Zpět na Nehtová studia

Asijské nehty -jaké máte zkušenosti? (strana 3)

a teď jsem četla že jich dojede stovka do nemocnic,domovů důchodců jako zdravotní sestry…o-pair…nejsem proti nim,ale když nemají naši práci…

šárka | 11.10.2010 13:56 | ip: 80.78.156.11

Já nemusím pryskyřici-akryl od asijských nehtařů, myslím, že tento materiál tady byl po revoluci před 20 lety, už je tady gel. A velmi dobře dělá nehty gelové ve studiopino.cz jsou přirozené a vydrží do doplnění 4 až 5 týdnů. Praha 4

Eliška Hrubá | 12.10.2010 11:41 | ip: 85.162.29.179

ahoj musím se zastat vietnamců pokud si budou naše nehtařky účtovat
700 a více za nehty tak se nemůžou divit že ženský jsou radši k
vietnamcům.

martina kalová | 17.10.2010 12:56 | ip: 90.178.229.234

Vážené dámy…jsem v šoku!Jste se snad úplně zbláznily!Jen dokazujete jak nedomýšlíte následky toho sajrajtu co vám dávají na nehty!!!!Vždyt je to rakovinotvorné,to vám je jedno?Nechat si za 600 leptat nehty a kazit zdravíííí?Je to technický akryl,proto je tak odolný,prostupuje vám přez nehty do celého těla a propilované,zničené nehty jsou výsledek okamžitý,ale co ten dopad na celé zdraví?A desin­fikovat nástroje je nokdo nevidí,vždyt se zamyslete proboha na možný dopad jejich neprofesiální práce!!!A pak si stěžujte,že tu nemáme práci a kažte dál náš trh…za pár let budeme větvím držet dveře a normální kvalitní věci se tu neseženou.Nejsem rasistka,ale regulovat by se to nějak mělo.

Lucie | 18.10.2010 9:45 | ip: 85.160.125.53

p. Martina
kdybyste měla živnost a kupovala kvalitní schválené věci-s kontrolou hygyeny v patách,tak byste to taky nemohla dělat za hubičku!!

  • odvody,energi­e,nájem.....

oni dají základ levně,ale přičtou si každou prkotinu a vyjde vám to stejně…na to už naše ženy taky došly–mimo zdraví

šárka | 18.10.2010 13:46 | ip: 80.78.156.11

p.šárka
jak mi vysvětlíte že některé české nehtařky si řeknou kolem 500–600
tak to ještě pochopím ale nekteré nehtařky nevědí co by si za to řekly

martina kalová | 18.10.2010 21:28 | ip: 90.178.229.234

u vietnamců jsem si nechala udělat nehty přesně před rokem(na taneční) a vydržely téměř do vánoc, kdy jsem je sama sundala protože se mi nechtělo za sundání platit(hloupý nápad-nehtíky držely a po sundání pár dnů bolely, ale zažloutlé nebo nějak drasticky zpilované nebyly)… na nehty jsem si nemohla stěžovat, vydržely celou dobu nepoškozené, vypadaly moc hezky(mám široké nehty, tak jsem se ze začátku obávala jestli mi z toho neudělají umělé lopatky) a každý mi je chválil… co se týče práce:trvalo to něco přes hodinu a jediný problém byl v komunikaci- „rovny“, „dokulata“ a „hotovo“ opravdu není dostatečná slovní zásoba, ale o tom jindy
a k té hygieně: nepomatuji si už přesně jestli mi ruce desinfikovali nebo ne, každopádně všichni muži(!!!), kteří měli s modeláží co dočinění měli roušky. „studio“ se nachází v menším městě, ale zdá se být dost populární-musela jsem se předem objednávat a i potom jsem chvíli čekala, čekající zákazníci mohli přihlížet jejich práci nebo se dívat na televizi(ve vietnamštině) což mi připomíná, že se tam přiřítilo jejich malé děcko a nadšeně zesilovalo nějaký začínající seriál, který nejspíš sledovalo pravidelně a pochybuji, že by nechali vlastní dítě volně pohybovat v „toxickém“ prostředí. toť ode mě vše, ještě zvážím jestli se objednám znovu, ale podle všeobecných reakcí na ono studio a podle mé vlastní spokojenosti doufám, že jsem narazila na tu ojedinělou vyjímku ;)
pěkný zbytek dne, slečny a dámy …

Seya | 18.10.2010 21:38 | ip: 93.99.158.98

znám plno českých nehtařek i z Prahy a za nové nehty si řekou 500–550 za dopnění 450 to mi chcete tvrdit ze používají taky nekvalitní material ?

martina kalová | 18.10.2010 22:22 | ip: 90.178.229.234

p. Martina
zeptejte se našich,co používají a oni vám to i ukáží.jak jsem psala-našim by živnost zavřely…a naše nemají možnost to pančovat.obejděte víc nehtařek.to nejsou moje výmysly a tady to čtete z celé čr.....u nás jsou taky s nima spokojené,než se jim něco stane..ale to je na každém,jak se rozhodne.Tato diskuse je o názorech..a že mají ceny 500–550kč?? někdo má živnost doma a nemusí platit nájem,někdo má levnější gely a taky se bojí,když zdraží,tak nebudou mít lidi…ale náklady se jim pořád zvedají…mám několik známých,kteří se tím živí a toto řeší…jsou i dražší gely,možná proto mají vyšší ceny.zeptejte se na značky a pak se podívejte na net,jak velký rozdíl je v cenách..a taky vybavení je od základu po luxusnější..taky jsem si říkala tam ta je drahá…ale už vím,proč–
můžeme si vybrat,kde jsme spokojení

šárka | 19.10.2010 9:34 | ip: 80.78.156.11

Souhlasím s Vámi že je zde tržní hospodářství a každý si vybere to svoje.Já se zde zastávám vietnamců i českých nehtařek které dělají dobře mají spokojené zakaznice a řeknou si rozumné ceny.
ale Ne vždy výšší cena musí znamenát kvalitu.

martina kalová | 19.10.2010 18:13 | ip: 90.178.229.234

Tak u nás na malém městě máme vietnamské studio Honey nails – manikura,pedikura – když si zadáte jejich IČO uvedené na dveřích provozovny zjistíte že: živnostenské oprávnění mají 7 mesíců , ŽL nemusí mít vyvěšený, provozní řád nemají, stejně jako WC, že by měli mít garanta – nevědí, nebo dělají, že nerozumí.Za tu dobu kromě u nás působily již v Praze, pak v Brně – teď tady na jižní Moravě. Pedikura a manikura v jedné malé místnosti ani být podle hygieny nesmí.Ale zřejmě všechno jde-proč nevím. Lákavé barevné letáky a papíry nalepily na každou zeď- slevy 50 %,.
Zlákat se dala kamarádka mé dcery – studentka, nehty za 480,–po slevě -odloupaly se za 4 dny- všechny až na jeden. Proč na ně neplatí to, co na české pedikérky a manikérky ???

Soňa | 23.10.2010 21:41 | ip: 78.136.144.5

Tak já mam s vietnamcema dobrou zkušenost.Chodila jsem k nim na Prahu 4 nehtíky byly pěkný tenký vždy vydržely 4 týdny.Pak jsem navštívila vietnamce na Vinohradské a tam se mi to zdálo ještě lepší.Je pravda že ta komunikace je horší ale domluvila jsem se s nimi.Nechala jsem si udělat doplnění s francie a třpytky mi udělali jen na tom bílem
pruhu a vypadala fakt krásně.Byla tam se mnou kamarádka která nemá k vietnamcům moc důvěru a když vyděla jak jsou šikovní řikala že až bude chodit do práce nechá si je udělat taky.Maj to tam fakt vymakaný.Je pravda že kdykoliv jdu okolo jejich salonu tak maj plno.I v tom na Praze 4 mají plno a musí řikat zakaznícím at přijdou za hodinu.

martina kalová | 24.10.2010 18:06 | ip: 90.178.229.234

Co máte stále s těma ústenkama ? Ta chrání pouze svého nositele nikoli vás dámy ! Ti co chodí dychat do těchto studií jedovatý odér se za pár let potkají na plicním :-( Lituji naše živnostníky když vidím jak je hygiena prohání, pokutuje a buzeruje, ať si ONI klidně provozují manikůru a pedikůru, ale za stejných podmínek jako ostatní. Nedávno jsem byla u své pedikérky a zrovna jí tam školila nějaká paní chytrá z hygieny, trvala na tom že se musí rozhodně vybudovat ještě jedno wc, její jednání jsem nevydržela a zeptala jsem se proč ONI nemusí mít ani jedno wc, paní „důležitá“ na mou otázku neodpověděla :-( Proč asi ???!!! Všem ČESKÝM NEHTAŘKÁM A PEDIKÉRKÁM PŘEJI HODNÉ ŠTĚSTÍ :-D

Paja | 26.10.2010 3:54 | ip: 93.99.204.62

ani jsem si vaše příspěvky pořádně nepřečetla,ale nechápu ženy,které větname navštěvují!!!!!!!!je plno českých šikovných alevných a nebo držších manikérek českých.Vživitě bych takové studium nenavštívila!!!!ÚS­TENKA CHRÁNÍ POUZE MANIKÉRKU,V NEHTOVÉ STUDIU U VĚTNAMCŮ JE POLNO JINÝCH ZRAD,JAK NĚCO CHYTIT,ÚSTENKA PRO KLIENTA NEC NEŘEŠÍ!!!!!!

monika | 26.10.2010 12:18 | ip: 95.85.210.138

Tak nějak jsem ten poslední komentář nepochopila.

martina kalová | 26.10.2010 12:56 | ip: 90.178.229.234

Zdravím dámy,
i já jsem jednou v životě navštívila vietnamské nehtové studio.Zkušenos­t?…probroušené vlastní nehty na lůžko,ale držely úžasně.Nicméně jsem nechala nějakou dobu nehty odpočinout a šla na nehty do českého salonu.Zkušenos­t?.....gelové nehty fajn,i rychlá práce nehtařky,ale jeden problém mám.Dělají se mi tzv. odfuky.Po týdnu se stydím chytit v trolejbuse a nedejbože někde ukázat ruce.S tímto problémem jsem se svěřila mé nehtařce,ale dostalo se mi odpovědi,že mám asi své nehty mastné.Vyzkoušela tudíž jiný gel,ale výsledek žádný. :-(Jak předejít tomuto problému?Už jsem uvažovala i o změně nehtařky.Neví některá z Vás o kvalitní nehtařce v Ústí nad Labem,která opravdu umí a má rozumné ceny?Budu ráda i za příspěvek zákaznice s podobným problémem ,nebo řešením tohoto problému.Přeji hezký zbytek dne všem. ;-)

Renata | 5.11.2010 16:05 | ip: 83.208.3.47

Vietnamské nehtové studio ani náhodou a ani jednou napoprvé.Kromě možné nákazy z nedesinfikovaných pomůcek vás může čekat i pronikání rakovinotvorných látek do vašeho těla.Nezkoušejte tyto experimenty,zdraví máte jen jedno a to že se na vás někdo falešně usměje vám ho nevrátí.

Danka | 19.11.2010 20:18 | ip: 78.102.79.253

Vietnamci Kolín- už NIKDY- chodila jsem k nim půl roku a nevěřila jsem, že by jejich práce byla špatná, nebo materiály nekvalitní vyhovovalo mi že jsem se nemusela objednávat a byo mi jedno, že mě pokaždé dělal někdo jiný. – a taky jsem na to pořádně doplatila. Po 6ti měsících začaly problémy, prostředky nehtů začaly bolet a pálit a tak mě mamka v Praze vzala ke své nehtařce – co bylo po sundání nehtů raději nebudu líčit. Teď je podle instrukcí profi nehtařky a kožní doktorky hojím, a postupně musím nechat bolavé, mechanicky i chemicky poškozené části nehtů odrůst, místo mýdla jen antibakteriální gel a opatrné sušení vzduchem a vtírat hojivou mast po každém umytí a pokud to jde nosit lehké prodyšné rukavice Nikomu to nepřeju a věřte, že se to může stát každému.

Jitka Malcová | 19.11.2010 21:18 | ip: 78.136.173.142

odpověd :Autor: Renata, IP: 83.208.3.47 | 5.11.2010 16:05:59
odfuky dle mých zkušeností jsou způsobeny opravdu nadměrnou mastnotou nehtů,ja to řeším tím,že si pilnikem zbrousim nehty a odfuky se nedělaji.
Jinak co se týká nehtů od vietnamců,byla jsem tam jednou,místo gelu udělali akryl a to nemluvím o ceně kterou si naučtovali,navíc mi probrousili lůžko u dvou prstů,no moje reakce byla,že jsem nezaplatila požadovanou častku a víckrát tam nešla.Jsou si velice dobře vědomi,že dělají špatně,protože s ani moc nehádali,stačilo říct,že si zajdu k lékaři.

Marketa (matousovamar@centrum.cz) | 22.11.2010 9:06 | ip: 88.101.24.27

Jak který. Já k vietnamcům chodím půl roku a jsem moc spokojená nechtíky dělají přesně podle mých představ.Jinak jsem byla i u české manikérky a fakt hrůza nehty vypadaly uměle a po 14 dnech už jsem se na ně nemohla koukat a opět jsem navštívila moje vietnamce.Nechtíky jsou
krásný přirozený tenký mám z nich radost.NE nedělám jim reklamu taky nemohu mluvit za všechna jejich studia ale tam kam chodim já jsem opravdu spokojená.Taky mají plno :-( i v neděli.A co se týče hygieny ta je srovnatelná s českými salony. CHápu někdo se zde nemůže vyrovnat s konkurencí . :-(

Martina | 11.12.2010 12:44 | ip: 90.178.229.234

Bohužel jsem ve středu 22.12. využila pedikuru a manikuru v OC Harfa v Praze, bylo to na počkání – mladík neovládal základy pedikury ani manikury.Již nikdy více.

odil | 26.12.2010 0:11 | ip: 88.100.72.72

Milé dámy, vy co tady ty japončíky tak vychvalujete tak bych Vás chtěla vidět až vám jednou ty nehty slezou a nenarostou…Oni sice krásně zdobí to máte pravdu ale ve finále za to „zdobení“ zaplatíte 3krát tolik co za nový nehty. A to že na ty nehty používají lepidlo na trubky a to čemu říkají „gel“ no nechci to vydět…ty lidi neznají vůbec techniky natírání, pilování prostě ničeho. Nemůžete se někde na netu podívat na navod a říct že umíte dělat nehty!! A druhá věc je že 90% z nich neumí česky, 98 procent nemá povolení pobytu v Čr, a to nemluvím o té trestné činnosti kterou tady páchajou a VY dámy chodící na manikůru k japončíkům ste toho součástí, je to stejne jako tržnice s oblečením. Každej na to nadává všichni v že je to nezákonné ale stejně u nic všichni nakupují!! To je nepochopitelné!! Nejsem rasista, ale tihle šikmoocí jsou horší jak všichni cigáni, albánci a všechny národnotní menšiny v čr. Rozmáhaj se tu jako krysy a je jich čím dál víc. Jsou všude a maj všechno.Ovšem

ell | 29.12.2010 10:25 | ip: 77.240.184.132

ovšem nebezpečné, nekvalitní a zdravotně závadné. A když na ně někdo příjde tak bud neumí česky a nebo je diskriminujeme ale opak je pravdou, všichni se jich bojí a oni začínají diskriminovat české podnikatele, víte VY vůbec kolik drobných podnikatelů kvůli jejich „super slevám“ zkrachovalo…A jes­tli si opravdu chcete zničit ruky a nehty prosím choďte tam a ničte si je dál ale uvědomte si že kromě toho všeho co jsem zde už řekla napomáháte trestné činnosti. A potom budete moci podekovat jen sami sobě až tady nezbude nikdo kdo nude umět česky a opravdu Vám poradí a né jen : "tlutí tlutí, kvalitní ateriál, dáme slevu..... Nad tím se zamyslete…

Ell | 29.12.2010 10:29 | ip: 77.240.184.132

JOOOO a jestě taková technická, viděli ste někdy ty japonky nosit jejich nehty a nebo ste tam viděli nehtarku co ty nehty měla??! No jistě že neee, protže si přece nebude ničit nehty ne??

Ell | 29.12.2010 10:42 | ip: 77.240.184.132

Tak za prvé nedělají japonci ale vietnamci a za druhé nehty dělají líp jak některé češky a až budou dělat české manikérky tak pěkné nehty jako vietnamci tak bude chodit k českým manikérkám.Byla jsem i u české manikérky pro srovnámí a udělala mi šílené drápy nepřirozené.
A se týče vietnamských manikérek kdyby dělaly tak špatně jak se tady píše tak by k nim ženský nechodily a neotevírali další studia.

Martina | 2.1.2011 19:16 | ip: 90.178.229.234

Předchozí Další

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.