se provádí, už po tomhle není třeba…

A nechápu – PROČ se u nás podporují místo českých poctivých živnostníků takovéto pochybné komunity…

zuzi | 5.9.2010 12:24 | ip: 77.48.187.12

Ahoj Míšo,
promiň, nějak jsem pozapomněla. Jsem z Olomouce, takže s Prahou asi nic, ale asi před deseti dny, jsem si s kámoškou koupila komlet sadu na nehty domů, jelikož jako studentka moc peněz nemám. Máme WZ nails Gely a drží, jak přibité, nepraskají. Nelámou se a vydrží i těžší práci – zvedání beden atd. na brigádě. Není na tom nic těžkého a naše nehty nás teď vyjdou na pakatel. Dokonce jsme i přišly na způsob, jak nenadstavovat tipy, ale jen modelovacím gelem. Takže kdo má nervy (dlouho to trvá) a kdo je aspoň trošku zručný, jděte do toho a pokud vám gel doma nedrží, zkuste akrylgel, ale myslím, že takhle doma je to asi nejlepší, pokud to člověk umí. :)

Terka | 5.9.2010 14:58 | ip: 90.176.167.247

Já mám jen ty nejlepší zkušenosti.Nehty od asiatek se nelámou,nikdy jsem neměla probrusy do krve ani nic jiného.Nehty vydržely až 6 týdnů bez opravy,nemohu si stěžovat.Mimochodem pracuji v zemědělství a jezdím na koni,a přesto drží bez problémů.Králová Jana :-)

jana králová (kralovna.janka@seznam.cz) | 5.9.2010 15:19 | ip: 88.103.2.149

Od vietnamců si občas dovolím koupit něco z textiku nebp umělé kytky nebo ponožky a kabelky – na jednu sezonu to vydrží i když se o kvalitě mluvit moc nedá – u nich je všechno napodobenina nebo rádoby originál. Co ale už nikdy nepoužiju je manikura, modláž nehtů, pedikura, nebo kosmetické a kadeřnické služby a jejich fastfoody nebo restaurace. To ne – na svou kůži,vlasy nehty a zažívací trakt nedám sahnout nebo ji jakýmkoli způsobem ubližovat. Je to vždycky riziko a dost velké, hlavně v materiálech, surovinách a taky způsopbu přípravy jídel i poskytování služeb. Mám ráda kvalitu, u služeb zkušenost, komunikativní přístup a velkou míru citlivé profesionality – a u jídla čisté a poctivé suroviny. Jejich american nails je jen nálepka na materiálu, který do kosmetiky nepatří.

Olga Matuštíková | 12.9.2010 22:44 | ip: 78.136.190.42

Zkušenosti děsné – každého varuji – používají agresivní materiály a častop nemají žádné kurzy ani školení- ŽL si kopírují mezi sebou -výsledky vypadají podle toho.Ale zdá se že jejich služby na západě Čech hodně ubývají -Jak jinak když se po pár měsících projeví to svinstvo ale pozor stěhují se směr Morava a dále na východ.
Takové Orchid nails,Praha, Nails art Studio Brno, ¨nebo Honey Nails Boskovice jsou pořád Ti stejní-jen dávají stále větší slevu ale lidi a ženský už jsou vyučení a zažili si od nich svoje. Jen úřady a hygiena k tomu mlčí,mlčí a mlčí .jak dlouho a za kolikl?????

Ester K. | 2.10.2010 20:38 | ip: 78.136.187.144

Ahoj…já si dělám nehtíky sama a vyjde mě to mnohem levněji…občas udělám i kámoškám za menší peníz…

Peťulka | 5.10.2010 13:11 | ip: 195.113.197.98

Ahoj holky,už 9 let dělám nehty,ale co dokážou naši Vietnamští spoluobčané,to je mazec.Chodí ke mě neštastnice co jim svěřili ruce a je jich cím dál víc.Takže české nehtařky nezoufejte,ono na ně dojde.Když budu používat jejich materiály,tak budu dělat nehty za 100kč a ještě vydělám :-P A jejich hygiena je otřesná.Proto taky ty kožní porblémy.A brus­ky?Tak to je taky mazec.Klientky mají pak opravdu kvalitní nehty :-PMějte se pa a k vietnamcům opravdu ne.A to neříkám jenom proto,že jsem nehtařka :-)

Andrea | 6.10.2010 10:09 | ip: 92.62.224.27

Ti co chodí na nehty k Vietnamcům nemají vkus, můj názor. Každy už pomalu pozná, odkud je máte, což je děsný. To, že zaplatíte směšnou částku za nehty ještě neznamená, že je máte kvalitní. Právě naopak, na nehtech máte smradlavou sr… Ale samozřejmě každýmu voní a líbí se něco jiného…Jooo a dál je podporujte, je jich tu málo :-D

Maruška | 11.10.2010 11:38 | ip: 88.101.115.9

Předchozí Další

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.