Zpět na Permanentní make-up

Jasmín (Ellen) Vodičkova ulice Praha

Dobrý den, mám jít k paní Ellen na PM, chci se zeptat, máte někdo zkušennosti? docela mě děsí některé diskuze. děkuji

kayyya | 16.10.2018 11:20 | ip: 185.17.212.193

Nechala jsem si v salonu dělat permanentní obočí. Musela jsem přijít na třikrát, protože si s nim paní nevěděla moc rady. Přes hodiny nepříjemné bolesti a spousty předělávek a dodelavek je výsledek strašný. Dekuju paní Elene, že mi za 2500 Kč udelala na obličeji dva naprosto odlišné, jinak dlouhé, nepravidelné hranaté mazance a budu teď nucena trávit po několik let ještě více casu tím, abych je zakryla. Pokud chcete vypadat jako čerstvě propuštěna trestankyně nebo zrovna mate v plánu dva roky natáčet celovecerni film, kde mate roli čarodějnice, v tom případě tento salon dopocuruji. V opačném případě bych se od salonu Jasmina držela dal. Nejvíc me dostala sebejistota paní v salonu, která mi na všechny me protesty pouze nepříjemně odsekavala, ze ji mám věřit a ze takhle to ma vypadat a ze za par tydnu to bude úplně jiné…Tak Jo… chtela bych vidět vás jak by se vám s tímto na obličeji líbilo chodit po ulici a ještě za to zaplatit..... dekuji mnohokrát, kloboucek

ann (billard@seznam.cz) | 29.1.2019 11:56 | ip: 80.220.128.91

Dobrý den,
mám stejnou zkušenost jako paní v předchozí recenzi. Přišla jsem do salonu s jasnou představou jak má mé obočí vypadat. Měla jsem několik let staré zbytky od dřívějšího permanentu, kde jsem měla jedno obočí trochu výše. Chtěla jsem, aby mi obě obočí vyrovnala. Nejdříve jsem poslouchala přednášku, že nemohu mít obě obočí identické. Dopadlo to tak, že si paní Elen spletla strany a tak mi obočí které bylo výš udělala ještě výš. Celou dobu zákroku jsem poslouchala jak bych měla zhubnout a dávala mi zaručené rady. Když skončila, tak mi řekla, že nevadí, že mám každé obočí v jiné výši protože by stejné bylo nudné. Po první korekci , kterou jsem musela uhradit mi na mé námitky, že bych chtěla mít obočí ve stejné výši řekla, že jsem velmi komplikovaná (myslela tím můj obličej) – tedy nechci se chválit , ale do návštěvy u paní jsem byla pohledná žena a po té mi řekla, že se dá vše napravit.
Ano , napravila to tak , že obočí mám v polovině čela nad očnicovými oblouky, místo původně požadovaného úzkého ho mám široké jak dálnci, místo požadované oříškové barvy mám černou!!! Hrůza!! Každé ráno se mě manžel lekne a ptá se jestli mi to tak zůstane. Bohužel, odpovídám . Jinak jsem za tuto parádu uhradila 2800,– + za úžasnou korekci ještě 500,– Kč. O bolesti nemluvím a že paní Elen nezná pojem rukavice a při práci vám strká svůj prsten do nosu ani nemluvím.
Kdo se chce někomu hodně pomstít, ať mu tento salon se zaměstnanci z bývalého SSSR doporučí!!!!!!

Hana HAchová | 2.6.2019 18:34 | ip: 90.178.10.169

Dobrý den,
mám stejnou zkušenost jako paní v předchozí recenzi. Přišla jsem do salonu s jasnou představou jak má mé obočí vypadat. Měla jsem několik let staré zbytky od dřívějšího permanentu, kde jsem měla jedno obočí trochu výše. Chtěla jsem, aby mi obě obočí vyrovnala. Nejdříve jsem poslouchala přednášku, že nemohu mít obě obočí identické. Dopadlo to tak, že si paní Elen spletla strany a tak mi obočí které bylo výš udělala ještě výš. Celou dobu zákroku jsem poslouchala jak bych měla zhubnout a dávala mi zaručené rady. Když skončila, tak mi řekla, že nevadí, že mám každé obočí v jiné výši protože by stejné bylo nudné. Po první korekci , kterou jsem musela uhradit mi na mé námitky, že bych chtěla mít obočí ve stejné výši řekla, že jsem velmi komplikovaná (myslela tím můj obličej) – tedy nechci se chválit , ale do návštěvy u paní jsem byla pohledná žena a po té mi řekla, že se dá vše napravit.
Ano , napravila to tak , že obočí mám v polovině čela nad očnicovými oblouky, místo původně požadovaného úzkého ho mám široké jak dálnci, místo požadované oříškové barvy mám černou!!! Hrůza!! Každé ráno se mě manžel lekne a ptá se jestli mi to tak zůstane. Bohužel, odpovídám . Jinak jsem za tuto parádu uhradila 2800,– + za úžasnou korekci ještě 500,– Kč. O bolesti nemluvím a že paní Elen nezná pojem rukavice a při práci vám strká svůj prsten do nosu ani nemluvím.
Kdo se chce někomu hodně pomstít, ať mu tento salon se zaměstnanci z bývalého SSSR doporučí!!!!!!

Hana HAchová | 2.6.2019 18:34 | ip: 90.178.10.169

Ahoj chtěla bych Vám sdělit svou zkušenost s paní Elen chtěla jsem linky nahoře a dole je mi 67 roků ze začátku to vypadalo docela dobře až na to že jsem měla linky velmi krátké u řas , paní mi řekla abych přišla za měsíc zaplatila jsem 2000,– tisíce, za 14 dní jsem na očích neměla nic šla jsem zpátky aby mě to opravila, paní mě sdělila že jsem stará a že mi to nebude stejně držet ale přesto si řekla o 500,– Korun zároveň mi opět pozvala na září ptala jsem se na barvu a ona mi sdělila že se to nedělá. Dnes nemám na očích vůbec nic , ale hlavně jsem se dozvěděla že paní to dělá 15 let a že má na to školu. A tak se ptám zda tyto lidi vůbec někdo kontroluje nebo si každý může dělat co chce.Tak všechny Varuji salonu Jasmín se vyhněte obloukem,nachytá Vás cenou ale práce je příšerná. Ještě mě paní poučila že barvu nanáší postupně ale mě to dodneška leze dolů jako kdybych měla rozmazané šminky.Nevím zda lidi kteří jsou třeba z Ruska nebo z jiných zemí musí absolvovat testy zda to mohou u nás vykonávat.Paní Elen sice jednu rukavici navlékla ale přesto mě stále přesvědčovala že jsem stará a vyznělo to tak že je to na mě zbytečné. A proto mi vysvětlil pán co tetuje celý život že je to špatně udělané.Proto se salónu Jasmín obloukem vyhněte paní to rozhodně neumí/ !!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!POZOR

Chroustová Jana | 9.8.2019 17:56 | ip: 109.183.34.213

Já jsem byla v salonu u paní Elen na konci dubna , obočí mi udělala opravdu dobře a zvolila přirozenou barvu ,nabídla mi horní i spodní linky a to přesně v mé oblíbené barvě (tyrkysové) jsem opravdu moc spokojena a jinam již nepůjdu

kytka | 22.10.2019 19:19 | ip: 31.30.169.161

Přidat příspěvek

Prosím přihlašte se.

Registrace na fóru Salóny-krásy.cz je zdarma a může se zde registrovat kdokoli, kdo souhlasí s níže uvedenými pravidly. Musí se s nimi proto každý před registrací seznámit - jsou závazná pro všechny registrované uživatele.

  1. Jsou přísně zakázány urážky, osočování a vulgární vyjadřování na fóru a výroky podněcujícím či odkazujícím na násilí nebo nenávist.
  2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.
  3. Při zakládání témat nepište celý příspěvek velkými písmeny.
  4. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu.
  5. Příspěvky a témata porušující jakékoli z těchto pravidel mohou být bez varování upraveny, přesunuty, uzavřeny nebo smazány. Uživatel může být za porušování těchto pravidel bez varování zabanován na dobu určitou i neurčitou.
  6. Administrátoři, moderátoři, vlastník domény, vlastník serveru, ani nikdo jiný nijak nezodpovídají za případné škody vzniklé užíváním fóra Salóny-krásy.cz a řízením se radami a návody uživatelů.

Změna pravidel vyhrazena.