Zpět na Nehtová studia

Asijské nehty -jaké máte zkušenosti? (strana 12)

Ahoj všichni, nehty jsem si u těchto „lidí“ nechala dělat jednou a už od začátku se mi to nějak nezdálo. Jejich práce, materiál .. Byla jsem hloupá a chtěla to zkusit :-! no a jak to dopadlo :-! Škoda mluvit. Nehtové lůžko se mi úplně zničilo a oddělilo. Trvalo přes 2 měsíce, než bylo všechno jakž takž ok. Ještě dnes (cca 5 měsíců) po nehtech musím docházet na dermatologii… :-!

Petra | 27.11.2012 7:55 | ip: 78.156.137.1

Ahoj všichni, nehty jsem si u těchto „lidí“ nechala dělat jednou a už od začátku se mi to nějak nezdálo. Jejich práce, materiál .. Byla jsem hloupá a chtěla to zkusit :-! no a jak to dopadlo :-! Škoda mluvit. Nehtové lůžko se mi úplně zničilo a oddělilo. Trvalo přes 2 měsíce, než bylo všechno jakž takž ok. Ještě dnes (cca 5 měsíců) po nehtech musím docházet na dermatologii… :-!

Petra | 27.11.2012 7:55 | ip: 78.156.137.1

Ahoj všichni, nehty jsem si u těchto „lidí“ nechala dělat jednou a už od začátku se mi to nějak nezdálo. Jejich práce, materiál .. Byla jsem hloupá a chtěla to zkusit :-! no a jak to dopadlo :-! Škoda mluvit. Nehtové lůžko se mi úplně zničilo a oddělilo. Trvalo přes 2 měsíce, než bylo všechno jakž takž ok. Ještě dnes (cca 5 měsíců) po nehtech musím docházet na dermatologii… :-!

Petra | 27.11.2012 7:55 | ip: 78.156.137.1

Rada bych se i ja pripojila k teto diskuzi s kladnym hodnocenim. Co se tyce kosmetiky, kadernictvi, masazi ci peci o nehty, vyhledavam vzdy kvalitni sluzby a neni mi lito za ni potom zaplatit i vyssi castku. Proto do nehtovych studii tzv. „U vietnamcu“ chodim ne za nizkou cenou(jsou studia drazsi nez u ceske manikerky), ale za kvalitne odvedenou praci. Fotky nehtu, ktere obletely svetem jsem videla na vlastni oci i v beznem kosmetickem studiu, kdy pani trpela alergii na acrygel… Potom je otazka, zda by si vietnamska manikerka dala jakykoliv hnus i na svoje nehty…
Za sebe: SPOKOJENOST A NE VZDY SE VYPLACI HLEDAT NEJNIZSI CENU!!

Michaela | 17.12.2012 16:16 | ip: 78.45.252.31

Rada bych se i ja pripojila k teto diskuzi s kladnym hodnocenim. Co se tyce kosmetiky, kadernictvi, masazi ci peci o nehty, vyhledavam vzdy kvalitni sluzby a neni mi lito za ni potom zaplatit i vyssi castku. Proto do nehtovych studii tzv. „U vietnamcu“ chodim ne za nizkou cenou(jsou studia drazsi nez u ceske manikerky), ale za kvalitne odvedenou praci. Fotky nehtu, ktere obletely svetem jsem videla na vlastni oci i v beznem kosmetickem studiu, kdy pani trpela alergii na acrygel… Potom je otazka, zda by si vietnamska manikerka dala jakykoliv hnus i na svoje nehty…
Za sebe: SPOKOJENOST A NE VZDY SE VYPLACI HLEDAT NEJNIZSI CENU!!

Michaela | 17.12.2012 16:17 | ip: 78.45.252.31

Pracuji už 13 let jako nehtová designérka, posledních pár let už mne opravdu štvou nepoučitelné ženy, které chodí ke mně do studia, abych jim dala do kupy zničené nehty po návštěvách vietnamských nehtových studií. Velmi často se pak setkávám s bolestivě probroušenými nehty,nezřídka napadených mykózou. Má práce mne velmi baví, ale tyto klientky už odmítám. Já si dávám půl roku práci, abych dala do kupy tu pohromu a některé z nich se pak k vietnamcům vrátí, aby ušetřili 200korun. Lidská omezenost nemá hranice. :-|

Dagmar | 10.1.2013 22:33 | ip: 78.156.137.4

přidám svůj komentář na toto téma, dřív jsem chodila k české manikérce, nehty moc nedržely do 14 dnech dole. Tak jsem si řekla že zkusím vietmance, vy co říkáte že jsou nehty krásné máte pravdu jsou krásné ale opravdu jen na venek. To co je pod tím ackrylem je neskutečné. Když jsem ty nehty sundala tak jsem cítila neskutečný zápach, propilované nehty až do masa a higiena žádná. myslím že ty vietnamci vědí proč si berou roušku a nemají umělé nehty :/

Naty | 14.1.2013 19:18 | ip: 46.135.10.15

Milé dámy, když tady čtu celou dlouhou diskuzi, tak se zamýšlím nad tím, proč nikdo nepodá stížnost na hygienu k odebrání vzorků přímo při modelaci nehtů – kontrolorky jsou přece taky ženy a ČOI má snad i takovou pravomoc. A když ne ČOI, tak se určitě najde jiná instituce.

Ludmila | 15.1.2013 7:58 | ip: 80.95.126.54

Damy, myslim, ze receno bylo uz uplne vse, jen malej dotaz, kdyz jsem cetla prispevek- „je tam deset stolu, deset zenskych a chteji 200,–“ Opravdu si myslite, ze hlavni vydelecni cinnost Vietnamcu a jinych asijskych ras v Ceske republice, je modelaz nehtu?? ;-)

Denisa | 3.2.2013 2:16 | ip: 89.24.13.224

Damy, myslim, ze receno bylo uz uplne vse, jen malej dotaz, kdyz jsem cetla prispevek- „je tam deset stolu, deset zenskych a chteji 200,–“ Opravdu si myslite, ze hlavni vydelecni cinnost Vietnamcu a jinych asijskych ras v Ceske republice, je modelaz nehtu?? ;-)

Denisa | 3.2.2013 2:16 | ip: 89.24.13.224

Damy, myslim, ze receno bylo uz uplne vse, jen malej dotaz, kdyz jsem cetla prispevek- „je tam deset stolu, deset zenskych a chteji 200,–“ Opravdu si myslite, ze hlavni vydelecni cinnost Vietnamcu a jinych asijskych ras v Ceske republice, je modelaz nehtu?? ;-)

Denisa | 3.2.2013 2:16 | ip: 89.24.13.224

Damy, myslim, ze receno bylo uz uplne vse, jen malej dotaz, kdyz jsem cetla prispevek- „je tam deset stolu, deset zenskych a chteji 200,–“ Opravdu si myslite, ze hlavni vydelecni cinnost Vietnamcu a jinych asijskych ras v Ceske republice, je modelaz nehtu?? ;-)

Denisa | 3.2.2013 2:17 | ip: 89.24.13.224

Názory jsou různé a to je asi správně. Každopádně z mé zkušenosti a taky mých kamarádek to u Vietnamců většinou dřív nebo později nekončí dobře – propilované nehty, plíseň, nemožnost komunikace,… Jsem z Brna a našla jsem super nabídku na modeláž a doplnění za 199 korun a to v českým salonu! Nehtíky jsou krásný a bez problému drží,takže já už k Vietnamcům rozhodně ne. Jo a ten salon se jmenuje Prima Studio v Brně.

Pavla | 6.2.2013 17:09 | ip: 188.95.60.68

Bohužel,musím se také připojit k nespokojeným zákaznicím. Vydala jsem se k nim poprvé a určitě naposlet, když jsem se chystala na sestřinu svatbu.
Manikúru mi prováděl Vietnamec, který navíc vůbec nerozuměl česky, Nehty mi opiloval do krve, hlavně po stranách, vše potom probíhalo docela dobře, nehtíky se mi líbili, ale jen do doby, kdy začaly odrůstat a já si tu „divně“ tvrdou hmotu sundávala postupně i se svými nehty.
To bylo v září. Čtvrt roku potom trvalo, než mi odloupané nehty odrostly a daly se dopořádku. Jak tady někdo psal, určitě to je pěkné svinstvo, jen na to prostě někdo reaguje hned a někdo třeba později… 8-O

Bára | 10.2.2013 13:40 | ip: 194.213.47.254

No česká nechtařka… během tří hodin co plodila otřesné nechty za 600,– dokázala pomluvit vietnamce neuvěřitelným způsobem. Dokonce povídala že zakaznice mlátí pilníkem přes prsty, pilujou do krve apod. No kecy neskutečné. Chodím k vietnamcům 4 roky a kolikrát nestihnu dojít na doplnění a tak nehty opiluju… nikdy se mi nestalo, že bych měla svoje nehty poškozené, nekroutí se netřepí nic… a to mám nehty normálně mizerné… problém je že když jdete na nehty poprvé tak akrylky docela bolí… i mě když je třeba dva měsíce nemám tak než si zase zvyknu…problém je taky že ten jejich akryl jen tak neurvete, když už tak s nechtem… ale nevim jak vy ale u nás první co udělaj je že vám ruce umejou dezinfekcí a na konci taky…takže ty konkurenční komentáře mě tu fakt pobavily… styďte se dámy :-D

tereza | 19.3.2013 21:41 | ip: 77.48.109.8

Dobrý večer, dámy, jsem česká nehtařka se 4letou praxí, která si sem přišla nadělat nepřátele na obou stranách barikády :-D
Nebudu nikomu říkat, ať nechodí do vietnamských studií – oni opravdu nejsou všichni stejní – ale co říct musím, je to, že jsem nehty z vietnamských studií sundávala 3× a pokaždé to bylo téměř stejné. Ty první jsem odpilovávala 6 hodin!!! Podotýkám, že za odstranění modeláže + výživu si účtuji 150,– Spočítejte si tedy samy, za kolik jsem jako „česká zlodějka“ pracovala… směšné, že?! V jakém stavu byli nehty je čistě věcí jejich majitelek. V současné době nepříjimám ženy, které přijdou s vietnamskou modeláží (ano, ten materiál lze poznat), nestojí mi to za to.
Na druhou stranu je spousta českých „rádoby profi“ nehtařek, které sice stojí – odpusťte mi ten výraz – za ho.no, ale aspoň většinou nepoužívají toxické materiály. Laik se těžce orientuje v tom, co má a co nemá čekat a spousta dam ani netuší, jak má modeláž probíhat nebo jak si vybrat správnou manikérku, na co se zaměřit atd.
V první řadě musí být studio už na pohled čisté (a nejen na pohled)! Modeláž ani příprava na ni nesmí nikdy bolet (i když někomu je krajně nepříjemné i zatlačování kůžiček)! A také Vám manikérka vždy musí být ochotna sdělit a ukázat s jakým materiálem pracuje, proč si vybrala zrovna tuto značku apod. (jistě, může si vymýšlet, ale já mám ve svém studiu samozřejmě od všeho materiálu faktury). Je toho samozřejmě víc, podle čeho si vybrat správně – stačí do googlu zadat kouzelné „jak si správně vybrat manikérku“ ;-)
Koukejte na to, co Vám kdo „patlá“ na nehty, ptejte se, máte na to plné právo!!! A vy, co si nehtíky děláte doma, počtěte si v diskuzích, projděte víc návodů, zkoukněte víc videjí a pokud aspoň trochu můžete, zajděte si na kurz modeláže pro domácí použití, není tak drahý. Vyhnete se propilovaným nehtíkům a radám typu „ten nehet musíš pořádně narušit“. PROBOHA NE!!! NEHET MUSÍ ZŮSTAT ZDRAVÝ A V POŘÁDKU!!! Ten nehet je třeba pouze zmatnit!!!

Tina | 21.3.2013 0:25 | ip: 89.203.176.14

A pro úplnost ještě jedna prosba… pokud se Vám poprvé modeláž odchlípne, zajděte si znovu ke stejné nehtařce, možná Vám bude víc sedět jiný materiál a společně se Vám ho podaří najít. Pokud se to samozřejmě opakuje neustále, najděte si lepší. Ale všichni jsme jenom lidi a pokud byl odchlip (výjimečně, ne stále) způsobený špatnou přípravou nehtu, je také možné, že Vaší manikérce dnes např. zemřela babička či onemocnělo dítě a ona z úcty k Vám a z profesionality nezrušila Váš termín ;-)

Tina | 21.3.2013 0:34 | ip: 89.203.176.14

Pěkný den všem,

tak já chodila k českým ženám na nehtíky i k vietnamským. Zkušenosti, u české ženy,pod nehtem se mi vytvořila plíseň. Jen jsem brnkla nehtem o překážku a byl dole. Možná jsem měla smůlu na nehtařku, možná začínala, možná také šetřila na materiálu… U vietnamců, musím Vás zklamat všechny ty, co tu na vietnamce pějete samé zápory, nehty od nich jsem měla pěkné, držely a žádná plíseň !!!
Pak jsem, jelikož jsem dostala na Valentýna dárkový poukaz na nehty, šla k české nehtařce a také spokojenost. Nemyslím si, že od všech vietnamců budeme mít plísně a zničené nehty a od češek krásné a zdravé hehty, je to individuální… To spíše český národ, nerozdýchává podnikavé cizince. Ale to je můj názor. Lepší pracovitý vietnamec, než věčně nic nedělající problémový cigán. Takže ženy, které touží mít krásné nehty a nemají zrovna na to dávat o 100 a více korun navíc, nebojte se k vietnamcům:-)

Ahoj :-P

Renáta Francová (renata.francova@email.cz) | 25.3.2013 14:46 | ip: 88.103.155.47

Milá Renáto Francová, píšete, že se vám vytvořila pod odchlípnutým nehtem plíseň od české nehtařky. Takže jste zajisté musela nehet léčit pod lékařským dohledem že? Brala prášky a používala mast že? Asi těžko. ;-) Málokdo ví, jak nehtová plíseň vypadá a že se na ruce těžko chytá. Vy jste měla pod odchlipem pouze vodu a ta se zabarvila, já tomu říkám žabinec, který se po odstranění modeláže dá otřít desinfekcí a nehet je opět čistý.
Však choďte do asijských studií. Nikdo vám to nezakazuje, jen pak nechoďte plakat k českým nehtařkám a k lékařům, kteří již nějaký ten pátek varují před zdraví škodlivými materiály. 8-)

SimcaP | 12.4.2013 11:33 | ip: 217.28.82.254

Dobrý den
Dřív jsem chodila k nehtařce češce.S její prací jsem nebyla spokojena.Z dů­vodu,že nemám dostatek peněz,jsem po půl roce navštívila vietnamce.Vadilo mi to,že jsem se nemohla domluvit,a říct,jak si nehty představuji.Cena 200kč se mi zamlouvala,ale spokojena nejsem.Nedali tam tolik gelu,jak by mělo být.Už jsem od naší nehtařky pochopila,jak by to mělo být.Ted jsem neštastná,protože si nemohu dovolit dát za nehty 400kč.Je tu nějaká nehtařka z Brna,která je levnější? Pokud ano,ráda bych si nechala od ní nehty dělat.
Děkuji,Marcela z Brna

Marcela | 4.7.2013 11:47 | ip: 94.113.34.255

Dobrý den, já už mám gelové nehty 4–5 let. Začínala jsem s českou nehtařkou, která dokonce dojížděla k nám domů a ani nebyla drahá. Ale pravda je, že nehty nikdy nevydržely déle než 3 týdny – postupně odpadávaly a to co se udrželo bylo vždy příšerné… Začala jsem tedy chodit k Vietnamcům – jsem absolutně spokojena . nestalo se mi, že by nehet odpadl, vydrží i dýl než 5 týdnů, nemusím se objednávat a za hodinu jsem hotová. Tedy abych jen nepěla chválu – vadí mi, že se nedomluvíme, a musím přiznat, že sem tam mě pálí nehet při broušení. V sobotu jdu poprvé na modeláž nehtů na nohou, tak jsem zvědavá, jak to bude vypadat…

lenka | 17.7.2013 14:46 | ip: 46.47.159.2

Měla jsem nehty tak zprasené od české manikérky, že mi musela nehty hned čerstvé sundat, sama uznala, že se jí to nepovedlo, po4 hodinách práce neúčtovala nic, k Vietnamcům chodím už 2 roky a bez problémů, spokojenost.

Krisdr | 18.8.2013 16:07 | ip: 79.110.37.18

Dobrý den,
moje osobní zkušenost, je tedy naprosto odlišná. Češka mi dělala nehty jednou a popravdě děs! U Vitnamců zatím v pohodě..tak ne­vím…

Ivana Griačová | 5.9.2013 13:43 | ip: 94.112.165.152

Po nedávné velmi špatné zkušenosti v „českém“ salonu, kdy se mi gelové nehty začaly už třetí den lámat a odlupovat, jsem se rozhodla navštívit NailsCity, všem kritikám navzdory. A musím říct, že jsem byla absolutně NADŠENÁ. Možnost „přijdu / odejdu“ je perfektní. Vybrala jsem si akrylové nehty za 350Kč. Prostory byly moderní a čisté, samozřejmě manufaktura s cca 10ti stoly, ale mně osobně to vyhovuje více než nějaký koutek někde v rohu kadeřnictví. navíc strategické umístění v OC mi perfektně vyhovuje. Žádné zbytečné žvatlání, ale co jsme si potřebovaly říct, jsme si řekly, naprosto perfektní a citlivá práce s bruskou na přírodních nehtech, u každého pilování měnila nástavce dle potřeby, pracovala adekvátně rychle, ale precizně. Kvůli tomu, že šlo o nehty na svatbu jsem si je nechala složitě zdobit a Eia vykouzlila během pár minut nádhernou kresbu na všech nehtech (+150) a ještě mám zákaznickou kartičku, kdy je desátá návštěva zdarma. Jakkoli se zkušenosti mohou lišit, za sebe mohu prohlásit, že teď už mám konečně vybráno a příště už jenom tyhle asijský kočeny :-)

Magdalena Kazdová | 30.9.2013 14:18 | ip: 94.112.60.27

hmmm a ja mam opacny problem 2 cesky obe me nehty znicili rezpektive uz pri delani bolest jak svin ted u vetnamcu vubec nic jsou krasny tak uvidime

hmm | 1.12.2013 21:47 | ip: 84.42.190.106

Předchozí Další

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.