Salon Korunka

Základní informace

Výhradní zastoupení francouzské firmy ADM na přístroje na ošetření obličeje i těla Duolift Sequential, CavitaLyse a US2A. Specializujeme se na omlazující kúry, kosmetické ošetření, mikrodermabrazi, formování těla a kavitaci .

Kontakty

Ulice Korunní 4
Město Praha
Telefon +420 222 518 919
E-mail korunka@salon-korunka.cz
Web www.salon-korunka.cz

Otevírací hodiny

pondělí 9:00 - 19:00
úterý 9:00 - 19:00
středa 9:00 - 19:00
čtvrtek 9:00 - 19:00
pátek 9:00 - 19:00
sobota zavřeno
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Salon Korunka? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Vinohradský Salon Korunka se specializuje nejen na omlazující obličejové kúry, tzv. lifting bez skalpelu pomocí špičkových francouzských přístrojů DUOLIFT SEQUENTIAL ale i kúry pro zpevnění a zeštíhlení postavy ultrazvukovými přístroji US2A SEQUENTIAL nebo kavitaci – CAVITALyse.

Mezi další novinky v salonu patří SKIN UP – ultrazvukový přístroj velikosti menšího mobilního telefonu, který můžete mít celý den po ruce. SKIN UP dokáže během několika sekund obnovit hydrataci pleti, minimalizuje tvorbu vrásek a navrací pleti svěží a mladistvý vzhled a dlouhodobě ji osvěží. Použitím SKIN UP své pleti zajistíte kompletní výživu a hydrataci po celý den.

Komplex služeb doplňuje klasická kosmetika, depilace cukrovou pastou, manikúra, modeláž nehtů a masáže. V salonu Korunka můžete pro své blízké také zakoupit dárkové šeky.

Zakladatelkou a majitelkou salonu je paní Jana Petráková, kterou většina z nás zná jako pravidelného hosta televizních pořadů, např. Snídaně s Novou, Sama doma nebo Černá a bílá. Spolupracuje s lifestylovými časopisy, jako jsou Svět ženy, Katka, Cosmopolitan, Style, Jackie, Tina, Estetika, Chvilka pro tebe a Vlasta. Kromě toho je autorkou knihy s názvem Krásná v každém věku které vydalo nakladatelství Gra­da.

Brazilská depilace – šetrná depilace třísel a intimních partií těla.

Depilace cukrovou pastou – konec podráždění a červených zarůstajících chloupků. Jedná se velmi šetrný způsob depilace, kde se chloupky z vlasového váčku odstraňují po směru jejich růstu, tudíž se netraumatizuje vlasový váček a lze se vyhnout jeho zánětu. Tato metoda odstraní i podélně zarostlé chloupky. Vzhledem k tomu cukrová pasta přilne pouze ke chloupkům stává se téměř bezbolestnou a lze tímto způsobem depilovat kteroukoliv část těla. Lze modelovat i velmi jemné linie (obočí, ušní boltce, intimní partie). Touto metodou lze odstranit chloupky min. dlouhé dlouhé 2–3 mm, proto Vaše pokožka může být stále hladká.

Uvažujete o novém vybavení nebo rozšíření salonu, nebo jste se ho právě rozhodli založit?

Salon Korunka jako výhradní zastoupení francouzské firmy ADM Advance Derma Method je obchodní, servisní a školící firma působící v České a Slovenské republice.

Současně jsme také provozovatelé dvou kosmetických salonů ve kterých používáme přístroje a výrobky ADM. Veškeré výsledky ošetření jsou podložené našimi dlouhodobými zkušenostmi. Jako dovozci a distributoři profesionálních francouzských kosmetických přístrojů DUOLIFT SEQUENTIAL, CAVITALyse a US2A SEQUENTIAL.

Vybavujeme kosmetická studia a salony, estetické kliniky wellness centra a lázně. Přístroje také tvoří nedílnou součást vybavení center pro redukci nadváhy, modelování a formování postavy a v současné době jsou velmi žádané.

Více na www.pristrojeprokosmetiku.cz

Nejbližší slevy

1390 Kč

Kosmetické ošetření profesionální kosmetikou

Odpočinkové ošetření profesionální kosmetikou

1390 Kč končí za 9 hodin
800 Kč
800 Kč končí za 25 dní
800 Kč

Ruční lymfatická masáž

Ruční lymfatická masáž

800 Kč končí za 25 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

leniku@gmail.com 18.4.2016 8:26

Salon se specializuje na omlazení pleti, což já ve svých téměř 40 letech ocením. vyzkoušela jsem ošetření přístrojem SkinUp, který je možno zakoupit do domácího použití a jsem s ním nadmíru spokojená, moje rezence zde: http://beautyhelpline.blogspot.cz/2016/04/skinup-nanotechnologie-v-kosmetice.html

sstanovar@seznam.cz 27.4.2016 21:17

Vyzkoušela jsem přístroj Skin up, který v salonu nabízí a chtěla bych jej vřele doporučit všem ženám, které se rády osvěží a zároveň nosí makeup. Mlha z tohoto přístroje je tak jemná, že vůbec líčení nepoškodí. Navíc je sérum velmi příjemné, pleť hydratuje, krásně voní a jako bonus bojuje proti vráskám. Jsem velmi spokojena. Recenze: http://www.ilovemakeup.cz/skin-up-sada-anti-aging-ultrazvukovy-nano-spray/

Fotogalerie