Zpět na Nehtová studia

Asijské nehty -jaké máte zkušenosti? (strana 4)

Jo ještě jedna věc do salonu kam chodím vietnamky mají nehty rovněž umělé tak předpokládám že by si na svoje nehty nedávaly sajrajty.NAVÍC vím od jedné paní která dělá ve velkoobchodě s nehtovými potřebami že tam nakupuje i ten majitel nehtového studia kam chodím. A chodí tam nakupovat i české manikérky nakupovat.

Martina | 2.1.2011 19:27 | ip: 90.178.229.234

Vietnamci dělají nehty skoro všude v Evropě -když se jim zlikvidovaly tržnice a textilem a jinými padělky čehokoliv – našli si jinou práci. Jenže jejich práce je velmi snado rozeznatelná a věřte, že po krátkém čase každý zákazník i zákaznice pokud není úplně naivní a primitivní přijde na to, že není tak bohatá, aby si mohl dopřávat super „levnou“ péči, která spíš přináší problémy než uspokojení. Jejich klientela je krátkodobá a jednoduchá všude, ale česká povaha to bohužel musí „zkusit sama na sobě“ Tak pokud jde o vlasy, manikuru, modeláž a pedikuru hledání dobré,spolehlivé a nezávadné péče se vždycky vyplatí. A mimochodem-proč je jich tolik – všechno se dá koupit osvědčení o praxi, vyučení i potřebný garant – stačí si přečíst pár inzerátů.Je jen na každé z Vás jak se rozhodnete – jsou to Vaše vlasy, kůže nohy a hlavně ruce a nehty chraňte si je aa nedávejte je napospas komukoliv.

Sofia Bartenscu | 4.1.2011 21:38 | ip: 78.136.179.58

Ať si každý jde kam chce – já jen z vlastní zkušenosti – vystřídala jsem v Praze několik vietnamských „salonů“ pokaždé mi dělal nehty někdo jiný, pokaždé trochu jinak a podle vzhledu nehtů i jiným materiálem, až jsem je měla doslova buničitě měké a bolavé. Od loňského podzimu už kolem nich chodím nevšímavě – máte 2 možnosti, buď mít za skoro stejnou cenu nehtíky perfektní a zdravé. nebo pravý opak. Můžete mít seriové a tuctově barevné malůvky nebo jemné a originální ruce vystihující Vás samotnou jako osobnost, která není žádnou časopisovou kopií. Ale dělat nehty nejde jen odkoukat nebo koupit v podobě pár hodin kurzu.Muí se naučit, získat prax a stále se zdokonalovat a přinášet novinky a vystihnout chrakter klientek.

Sandra Kopecká | 6.1.2011 13:57 | ip: 85.93.104.50

Hrozné , již nikdy ne

xidonie | 7.1.2011 5:41 | ip: 88.102.206.7

Budu k vietnamcům chodit dál a nejsem zdaleka jediná,at se to někomu líbí nebo ne.

Martina | 9.1.2011 14:04 | ip: 90.178.229.234

Já jsem teda s vietnamcema spokojená a stejně používají stejný věci jako české nehtařky… aspoň ty jejich nehty vydrží mnohem déle než u soukromnic… záleží to spíše na vnitřním pocitu a ať si každý chodí kam chce a kde mu je příjemněji

Denča | 9.1.2011 16:22 | ip: 90.177.223.218

Ahoj, jsem z jižní moravy, navštívila jsem několik salonů v Brně a okolí a nebylo to nejhorší, jak kde, nyní jsem vyskoušela asi tři asijské salony po Brně a jsem spokojena, nehty drží, nelámou se, perfektní malba kerou žádná nehtařka neudělá, i po oddělání nehtů nebyly o nic horší než ze salonu.

Jarmila | 11.1.2011 11:06 | ip: 193.245.34.59

Nikdy ale opravdu nikdy už bych nešla k vietnamcům ,ten strašný smrad by se dal vydržet ,ale měla jsem tak spálený okolí kolem nehtu ,že jsem se musela k lékaři protože se mi tam udělal zánět u pár prstů a plíseň pod nehtem .A navíc mi ten jejich akryl pěkně zežloutnul protože jsem kuřák .Jednou to stačilo a nikdy .A cena ? no promiňte ale 700,– za nový v Brně je taky dost.Ted mám novou českou nehtařku a mám nový za 500,– a ještě si pokecám :-)

dese29 | 11.1.2011 12:46 | ip: 78.136.175.250

Hm tak to jsou u vás pěkně drahý já platím na nový pernamentní francouzská nový 390 a doplnění 340.

Martina | 11.1.2011 16:14 | ip: 90.178.229.234

Jo a to jsem z Prahy.

Martina | 11.1.2011 19:01 | ip: 90.178.229.234

Souhlasí, s předchozím příspěvkem. Na základě přečtení všech příspěvků o asijských nehtech, nebezpečí toxicity a všeho možnýho, jsem byť po ročním bezproblémovém chození k nim na nehty „přesedlala“ na tady vychvalovanou nehtařku Lenku Techlovskou. Nehty mi sice udělala pěkně, ale po třech dnech mi odpadl první, což se mi u vietnamců nikdy nestalo. Prostě jsem nebyla spokojená a vrátila se zpět do vietnamského studia. Nemohu říct o nich nic špatného, nechtíky krásně držej, jsou pěkný, tenký, nelámou se a i když jsem si je nechala v mezidobí odrůst, tak nehty nebyly tak zničené. Trochu obroušené, ale to od českých nehtařek máte taky. Asi opravdu záleží na koho narazíte.

Soňa | 17.1.2011 19:17 | ip: 88.101.188.65

Ja osobne si myslim, ze kdyby ten material byl opravdu tak nebezpecny jak tady vykladate, tak si ho tezko budou Vietnamky patlat sobe navzajem na svoje nehty a hlavne, ze by to hygiena povolila.Maji tak caste kontroly, o tom se vam ani nezda. kdejaky cesky kosmeticky by meli kontrolovat mnohem vic. Chodila jsem k normalni ceske nehtarce, muj nehet mi propilovala skrz. Od ty doby jsem se u ni uz neukazala. Chodim k Vietnamce, mila, prijemna, kafe udela a tak hezky nehty jsem nikdy nemela…Zkazit ruce vam dokaze i ceskej clovek

Radka | 27.1.2011 20:58 | ip: 81.200.55.42

Začala jsem chodit na nehty k vietnamcům.Na rozdíl od jiných nehtařek mě to od nich drží je to rychlé a pěkné.Zatím jsem spokojená ted půjdu na třetí doplnění.Cena 500kč. :-)

Mila | 30.1.2011 20:47 | ip: 77.78.72.1

chodím na nehty vietnamcům rok a jsem naprosto spokojená nikdy jsem neměla žádný problém a nehty drží jak nikdy před tím platím za bílou francii 300kč a už bych neměnila na víc ,když mám zrovna náladu a chut jdu si nehtíky nechat doplnit a nemusím se objednávat u nehtařky ,která má termíny na tři měsíce dopředu a je ještě nepříjemná ,když vám se to zrovna nehodí a chce za modeláž jednou tolik .Zlatí vietnamci ;-)

princezna | 31.1.2011 22:38 | ip: 89.235.32.93

Nejšílenější je naprostá tupost nás Čechů…Cena, cena, cena a zdraví je všem úplně ukradené…Nejlépe zadarmo, Češi s tím opravdu nemají problém, pokud jim dáte něco zadarmo, nehnou ani brvou… Nikdo nepřemýšlí o tom, proč je mají tak levné…Jsou to jen a pouze pračky na špinavé vietnamské peníze.Pokud jste nikdy nečetli o mafiích na našem území, jeďte se třeba podívat na Karlovarsko.Ma­rihuana, pervitin atd. Jak myslíte, že se dostanou ty peníze do oběhu? Proč dělají studenkám nehty zdarma? Pro zábavu, vy by jste si něco takového mohli dovolit, pracovat zadarmo.Jim přece nejde o Vaše nehty! Neodváději daně,ročně posílají do Vietnamu statíce vypraných dolarů.Pokud nebudeme podporovat naše živnostníky, zbydou tu jen oni, nevzniknou žádná nová pracovní místa ani ani podnikatelské příležitosti.Pokud nezasáhnou vyšší orgány, jako že ty asi težko, když jsou těmito penězi podplacení, zkuste s tím udělat něco alespoň vy!!

Jasmína | 3.2.2011 22:56 | ip: 90.176.32.109

Tak některé ty komentáře mi opravdu berou dech kam až je schopná dojít lidská zloba a nenávist.Pokud vím řeší se zde zkušenosti vietnamských nehtových studii a ne nějaká mafie.A kdyby to byly skutečně pračky na peníze jak se tady píše tak tam nikdo nechodil a neotvírají další studia.Já jsem u vietnamců spokojená zatím měnit nebudu i když se to někomu nemusí líbit.Nechodím k nim kvůli ceně .Vietnamci jsou vstřícní,ochotný některé české manikerky by se mohly od nich učit.

Martina | 4.2.2011 13:58 | ip: 90.178.229.234

nemyslím že by to byla zloba vůči vietnamcům.
Je to jenom ten velký rozdíl v nerovném podnikání. Zkuste si udělat živnost-a za chvíli vás z ní vytlačí…podívejte na obchody je to jedno jestli s potravinama nebo hadrama…
podívejte na požár na tržnici v Brně–ani ne do týdne nasbíraly tolik peněz,aby to tam otevřely znovu-myslíte,kdyby vyhořely naši živnostníci,že by se na ně ostatní byly schopni poskládat?to těžko,když mají co dělat se sebou…
u nás ve městě mají skoupenou skoro celou hlavní třídu..naši na to nemají peníze…co řidičáky–vás vyhodí,ale oni neumí česky a vždy projdou…atd..
za druhé-kdyby neničily ženským nehty,tak proč by to říkaly doktorky na kožním atd
hygyeně zaplatí pokuty a jde se dál–našim by to zavřely…
ví se o tom,ale úřady na to kašlou…podívejte se na televizi…v jakém humusu zabíjí zvířata a prodávají v
choďte si kam chcete,ale abyste jednou neprosily u nich o práci…
nemám vůči nim nenávist ale ať se u nás měří každému stejným metrem

šárka | 5.2.2011 19:32 | ip: 94.241.71.150

znovu jsem si přečetla celou diskusi..
jak to,že má tolik lidí problémy a končí na léčení ?? to si vymyslely ?,

šárka | 5.2.2011 19:57 | ip: 94.241.71.150

Jsem také nehtařka, ale zároveň jsem i zaměstnaná, jinak bych si nemohla dovolit dělat nehty za 350Kč, délám to proto, že mi to neskutečně baví. I já už viděla klientky s poškozenými nehty od Vietnamců. Ono se není co divit, když používají materiál na ocelové konstrukce. Je opravdu smutné, že krachují české nehtařky, protože jim Vietnamci vzali práci. Ty, co je chválí, ještě zatím nepoznaly jaký to má následek. Ono se to může projevit i za několik let. Myslím, že pak už tu ani naši žádní živnostníci nebudou. Věřte mi, že o nich toho vím hodně, v zaměstnání jsem jejich nadřízená, protože i z jiných dělnických profesí nás vytlačili. Ale komu není rady. Spousta holek tu píše o krásných nehtech a na zdraví jaksi pozapomíná.

Mirka | 5.2.2011 20:14 | ip: 83.208.149.25

Mám s nimi také více než 20 let praxe.Vadí mi například,že náš stát financuje vzdělání jejích dětí a oni do státní pokladny neodvádějí vůbec nic.Vadí mi jejich přístup k hygieně.Stěhovala jsem se do bytu po nich,vím o čem mluvím.Šváb je pro ně běžnější než komár.Nedovedete si představit, jaké to je když usínáte a stále kontrolujete, jestli s vámi není nejaký v posteli,v rychlo­varné konvici, v ručníku, bojíte se nechat děti bez dozoru lézt po zemi,vzít si domů návštěvu.Trvá to minimálně rok než se stálým deratizováním toho zbavíte.A jestli své stejné domácí návyky praktikují ve svých salonech!!Nepřála bych vám vidět díl pořadu Testoviny,jak v jejich bystru v Chebu našli lidské sperma a kočičí drápek.Zní to neuvěřitelně.Pos­ledním argumentem,proč je nikdy podporovat nebudu,je fakt že drogy,které vyrábějí chtějí na českém trhu udat a až jednou třeba zjistíte že Vaše ditě je závislé, pak bude pozdě přemýšlet o tom koho je lepší nepodporovat.

Jasmína | 5.2.2011 21:49 | ip: 90.176.32.109

Hm je to tak jak jsem si myslela.K češkám přestávají chodit zákaznice a přecházejí k Vietnamcům proto jsou na ně naštvaný.Ono je taky důležitý si položit otázku proč tam přestaly chodit.Já k nim nechodím kvůli ceně,ale protože jsou vstřícný a ochotný.Co jsem se bavila se ženskýma proč k Vietnamcům začaly chodit tak mi všechny řekly že je původní nehtařky naštvaly svým jednáním.Tak ted to mají.A hlavně já nebudu chodit k české manikérce když dělá hnusný nehty.To fakt ne.Je to hold otázka trhu.A s tím materiálem kdyby byl tak hrozněj tak tam ženský jdou jednou a dost,a nevracej se tam.

Martina | 6.2.2011 0:19 | ip: 90.178.229.234

Hm a jak poznáš že jsou vstřicni????? oni česky nerozumět, není to divný, to je přece podmínka pro získání žl pro cizince. Kde dělají kurzy???? a kdo jim dělá garanza???? Nikde, a nikdo všecho maji podlaceny i hygienu. Tak to tady mají ty věrné vietnamské zákaznice RAKOVINU v prstech už mají jen je to otázka času kdy se ukáže.Platit za lepidlo na trubky ane za gel nebo akryl mužou jen BLLLBKYYYYYYYY A PRASATA FUUUUUUUUUJ špindíryyyy

VLASTA | 7.2.2011 11:34 | ip: 94.112.227.67

Jsou vstřícný u česky uměj aspon tam kam chodim.Mají tam i vyvěšené osvědčení že absovovali kurzy.A jen zírám kam až může dospět lidská omezenost a urážky to se týče posledního příspěvku od Vlasty.

Martina | 7.2.2011 20:48 | ip: 90.178.229.234

A co se týče hygieny ta je srovnatelná s českými manikerkami a věřtě že mám s čím srovnávat. a laskavě Vlasto neurážejte lidi co chodí ke konkurenci. To svědčí o Vaši inteligenci.

Martina | 7.2.2011 20:55 | ip: 90.178.229.234

Chtěla bych přidat taky pár slov.. Proti vietnamcům nic moc nemám, až na to, že je jich tu nějak moc a kvalita je jim opravdu cizí. Chtěla jsem jít taky na nehty k nim, ale můj vnitřní hlas mi říkal ne. Není to divné, že jejich nehty tak drží, když by měli mít stejný materiál jako češky? A ještě za takovou cenu. Naši si to dovolit nemůžou zkrachovali by. Nemůžou mít kvalitní nehty, když nemají kvalitní oblečení, tohle fakt nejde do kupy. A chválit nehty, že dlouho vydrží a neodlepujou se. Nevíte co máte pod nimi za lepidlo. Copak může mít kvalitní jogurt záruku skoro měsíc? Je to samá chemie. I češky, které dělají nehtíky mohou být nekvalitní, to máte celkem se vším, je to o dobrém výběru. A mimochodem do jejich bistra bych taky nešla. Ale každý je svého štěstí strůjce.

Petra | 8.2.2011 19:49 | ip: 46.135.236.254

Předchozí Další

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.