Masáže Juliána Koutná

Základní informace

Nabízíme masáže, které provádí nevidomá masérka. Má velký cit pro odhalení Vašeho problému, doporučí Vám z řady masáží tu správnou pro Vás a vy se po ní budete opět cítit jako znovuzrození.

Kontakty

Ulice Uruguayská 13
Město Praha 2
Telefon +420 606 870 005
E-mail juli123@post.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Masáže Juliána Koutná? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Nabídka masáží:

Klasická masáž Masáž odstraňující únavu a posilující regeneraci organismu. Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Napomáhá lepšímu prokrvení a návratu žilní krve a mízy z periferií do oběhového centra.

Manuální lymfodrenáž Lymfa protéká lymfatickými cévami, filtruje se přes lymfatické uzliny. Průtok lymfy podporuje práci svalstva (tzn. pohyb). Manuální lymfodrenáž je velmi příjemná, jemná masážní technika. Stimuluje cirkulaci lymfy, pomáhá k detoxikaci organismu. Pro trvalé udržení doporučuji chodit na pravidelné udržovací masáže 1× za 4 – 8 týdnů.

Indická masáž hlavy Masáž hlavy je mimořádně příjemná masáž, která umí zbavit celkového napětí a stresu. Provádí se vsedě, na sucho. Klient je oblečený, nejlépe v tričku. Nejprve se uvolní šíjové svalstvo a ramena, potom vlasová část a nakonec obličej.
Tato technika vás dovede k maximální relaxaci, jelikož na hlavě je množství energetických center. Uvolní nahromaděné napětí. Báječná a jednoduchá prevence nervozity, bolestí hlavy a migrén.

Candella massage Provádí se teplým olejem, zahřívaným ve speciální svíčce. Hluboce prohřívá a uvolňuje celé tělo. Výborných výsledků se s ní dosahuje při poruchách spánku. Při této masáži relaxuje tělo i duše.

Breussova masáž Jemná energetická masáž s regeneračními účinky na páteř. Vyživuje ploténky, zlepšuje prokrvení, výživu i okysličení jednotlivých obratlů. Uvolňuje napětí a tlak okolo páteře a odstraňuje bolesti zad. Páteř je po masáži zrelaxovaná, obratle jsou ve správné poloze a masírovaný prožívá pocit hluboké fyzické i psychické úlevy. Breussova masáž podporuje klidný spánek, detoxikaci a regeneraci organismu.

Ayurvédská masáž bylinnými měšci Tato velice příjemná omlazující ajurvédská masáž celého těla prováděná teplým olejem a plátěnými měšci plněnými speciálními směsi bylin. Tělo se za aplikace oleje přirozeně připraví na přijímání účinných látek bylinných směsí v měšcích.

Medová detoxikační masáž Medová masáž vychází z tradice lidového léčitelství, kde byl med vždy důležitou složkou. Je účinná při detoxikaci organismu, působí proti stresu, napětí, únavě a vyčerpání, zmírňuje revmatismus. Nejedná se o zábal.

Manuální lifting obličeje Lifting – vyhlazovací masáž obličeje je nová manuální metoda vyhlazování obličeje s ihned viditelným účinkem. Jistě je vám znám pojem lifting jako operační zákrok, při kterém se provádí napínání pokožky. Ve světě je velmi populární manuální terapie, která využívá pouze masáže.

Revitalizační masáž obličeje Je určena doslova pro každý typ pleti. Hluboce uvolňuje, prokrvuje a čistí. Dochází k výraznému zlepšení pleti. V neposlední řadě výborně působí i antistresově.Lze absolvovat pravidelně a podpořit tím dobrý vzhled i duševní pohodu, nebo si čas od času dopřát jako hluboce prožitkovou a relaxační masáž.

Nejbližší slevy

–44 %

Pudrové obočí - permanentní make up

Pudrové, ombré, stínované obočí - permanentní make up

1950 Kč končí za 12 dní
800 Kč
800 Kč končí za 15 dní
800 Kč

Ruční lymfatická masáž

Ruční lymfatická masáž

800 Kč končí za 15 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie

Podobné salony v okolí