Zpět na Nehtová studia

Asijské nehty -jaké máte zkušenosti? (strana 11)

p.Melounová, proto jsem psala o permanentním laku…což je shellac, gellaky.....neschne za 2min, ale vytvrzuje se v UV lampě za 2min. Odstranění starého a nové nanesení by vám měla udělat profi. Mám jej vyzkoušený a opravdu velmi dobře drží i na problémových nehtech. Nanáší se na přírodní nehet jako lak a také tak vypadá … jen má lepší vlastnosti na pružnost a výdrž ;-) Investice není nijak závratná, já jej aplikuji za 350,–Kč Pokud byste si jej chtěla dělat doma jako laik…tak musíte počítat s větší investicí vč. UV lampy(čtyřzářiv­kové) a účastnit se jednodenního kurzu. Samotné Shellacky stojí více a musíte mít podklad,barevný a pak ještě top…cena se liší v závislosti firem a také v podkladových a vrchních bázích…a také budete potřebovat přípravky na čištění výpotků, též na očištění a přípravu nehtu…myslím si,že se vám opravdu vyplatí si vyhledat nehtařinku ;-)

SimčaP | 27.4.2012 12:00 | ip: 217.28.82.254

proto jsem dávala „schnout“ do uvozovek :-D A nevíte kde se tohle školení dá sehnat?? Zatím jsem na to právě nikde nenarazila.. :-|

Melounová | 27.4.2012 12:40 | ip: 85.70.137.69

zkuste se zeptat na modeláži, či Expa dělá kurzy pro domácí použití…možná dělá i na gellaky ;-) Né každá firma dělá pro laiky…CND Shellac má patent na tuto metodu a musela byste se u nich optat ;-)

SimčaP | 27.4.2012 12:44 | ip: 217.28.82.254

Chodím k asijatům na gelovky a v pohodě, jsem spokojená. Vydrží, nelámou se, v pohodě. Cenově taky fajn. Teď bych chtěla vyzkoušet kaviárové, nezkoušel někdo? Zajímalo by mě, jestli s tím máte zkušenost. Našla jsem to tady hotmode.cz/letos-frci-kaviarove-nehty.aspx

Lucka | 27.4.2012 16:35 | ip: 80.188.67.156

MÉ ŠPATNÉ ZKUŠENOSTI… Bohužel jsem už zklamaná vším co se tady u nás v Čr děje. Začalo to, když jsem si minulý rok dělala kurz na nehtovou modeláž a manikůru. Myslela jsem si, že existuje ještě nějaká spravedlnost, ale asi jsem na omylu. Jako součást kurzu byly také hodiny hygieny, různá nařízení a paragrafy se z úst paní z hygieny jen hrnuly. Jedno z nařízení pro úspěšné otevření studia je, že se zároveň v jedné místnosti nesmí dělat manikůra i pedikůra. Místnost musí být oddělena pevnou stěnou. (aby se neventilovaly bakterie z nohou na ruce atd.) Další věcí, kterou se musí člověk řídít je ta, že každý z použitých materiálů musí mít etiketu se složením a jakési označení o nezávadnosti, že se může v čr používat.
Poté se spustila veliká diskuze, jak je tedy možné, že není na všechny stejný metr? A vietnamci si se svými studii jedou pořád dále, i když u nich výše zmíněné věci ve většině neplatí? Paní z hygieny se na toto téma nechtěla bavit, proč asi? :D:D:D

Pavlína | 27.4.2012 21:24 | ip: 93.187.106.1

MÁ DALŠÍ ŠPATNÁ ZKUŠENOST.
Jsem také manikérka a také jsem se na vlastní kůži setkala s tvorbou vietnamských nehtových studií. Propilovaná lůžka do krve, polámané nehty uprostřed nehtového lůžka (i vlastní nehty), plíseň. K tomu všemu uvedu jednu „chuťovku“. Šla jsem z obchodního centra OC futurum ostrava, kolem nehtového studia od vietnamců, zrovna neměli zákaznice, tak jednoho vietnamského manikéra nenapadlo nic lepšího, než si opřít svou nožku o pracovní židličku a přebrousit si bruskou na nehtovou modeláž i své nehty a kůži na nohou. Po pěti minutách přišla mladá slečna, bez dezinfekce a čištění začal tou samou bruskou brousit její nehty. A co bych zmínila k pedikůře v těchto studiích? Hlavně, že si ženy masírují tělo v masážních křeslech, ale to , že jejich vanička, kde namáčí své nohy nebyla po předešlé klientce dezinfikována, to už je asi nezajímá. Všechny, kteří tato studia navštěvují, obdivuji a přeji jim jen hlavně hodně zdraví!

Pavlína | 27.4.2012 21:41 | ip: 93.187.106.1

Pěkný večer dámy, už přes jsem nosila nehty od Vietnamců a byla jsem s nimi velice spokojená. Krásné zdobení, nemusíte čekat, velice levné, sedíte tam všeho všudy hodinu…gelové nehty mi nikdy nedržely, takže to byla pro mě spása ti vietnamčíci ;-)…ale vzpamatovala jsem se, kdyz jsem se o tech nehtech začala bavit s jednou známou.....přes­taňte tady psát milé dámy bludy o spokojenosti a honem rychle si přečtěte co způsobuje technický akryl,se kterým pracují!!!!!!!!!To že je karcinogenní je strašný, ale také způsobuje neplodnost a podobně…dříve mi bylo líto dát 600korun za gelové nehty u české nehtařky,ted už ne a pokud na nehty nebudu mít finance nebo čas, raději se bez nich obejdu!!!..

Šárka | 11.5.2012 16:16 | ip: 94.113.170.226

Já jsem chodila k Vietnamcům asi dva roky. Nikdy nebyl nejmenší problém, vždy měli čas, cena byla přijatelná. Předtím mi dělaly nehty dvě Češky. od nich byly nehty hrubé, drsné, lámaly se mi, odlupovaly. Pokud jsem je chtěla opravit neměly zrovna čas… Vietnamka i její kolega pracují pečlivě,jimi upravenými nehty se dají lehce sesbírat mince, nikdy se mi nehet nezlomil ani nepoškodil Zatímco Češka V. mi neustále brousila pilníkem až do kůže a krve, u Vietnamců se mi nikdy nic podobného nestalo.

alena tichá | 19.5.2012 23:45 | ip: 90.176.45.208

Když tu čtu reakce, nedá mi to, abych taky něco nepřipsala. Nehty a pedikúru dělám profesionálně 13 let, a jelikož to není jen moje práce, ale i koníček, nemůžu si na nedostatek zákaznic stěžovat. Bydlím a pracuju v menším městě nedaleko Prahy. Asi před 3 lety si zde otevřeli nehtárnu i vietnamci. Chodí k nim spousta lidí a vím, že okolní nehtařky zaznamenaly odliv zákaznic. Osobně musím říct, že jejich práce je na pohled laika líbivá, ale při bližším prohlédnutí jsou nehty ve velké míře propilované a po delší době zničené. U jedné mé zákaznice, která si tam zašla na obyčejnou manikúru, když jsem byla v delší pracovní neschopnosti, došlo kvůli neodborně provedené manikúře k poškození nehtové ploténky (facebook.com/pho­to.php?fbid=12­87924694574&set=a­.1059423102177­.8010.1723911451&­type=3&theater ).

Martina Holánková (martina.holankova@email.cz) | 27.5.2012 13:33 | ip: 89.102.204.200

Možná namítnete, že o nic nejde a že to odroste, ale znalost provádění manikúry je základem i v modeláži nehtů. A mám praxí ověřeno, že čím je zničenější přírodní nehet, tím hůř modeláž drží.
Jenže je tohle příliš nezajímá. O zákaznice nebojují kvalitou práce, se snahou, aby umělé nehty mohly nosit co nejdelší dobu. Nezajímá je jedinec, ale množství. Když je zákaznic málo, udělají akci nebo slevu a na což spousta lidí slyší. A pokud už o nehty nebude zájem, přeorganizují se na to, co zrovna bude v kurzu.
Nepřemýšleli jste někdy dopředu? Myslíte si, že až svými „akcemi“ zlikvidují konkurenci, budou dělat za stejně málo peněz? Podívejte se, jak to vypadá s oblečením a obuví. U nás ve městě jsou hlavně vietnamci a ceny lidové už dávno nemají. Stejně tak to chodí i s večerkou. Přes den nakoupí v akcích v Lidlu a Tescu a večer prodávají s patřičně nasazenou cenou.

Martina Holánková (martina.holankova@email.cz) | 27.5.2012 13:34 | ip: 89.102.204.200

Ale abych byla spravedlivá, i české nehtařky mají máslo na hlavě. Hodně z nich své vzdělávání omezilo na rekvalifikační kurz (často dost nekvalitní), a to je málo. Pokud se dále nezajímají, kam se ubírají trendy, neškolí se, nezkouší nové techniky a materiály, nejsou pak schopny svým zákaznicím nabídnout takové nehty, po jakých touží. Některé zákaznice se pak nechají nalákat nižší cenou a nebo třeba tou, zde zmiňovanou, časovou flexibilitou. V té totiž česká nehtařka nemůže vietnamskému studiu konkurovat. Jedna nehtařka totiž nemůže pracovat zároveň na více zákaznicích, přičemž standardně provedená modeláž trvá průměrně 1,5hodiny. Osobně si myslím, že je lepší být objednaná na určitou hodinu, kde vím, že nebudu čekat, než jít někam na blind.

Martina Holánková (martina.holankova@email.cz) | 27.5.2012 13:36 | ip: 89.102.204.200

A co tedy poradit závěrem? Používat zdravý rozum a chodit tam, kde vám za vaše peníze dají to, co chcete. Pěkné nehty z kvalitního a nezávadného materiálu. (Párek si taky můžete koupit z kůží,škrobu, sádla a vody a nebo z masa ;-). Záleží jen na vás. )

Martina Holánková (martina.holankova@email.cz) | 27.5.2012 13:37 | ip: 89.102.204.200

Nechtový priemysel je na svete niekoľko desaťročí a teší sa čoraz viac europskej popularite. Najbežnejšie chemické látky nechtových salónoch a salónoch krásy sú čpavok, toluén, acetón a formaldehyd, okrem lepidlá, akrylové a iné chemikálie. Amoniak sa používa pri farbení vlasov, toluénu v lak na nechty, formaldehyd v nehtovom priemysle a acetónu sa vyskytuje v mnohých odlakovačoch. Jednou z najviac kontroverzných tém v kozmetickom priemysle sa stala práve kvapalina s názvom MMA. Čo to vlastne je? Správna terminológia je methylmetaakrylát, tekutina, ktorá je vo vačšine štátou zakázaná pre použitie v nechtovom priemysle. Existuje veľa mýtov o používaní tejto látky. Všeobecne platí, ze keď sa spýtate niekoho z odborného kozmetického priemyslu, prečo by sa nemal používať, povie Vám že je toxický. V roku 2001 boli Radou nechtových výrobcov(NMC) robené testy na MMA a potvrdilo sa zistenie z 70 rokov o toxických účinkoch tekutej formy MMA.

Z týchto dôvodov, mnoho spoločností z oblasti nechtového priemyslu prijalo odmietavý postoj k používaniu MMA monomérov ako prísadu v produktoch nechtového priemyslu. Nebolo to kôly tomu, že by bol jedovatý, ale preto, že je nevhodný, nakoľko tento monomér sa využíva aj v iných priemysloch a má aj dlhodobú tradíciu v zdravotníctve a stomatológii. Avšak v nechtovom priemysle by mal byť nahradený inou vhodnejšou zložkou Renomovaný výrobcovia sú presvedčený, že umelé nechty by mali byť nielen krásne ale nemalo by dojsť k poškodeniu prirodzeného lôžka pod nimi, a to akou koľvek formou. Ako vylepšenú zlozku zacali používať EMA alebo Etylmetakrylát. V čom je rozdiel medzi MMA a EMA? Zjednodušene povedané EMA má atóm uhlíka a dva ďalšie atómy vodíka v porovnaní s MMA. To sa nemusí zdať veľa ale účinky sú značné. Pre jednoduché vysvetlenie je to podobne ako METANOL ( priemyselný alkohol) a ETANOL (alkohol použitý v nápojoch).Rovnako ako MMA verzus EMA, rozdiel me medzi dvoma je len jedným uhlíkom a pár atómov vodíka, ale jeden je smrtelný jed a druhý bezpečný ak je použitý v miere

MMA má vysoký potenciál k poškodeniu nechtov a okolitých tkanív, narozdiel od EMA, ktorý má vačšie molekuly a preto sú menej schopné prenikaťdo telesných tkanív a tým sú bezpečné pre )ľudí. Ale ako je to pri jedle , môže sa nájsť aj niekoľko jednincov alergických na produkty obsiahnuté v prípravkoch na umelé nechty. To je dôvod, prečo by mali všetky akrylové a gelové prípravky mali používať len profesionálne vyškolené dizajnérky.
Ako spoznáte salón, ktorý používa produkty obsahujúce MMA?
· MMA má zvyčajne veľmi silný a ovocnýb dráždivý zápach aj po otvorení produktu , aj počas jeho aplikácie.
· Tažko brúsitelné , veľmi tvrdé a nepoddajné umelé nechty s vyšším sklonom k lámaniu.
· Nerozpustné v rozpúšťadlách určených na odstránenie akrylátov.
· Extrémne nízka cena výrobku.
· Pozor si treba dať aj na tovar, ktorý nie je dostatočne označený.
Čo môže spôsobiť?
· Podráždenie očí, nosa, pokožky, krku.
· Môže spôsobiť poruchy nervového systému. Príznakmi sú bolesť v podobe pichania ihli, slabosť, poruchy pamate a sústredenia.
· Poruchy plodu pri vývoji.
· Poruchy pečene a obličiek,poruchy s plodnostou

Prečo je MMA používaný.

MMA je používaný bezpečne ako živice, plasty a plastových zubné protézy. Rozdiel v zubnej priemysle je, že tieto procesy sú vykonávané mimo úst. MMA je prítomný takmer vo všetkých akrylových polyméroch (prášok) na trhu. Tu je úplne prijateľný. MMA je nebezpečný v tekutej forme. Lepidlá, a živice majú tiež malé množstvo pevných MMA, to je tiež prijateľné, v tomto chemickom stave.
Napriek varovaniam sa MMA sa stále používa aj v nechtovom priemysle a to kôly tomu, že výborne drží a je oveĺa lacnejsí ako EMA. Nechty majú neuveriteľnú silu a sú tvrdé…
novinky.cz/eko­nomika/270808-pripravek-k-modelazi-nehtu-je-muze-znicit-nebezpecne-jsou-i-umele-nehty.html

lara | 19.6.2012 10:11 | ip: 95.103.60.135

V mém případě není u služeb vietnamských spoluobčané lákadlem cena, ale způsob jejich servisu, který je flexibilní, rychlý a komplexní.
Jsem časově velmi zatížená a činí mi zkrátka problém objednávky 3 týdny předem s přesně stanovenou hodinou. Většinou chodím na doplnění, když se mi najednou objeví „díra“ v mém diáři a hodí se mi to. Ale spokojená nejsem. Jednak mě velmi irituje, že mi nerozumějí (ale dnes už sama hlásím, že čpitky ani chytičku nechci, že chci pouze fancouskou). Naposledy na moje „chci tenké a potřebuji do práce krátké“ začala nade mnou nesouhlasně mávat rukou a říkala „neni hezký“ a dál si modelovala bouličku na dlouhém nehtě. A především hygiena je prostě špatná. Po celodenním chození v otevřených botech mi ani neumyli nohy a hned se sápají na nehty… Naposledy jsem měla konflikt s Vietnamkou, když jsem jí ukazovala špínu za nehtem na noze, kterou chtěla přetřít gelovým červeným lakem (pak už by nebyla vidět :-) ). Myslím, že je to zázrak, že zatím jsem žádné problémy neměla…
JENŽE NEMÁM ALTERNATIVU!!! -->
Může mi někdo doporučit nehtové studio v Plzni, kde by mi udělali gelový lak jak na ruce, tak i na nohy (bez prodlužování nehtu) najednou? A pokud možno na počkání bez objednávky, případně klidně s objednávkou, ale večer po šesté hodině nebo o víkendu? Budu moc ráda za jakoukoli radu!!!

Barunka | 21.8.2012 13:44 | ip: 193.109.179.117

Vážené dámy, nedá mi to a opět musím reagovat.

  1. nadáváte na špatnou práci českých nehtařek, ale co se zamyslet a uznat, že jste si nedaly práci s hledáním nehtařinky, která je schopna vám splnit vaše představy?
  2. osobně pro své zákaznice mám vždy čas na opravu a pokud se stane bolestivý úraz, není problém ani víkend. Jinak mi nedělá problém pracovat i do pozdních večerních hodin. Vím, že nejsem s tímto přístupem jediná, takže …myslete, hledejte, informujte se ;-)

Simča | 30.8.2012 22:27 | ip: 217.28.82.254

Take jsem chodila k vietnamcum na nehty. Jako takove byly nehty krasne, vypadaly hezky a i prace nehtarek mi prisla celkem ok, ale zhruba po pul roce se mi objevila plisen. Nehty jsem sundala a rok jsem se lecila. Ted uz bych k nim nikdy nesla. Nasla jsem si ceskou nehtarku a nehty jsou super. A jak pise Daniela, ze ceske nehtarky pouzivaji take jeden pilnik na vsechny, tak s tim nesouhlasim. Moje nehtarka ma na kazdou zakaznici pilnik zvlast.

mata | 31.8.2012 12:33 | ip: 85.162.164.30

Já chodím k vietnamcům s menšími přestávkami už deset let a nikdy jsem žádný problém neměla. Jak už tady bylo pár zkušenností s gelovými nehty, taky mi nedržely, třeba už třetí den, mi jich pár odpadlo a to jsem na zkoušku nechala nehty odrůst a šla k české nehtařce. Gelové nehty mi nevyhovovaly, nedržely a objednací doby u českých nehtařek jsou děsivé a nedejbože, když se z nějakého důvodu nemůžete dostavit. Další termín za tři týdny je nemyslitelný.
Akrylové nehty od vietnamců držej perfektně, nikdy jsem neměla žádnou plíseň, či jiný problém. Můžete tam jít kdykoli bez objednání, nebo počkáte maximálně pár minut.
Možná mám jenom štěstí, ale nemůžu o nich říct ohledně nehtů nic negativního, což se o českých nehtařkách v mých zkušennostech říct nedá.

Soňa | 1.9.2012 15:15 | ip: 212.67.92.35

Ahoj zdravím všechny,
musím říci, že jsem si přečetla všechny příspěvky velmi pečlivě. Někdo je spokojený u cizích státních příslušníků a někdo ne. Já osobně musím říci, že nenavštěvuji salóny a ani obchody, které nepatří čechům. Jiný kraj jiný mrav. Myslím si, že by jsme měli podporovat český trh. Je to tak ze vším, nejdříve ovládli vietnamci zeleniny, večerky, hadry a teď doufám, že se jim to nepovede v salónech. Nejprve drží ceny velmi nízké a poté až zlikvidují konkurenci, cenu napálí a kvalita nikde a ochota taky ne !!!
Musím říci ještě na svojí obranu, že v žádném případě nejsem rasista, ale reálně uvažuji. Nechci být zaměstnanec vietnamců za 50,–Kč/hod. Což moc dobře vím, že ženám kolem 50 – 60 let občas nic jiného nezbývá.
Lída

Lída | 5.9.2012 11:01 | ip: 89.176.120.47

Ahoj,já byla u vietnamcu v Brně kousek od hl.nádraží..Musím říct že se mi ani jednou nezlomili,drželi pevně.Ale ta domluva byla horší.KDyž sem jim řekla jaké chci,tak na mě jen zírali.měla sem obyčejné gelovky s fracouzskou manikurou.Chtela sem je nalakovat,ale to sem rači neryskovala,protože nevím jak by mě rozuměli :D..ale ohledně kvality si nemůžu stěžovat…když sem u nich byla tak jediný co sem si přála bylo,abych už od tam byla pryč..nemáte někdo zkušenocst s vietnamci v kr.poli v tescu?

Kikina | 8.9.2012 15:26 | ip: 77.48.106.178

s nehty u vietnamcu konkretne v olomouci jsem velice spokojena. Mam nehty jiz druhym rokem v kuse a bez problemu . pred pul rokem jsem nehty sundala – byly asi tyden jak papir ale to by byly i kdyby mi ty nehty delal svaty – do mesice jsem nepoznala ze jsem pres rok mela akrylove nehty , no a nyni uz je zase pul roku mam . JSOU RYCHLY A SIKOVNI , K TEM NASIM DRAHYM ZLODEJKACH OO KTERYCH SI MYSLITE ZE MAJI LEPSI MATERIALY BYCH NIKDY NESLA. – vsem de o prachy , tak si nemyslete ze se k vuli vasim pazuram pretrhnout :) ;-)

SANDRA | 12.9.2012 8:21 | ip: 188.175.67.109

Já jsem k vietnamcům chodila půl roku a nikdy nebyl žádný problém. V salonu bylo čisto, dezinfikovalo se všechno nářadí. Žádná velkovýrobna, nehty dělala pouze jedna mladší paní + jeden kluk na „recepci“ zapisoval objednávky. Byli slušní a uměli oba dobře česky. Bohužel je pravda, že po cca 2 týdnech mi začaly nehty vždy žloutnout, jiný problém nebyl. Po přečtení článků na internetu a této diskuze jsem se ale rozhodla pořídit si sadu a dělat si nehty sama v pohodlí domova. Vím alespoň, co přesně si na nehty dávám. Chce to jenom ten cvik a budou parádní. A ušetřím. Toť můj názor.

Katka | 22.9.2012 23:42 | ip: 90.178.201.67

Po dlouhé době se sem jdu juknout na názory a je to pořád stejné.Myslím si,že to co si necháme na své nechty tzv. napatlat, je asi to nejdůležitější!!! Pokud nikdo neslyší na to, že Akryl používaný výhradně Asijskými studii je toxický a rakovinotvorný a jakmile přejde do krevního oběhu působí dál!!!! Pak nemá cenu vyvracet zdejším dámám jejich spokojenost,když jsou líné najít si kvalitu za rozumnou cenu. Začínají pokutovat ne zavírat studia,kde testy potvrdily použití MMA,což mě dojímá.Včera jsem četla vyhlášku MZ,kde jisté studio Pha-5 asijské právě používá MMA. Dámy až konečně bude prohibice použití MMA celostátně a vyjde najevo oficiálně,jaké to pro Vás bude mít generační následky,nikdo Vám nic nevrátí a nic s tím neuděláte.
Proto rada zní zjistěte si s čím kdo pracuje a co si necháte dávat na nehty!!!Já osobně si ručím za kvalitní materiál, s kterým pracuji.Četla jsem tu,když nebude paní chodit k vietnamcům,tak si koupila sadu na nehty doma.Jen k tomu chci dodat,pokud je od renomované firmy je vše v pořádku,pokud je z akcí levné gelové nehty v pohodlí vašeho domova!!!Chytráci kupují kde co levného a prodávají dál..pozor na to!!!

Queensi | 30.9.2012 7:05 | ip: 77.48.70.197

Katko myslím si,neušetříte!Jsou novinky,které budete chtít,aby jste si udělala nehty krásně zdobené pokaždé jinak,budete mít náklady větší než si myslíte.

Queensi | 30.9.2012 7:18 | ip: 77.48.70.197

Milá sandro musím se zastat všech,české nehtařky dělají na živnost,ceny vycházejí z toho,asijští nehtaři jsou odměňováni malou hodinovou mzdou,jen pracují do úmoru a neurčují ceny za modeláž a výrobky jim kupují v obrovských baleních s velmi malou pořizovací cenou tzn.,kdo vás okrádá???Malá pořizovací cena=větší výdělek,základní cena modeláže momentálně už 2 roky ve slevě 250,.kč a každá čmárka a kamínek apod platíte,možná platíte mnohem víc.

Queensi | 30.9.2012 7:27 | ip: 77.48.70.197

Nikdy jsem neměla gel na nehtech ,měla jsem akryl a ten už nechci měla jsem hotový nehty ,ale gel že drží ,ale pálí ,ale dá se to prý vydržet,tak já nevím.prosím poradte .děkuji . ;-)

Saba | 25.10.2012 19:49 | ip: 88.102.113.24

Předchozí Další

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.